Skip to main content

Pakiet Expedition dla serii Tiger 1200 XC i XR

Nowa seria Tiger 1200 XC oraz XR prezentuje najbardziej zaawansowane jak do tej pory Tygrysy, stworzone do przemierzania dróg, jak również stawiania czoła off-roadowym wyzwaniom. To czego z pewnością oczekujesz od wiodącego w klasie motocykla adventure, to możliwość dopasowania do niego dziesiątek akcesoriów, aby stworzyć motocykl spełniający Twoje oczekiwania.

Pakiet Expedition dla Tiger 1200

Jeżeli chcesz być gotowy do podróży najszybciej jak to możliwe, to wybierz dedykowany serii Tiger 1200 Pakiet Expedition, który nie ma konkurencji w kwestii ładowności, komfortu, jak i stylu. Pakiet to  wyspecjalizowane elementy bagażowe, zaadoptowane do długich wypraw.Pakiet Expedition to ekskluzywny wybór specjalnie opracowanych akcesoriów Tiger; 2 x 37-litrowe czarne, aluminiowe kufry boczne Expedition (włącznie ze stelażem do zainstalowania), kufer centralny z oparciem (włącznie z mocowaniem) oraz ochronna nakładka na zbiornik paliwa.

Kufry boczne – wytrzymałe i stylowe czarne kufry wykonane z 1,5 mm aluminium ze wzmocnionymi polimerem narożnikami oraz zdejmowalnymi pokrywami, które są zamykane tym samym kluczykiem, którym uruchamiasz pojazd. Pojemność każdego kufra wynosi 37 litrów, a ładowność do 5 kg.

Kufer centralny – zaprojektowany w kolorze czarnym z 1,5 mm warstwy aluminium, idealnie dopełniający kufry boczne Expedition. Kufer centralny Expedition ma pojemność 37 litrów i mieści kask. System zamykania oferuje specjalny mechanizm zabezpieczający, a sam kufer jest zamykany za pomocą kluczyka zapłonowego.

Oparcie na kufer centralny – wygodne oparcie można w łatwy sposób zainstalować do kufra centralnego, dzięki czemu podróż motocyklem jest komfortowa dla pasażera.

Nakładka na zbiornik paliwa – wytrzymała i stylowa sygnowana marką Triumph, samoprzylepna nakładka, opracowana specjalnie dla serii Tiger 1200, zabezpiecza zbiornik paliwa przed wgnieceniami I zadrapaniami.

Pakiet Expedition to najlepszy sposób na rozpoczęcie motocyklowej przygody z serią Tiger 1200 oraz doskonały wybór bagażu dedykowanego do długich wypraw, o świetnym stylu i wysokim poziomie komfortu.Akcesoria do serii Tiger 1200

Akcesoria zostały specjalnie opracowane, aby umożliwić tobie spersonalizowanie Twojego motocykla oraz jazdy adventure, za pomocą szerokiego asortymentu stylowych dodatków, które zwiększają możliwości i komfort podróżowania, niezależnie od odległości, która jest do pokonania.

Akcesoria z kategorii bagaż – asortyment sztywnych oraz miękkich bagaży zaprojektowany z myślą o powiększeniu ładowności motocykli i z myślą o kierowcach przemierzających długie trasy. Akcesoria obejmują: aluminiowe kufry boczne i kufer centralny, odlewane kufry boczne i kufer centralny, zbiornik paliwa z mechanizmem zwalniania Givi, torba na tylne siedzenie oraz wodoodporne torby wewnętrzne.

Akcesoria z kategorii komfort – jeżeli pokonujesz kilometry po drogach, jak również spędzasz godziny przemierzając nieprzetarte tereny, zasługujesz na ogromną wygodę. W tej kategorii czołowe miejsce zajmują: podgrzewane manetki (tylko w modelach XR), podgrzewane siedzenia, wykonane z nylonu osłony rąk oraz wysoka szyba dla zwiększonej widoczności, gdy warunki są naprawdę trudne.

Akcesoria z kategorii wydajności – Każdy kierowca jest inny, dlatego właśnie za sprawą akcesoriów możesz wyrazić swój styl. Czarne osłony silnika oferują 22 mm ochronę elementów, a wykonane z tytanu i karbonu tłumiki Arrow zapewniają dodatkową redukcję masy pojazdu o 2,3 kg, na rzecz zyskania 3 KM. Inne akcesoria obejmują aluminiowy belly pan, osłonę chłodnicy oraz zestaw ochronny lampy.

Wszystkie elementy są autoryzowane przez Triumph i zostały opracowane dla serii Tiger, tak abyś w pełni cieszył się idealną jazdą motocyklem.


NAJNOWSZA GENERACJA TYGRYSÓW JUŻ TU JEST

Twoja motocyklowa przygoda już teraz rozwija skrzydła.