Skip to main content

Make It Yours

Stwórz go po swojemu… Pakiet Expedition do serii Tiger 800 XC & XR

Niezależnie jak daleka i jak imponująca jest Twoja trasa, nasze nowe pokolenie Tigerów jest nastawione na przygody, zawsze i wszędzie. 

Pakiet Expedition do serii Tiger 800 

Aby ułatwić dostosowanie Twojego Tigera do każdego typu motocyklowej wyprawy, stworzyliśmy pakiet Expedition, który zwiększa wycieczkowe możliwości motocykla, a Tobie daje sposobność do wyruszenia w nieznane, kiedy tylko zapragniesz. 


Kufry boczne -  Zestaw Expedition obejmuje kufry boczne Expedition, które są wodoodporne i wykonane z 1,5 mm tworzywa z zawartością aluminium. Ich narożniki są wzmocnione włóknami polimerowymi, które zabezpieczają przed zarysowaniami i wgnieceniami. Bagaż otwierany z góry na zatrzask, ze zdejmowaną pokrywą. Każdy kufer ma pojemność 37 litrów, oferując dużą przestrzeń przechowywania.

Kufer centralny – aby jeszcze bardziej zwiększyć wycieczkowe możliwości twojego Tigera oraz zapewnić jeszcze większą przestrzeń na przechowywanie, zestaw obejmuje również czarny kufer centralny, o pojemności 42 litrów, wykonany z tak wytrzymałych tworzyw, jak kufry boczne. Kufer centralny oraz kufry boczne Expedition mają ten sam kluczyk, służący do ich zamykania, który jednocześnie jest kluczykiem zapłonowym pojazdu.

Oparcia na kufer centralny – zestaw zawiera również oparcia. Dwuczęściowe oparcia są mocowane bezpośrednio do kufra centralnego, aby zapewnić najlepszą ergonomię jazdy oraz optymalny komfort dla pasażera.

Osłona na zbiornik paliwa Tiger – wraz z zestawem dedykowanego wyposażenia kufrów bocznych oraz kufra centralnego, pakiet Expedition obejmuje ochronne elementy w postaci osłony na zbiornik paliwa oraz osłon ramy. Aby wyeliminować zagrożenie wgnieceń i zadrapań, na które narażasz swojego Tygrysa, gumowe osłony chronią zbiornik paliwa przed ścieraniem np. zamkami błyskawicznymi, podczas gdy osłony ramy, stworzone przez Triumph, zabezpieczają pojazd przed rysami od butów podczas jazdy.Akcesoria do Tiger 800

Pakiet Expedition przedstawia możliwości dotyczące zwiększenia ładowności motocykli nowej serii Tiger 800 XC oraz XR, ale tak naprawdę Ty wiesz najlepiej, jakich akcesoriów potrzebujesz.

Z tego powodu, masz możliwość wyboru ponad 50 akcesoryjnych elementów, które zostały zaprojektowane aby zwiększyć osiągi, możliwości, komfort i styl, oferując Tobie Tigera, jakiego tylko zapragniesz.

Nowe serie Tiger 800 XC oraz XR posiadają ponad 200 dedykowanych udoskonaleń podwozia i silnika, dostosowanych do jazdy off-road oraz road. Ponadto, silnik nowej generacji sprawia, że doświadczasz jeszcze większych wrażeń z jazdy. Efekt? Nowy Tiger 800 jest doskonały w każdym calu, na drodze… a szczególnie poza nią.

Oprócz nowej serii Tigerów, istnieje gama ponad 50 akcesoriów, tak abyś mógł stworzyć swój pojazd, niezależnie jaki posiadasz model i jakie pokonujesz trasy.

Spraw, by jazda była niepowtarzalna. Każdego dnia doświadczaj maksymalnych wrażeń na swoim motocyklu z nowymi seriami Tiger 800 XC oraz XR.