Skip to main content

TIGER 900

TECHNOLOGIA

Innowacyjna, postępowa technologia zapewniająca maksymalną wygodę, kontrolę i komfort.

Nowa gama Tiger 900 jest wyposażona w niezwykle wysoki poziom najnowocześniejszych technologii poprawiających jazdę, zaprojektowanych specjalnie, aby zmaksymalizować doznania z jazdy. Możliwości technologiczne każdego z naszych pięciu modeli Tiger 900 są dopracowane, aby idealnie wpasować się w styl jazdy jeźdźca, więc niezależnie od tego, którego Tigera 900 wybierzesz, zawsze będziesz cieszyć się optymalnym poziomem technologii.


EKRAN TFT I ŁĄCZNOŚĆ

Bądź na bieżąco i w kontakcie podczas jazdy Tigerem 900 dzięki niesamowitej, nowoczesnej technologii poprawiającej jazdę.

 

NOWY, wiodący w swojej klasie 7-calowy ekran TFT

Modele Tiger 900 Rally, Rally Pro, GT i GT Pro o średniej i najwyższej specyfikacji wyposażone są w całkowicie nowe, pełnokolorowe 7-calowe ekrany TFT, zapewniające niesamowitą przejrzystość w czterech do wyboru układach układach i czterech różnych kolorach.

Kompleksowy wyświetlacz informacji

Nowy ekran TFT w Tigerze 900 wyświetla szereg informacji z komputera pokładowego na 7-calowym kolorowym ekranie. Informacje wyświetlane w sposób ciągły obejmują prędkość, obrotomierz, tryb jazdy, bieg, poziom paliwa, zegar, temperaturę otoczenia i siłę sygnału telefonu komórkowego. Dodatkowe informacje obejmują dwa przebiegi podróży, średnie i chwilowe zużycie paliwa, zasięg do wyczerpania paliwa, wybór trybu jazdy, styl wyświetlacza, ustawienia kontrastu, informacje serwisowe, temperaturę płynu chłodzącego i informacje o symbolach ostrzegawczych.

System łączności My Triumph montowany jest standardowo w modelach GT Pro i Rally Pro

Dodając zupełnie nowy wymiar Twojej jeździe, zintegrowany system łączności My Triumph umożliwia nawigację "zakręt po zakręcie" we współpracy z Google, sterowanie GoPro, a także połączeniami telefonicznymi i obsługę muzyki, a wszystko to jest ułatwione przez moduł łączności, którego obsługa odbywa się przez przełączniki i 7-calowy ekran TFT. System łączności My Triumph można również dodać do modeli GT i Rally z dodatkowym modułem Connectivity i aktualizacją pakietu oprogramowania.


TECHNOLOGIA SKONCENTROWANA NA JEŹDŹCY

Kiedy szukasz nowych przygód, upewnij się, że masz motocykl zaprojektowany z uwzględnieniem potencjału technologicznego potrzebnego do maksymalizacji przyjemności z jazdy.

NOWY zoptymalizowany ABS do pokonywania zakrętów*

Zoptymalizowany ABS do pokonywania zakrętów jest w standardzie w nowym Tigerze 900 Rally, Rally Pro, GT i GT Pro. Funkcja pokonywania zakrętów dostosowuje interwencję ABS, aby utrzymać optymalną skuteczność hamowania niezależnie od kąta pochylenia. W modelu Rally Pro ABS można wyłączyć poprzez włączenie trybu Off-Road Pro.

NOWA zoptymalizowana kontrola trakcji na zakrętach*

Zoptymalizowana kontrola trakcji na zakrętach jest standardem we wszystkich modelach Tiger 900 o średniej i najwyższej specyfikacji. Funkcja pokonywania zakrętów reguluje interwencję kontroli trakcji, aby utrzymać optymalny poziom przyczepności niezależnie od kąta pochylenia, co zapewnia lepszą jakość jazdy i bezpieczeństwo kierowcy. Kontrolę trakcji można również wyłączyć niezależnie za pomocą dedykowanego menu na wyświetlaczu TFT.

NOWY IMU i w pełni zintegrowany system technologiczny

Zoptymalizowany  podczas pokonywania zakrętów układ ABS i kontrola trakcji w modelach Tiger 900 o średniej i najwyższej specyfikacji są wspierane przez inercyjną jednostkę pomiaru (IMU) firmy Continental. Umożliwia to automatyczny wybór odpowiedniego poziomu interwencji ABS i kontroli trakcji poprzez pomiar toczenia, pochylenia, odchylenia i przyspieszenia w celu obliczenia kąta przechylenia. Ten system zapewnia większą stabilność jazdy.

NOWY Triumph Shift Assist

Nowy quickshifter Triumph Shift Assist, dostępny w standardzie w topowych modelach GT Pro i Rally Pro i dostępny jako akcesoria, we wszystkich innych modelach Tiger 900, umożliwia zmianę biegu na wyższy i niższy bez użycia sprzęgła, co zapewnia wygodną zmianę biegów przy zachowaniu płynnego przyspiedzenia. Zwiększa to wygodę kierowcy i może zmniejszyć zmęczenie motocyklisty podczas długich podróży.

NOWE, charakterystyczne oświetlenie LED

Charakterystyczne, całkowicie LED'owe oświetlenie w modelach Tiger 900 (GT i Rally) zapewnia doskonałą bezobsługową widoczność dzięki nowemu, bardziej wyróżniającemu się reflektorowi z DRL, światłem tylnym, dodatkowymi światłami i kierunkowskazami. Nowy reflektor w całości wykonany w technologii LED zapewnia redukcję masy o 27% w porównaniu z alternatywnymi systemami oświetlenia, a jednocześnie zawiera charakterystyczne światła do jazdy dziennej (DRL)*. Dodatkowe LED'owe światła zapewniają na długich dystansach przez cały dzień świetną widoczność i są standardowo montowane w topowych modelach GT Pro i Rally Pro. (*Należy pamiętać, że funkcja DRL jest dostępna tylko na odpowiednich rynkach)

Do sześciu trybów jazdy

Nowa gama Tiger 900 ma do sześciu trybów jazdy, które dostosowują reakcję przepustnicy, ustawienia ABS i kontroli trakcji w celu uzyskania maksymalnej kontroli kierowcy w każdych warunkach jazdy. Wszystkie modele Tiger 900 mają tryby jazdy Road i Rain, a modele Tiger 900 GT i Rally ze średniej specyfikacji mają dodatkowe dwa tryby jazdy, Off-Road i Sport. Najlepsze motocykle GT Pro i Rally Pro mają dodatkowy piąty programowalny tryb Rider, a Rally Pro ma także szósty – Off-Road Pro. To najbardziej zaawansowana konfiguracja terenowa dla doświadczonych jeźdźców adventureowych i terenowych.

 

Static shot of Triumph Tiger 900 Rally Pro in city landscape
KLUCZOWA TECHNOLOGIA

Sercem jakości premium Tiger 900 jest bardzo wytrzymały i niezawodny zestaw kluczowych technologii, zaprojektowanych z myślą o jeszcze lepszej jeździe.

Elektroniczny tempomat

Na wyposażeniu w standardzie w modelach Tiger 900 Rally i GT o średniej specyfikacji oraz modeli Rally Pro i GT Pro o najwyższej specyfikacji, tempomat jest łatwo dostępny podczas jazdy, co zwiększa wygodę podczas dłuższych podróży. Tempomat może pomóc zmniejszyć zmęczenie kierowcy na długich dystansach, a także może poprawić zasięg motocykla.

Grzane manetki i siedzenia

Podgrzewane manetki są standardowo montowane we wszystkich modelach Tiger 900 o średniej i najwyższej specyfikacji. Podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera są standardowo montowane w modelach GT Pro i Rally Pro o najwyższej specyfikacji oraz dostępne jako opcja wśród akcesoriów.

Przełączniki i 5-kierunkowy joystick

Przełącznik znajdujący się po lewej stronie ma intuicyjny, unikalny w segmencie 5-kierunkowy joystick, który jest ergonomicznie zoptymalizowany, aby był łatwy w użyciu podczas jazdy, do nawigacji na wyświetlaczach instrumentów TFT. Przełącznik po prawej stronie zapewnia funkcje jazdy dla wszystkich modeli, w tym przycisk „Start/Stop”. W topowych modelach GT Pro i Rally Pro znajdują się dodatkowe przełączniki sterują podgrzewanymi siedzeniami i światłami przeciwmgielnymi.

Zasilane urządzeń i ładowanie

Pod siedzeniem znajduje się bezpieczny schowek na telefon komórkowy z 5 V gniazdem zasilającym USB do ładowania sprzętu osobistego (niedostępny w podstawowym modelu Tiger 900). Dodatkową wygodę, gwarantuje gniazdko 12 V, które również jest na wyposażeniu.

Podświetlane przełączniki

Innowacyjne podświetlane przełączniki w topowych modelach GT Pro i Rally Pro poprawiają kontrolę we wszystkich warunkach oświetleniowych. Wszystkie przyciski podświetlane są diodami LED umieszczonymi wewnątrz przełączników.

System Monitorowania Ciśnienia w Oponach TPMS

System TPMS jest montowany standardowo w topowych modelach GT Pro i Rally Pro i jest dostępny wśród akcesoriów dla wszystkich innych modeli Tiger 900. System TPMS ostrzega kierowcę, gdy ciśnienie w oponach spada poniżej optymalnego poziomu, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kierowcy.

 

 

Tiger 900 GT Pro Korosi Red RHS CGI

TIGER 900 GT

Poddany transformacji, by w jeszcze w większym stopniu sprostał wymaganiom związanym z dalekimi wyprawami i codzienną jazdą po ulicach miast.

Serię oszałamiających, nowych Tigerów 900 GT, zbudowanych z myślą o szosowych podbojach, wyposażono we wszystkie rozwiązania techniczne konieczne do zapewnienia komfortu i stylu w każdej podróży.

Tiger 900 Rally Pro Front view CGI
Tiger 900 Rally Pro Matt Khaki RHS CGI

TIGER 900 RALLY

Poddany transformacji, aby sprostać wymaganiom związanym z off-roadowym szaleństwem i dalekimi eskapadami.

Wzbudzająca dreszczyk emocji seria motocykli Tiger 900 Rally ustanawia standard komfortu prowadzenia, specyfikacji, rozwiązań technologicznych i stylu, dzięki którym pojedziesz, gdzie tylko zapragniesz.

TIGER 900

Sapphire Black Tiger 900 GT RHS CGI

TIGER 900 GT

Ceny Zaczynają Się Od 62 800,00 zł

Tiger 900 GT Low

TIGER 900 GT LOW

Ceny Zaczynają Się Od 62 800,00 zł

Tiger 900 GT pro in Caspian blue

TIGER 900 GT PRO

Ceny Zaczynają Się Od 71 800,00 zł

Pure White Tiger 900 Rally LHS CGI

TIGER 900 RALLY

Ceny Zaczynają Się Od 66 800,00 zł

Matt Khaki Tiger 900 Rally Pro RHS CGI

TIGER 900 RALLY PRO

Ceny Zaczynają Się Od 72 900,00 zł