Skip to main content

OFICJALNE TESTY PROTOTYPU

NOWEGO TIGERA 1200

Triumph Tiger 1200 prototype

 

ZALETY SILNIKA T-PLANE TRIPLE

Dlaczego nie moglibyśmy mieć wszystkiego? Wierzymy, że istnieje coś takiego jak perfekcyjny silnik motocyklowy, który sprawdzi się na wszystkich drogach. Nowy Tiger 1200 po raz pierwszy wprowadzi popisową przewagę Triumpha do segmentu świata przygód o dużej pojemności trzycylindrowym silnikiem T-Plane.

Dostarczający więcej mocy i charakteru niż jego najbliższa konkurencja, jedyny inny motocykl napędzany wałem w tej klasie, nowy silnik 1200 dostarczający moment obrotowy z samego dołu niczym twin w połączeniu z mocnym uderzeniem przy wykorzystaniu maksymalnego momentu obrotowego i niesamowitym brzmieniem, z którego znane są triple Triumpha.

 
 

 

 

Pięknie dopracowany i wyszukany, z niesamowitą reakcją i zwrotnością, równie idealny na szutrowe drogi, jak i do wymiatania na zakrętach oraz pokonywania kolejnych kontynentów w wielkim stylu.

 

 

 

 

 

Lżejszy i potężniejszy, zupełnie nowy i odmieniony Tiger 1200 jest już w drodze. Nowy i odmieniony Tiger 1200 wszedł właśnie w ekscytującą fazę końcowych testów.

 

Słowo „transformacja” po prostu nie oddaje w pełni przemiany, jaka zaszła. Zaprojektowany, aby zapewnić nowy, niezrównany potencjał wyprawowy, niesamowity nowy Tiger 1200 przyniesie wszystkie korzyści dużej pojemności ze swoją nową gamą motocykli. Teraz znacznie lżejszy niż jego najbliższa konkurencja, z nadzwyczajnie obniżoną masą, nowy Tiger 1200 połączy przewagę silnika trzycylindrowego z nowym wymiarem prowadzenia i dominującej w swojej klasie zwinności oraz kontroli.