Skip to main content

TIGER SPORT 

CHARACTER

Motocykl Tiger Sport to niewiarygodnie wszechstronny motocykl, który gwarantuje ekscytujące wrażenia z jazdy niezależnie od miejsca, w którym się znajdziesz. . Ta najnowsza generacja naszego sportowego motocykla nastawionego na przygodową jazdę, przedstawia dynamiczny i zdecydowany styl oraz zaawansowany poziom komfortu. Gwarantuje również dużą ładowność oraz posiada dynamiczny, stylowy i sportowy charakter.

Person riding a Triumph Tiger Sport

 

SPORTOWA ZWROTNOŚĆ

Dynamiczną zwrotność motocykla Tiger Sport uzyskano dzięki zastosowaniu kompaktowego, jednostronnego wahacza oraz przy użyciu przedniego zawieszenia Showa upside down 43 mm z regulowanym napięciem wstępnym sprężyny, tłumieniem odbicia i kompresji. Tylne zawieszenie to Showa Monoshock z regulowanym napięciem wstępnym sprężyny i tłumieniem odbicia.

 

Tiger Sport wheels and Nissin brakes

UKŁAD ABS I KONTROLA TRAKCJI

Dodanie programowalnej kontroli trakcji i układu ABS w połączeniu z podwójnymi, 320 mm pływającymi przednimi tarczami hamulcowymi z 4-tłoczkowymi radialnymi szczękami hamulcowymi Nissin oraz tylną pojedynczą 255 mm tarczą hamulcową z 2-tłokowymi szczękami hamulcowymi, dopełnia cały pakiet oferowany przez motocykl Tiger Sport.

Tiger Sport rider and pillion seat

KOMFORT KIEROWCY I PASAŻERA

Niezależnie od tego, czy siedzisz za kierownicą, czy też rozkoszujesz się widokami z poziomu siedzenia pasażera, motocykl Tiger Sport to gwarancja niezwykle wygodnej jazdy. Dzięki wielu nowym usprawnieniom, jak przykładowo przyciemniona, ręcznie regulowana osłona gwarantująca najdoskonalszą ochronę przed wiatrem, dostępne na wyposażeniu standardowym stylowe osłony dłoni pełne przygodowego charakteru oraz innowacyjne owiewki aerodynamiczne dołączone do osłony, które odchylają powietrze od kierowcy i pasażera, sprawiają, że motocykl Tiger Sport gwarantuje bezprecedensowy poziom możliwości turystycznych.

 

STYLISTYKA MOTOCYKLA TIGER SPORT

Motocykl Tiger Sport prezentuje swoje przeznaczenie do ekscytującej jazdy w wielkim stylu. Jednostronne wahacze motocykla Tiger Sport dają satysfakcjonujące, czyste wykończenie wzdłuż zmodyfikowanych osłon silnika oraz aluminiowego, ozdobnego wykończenia kół. Dzięki możliwości wybrania powalających wersji kolorystycznych, od imponującej matowej czerni z neonowo żółtymi detalami po uderzające aluminiowe srebro z czerwonymi detalami, motocykl Tiger Sport nie tylko gwarantuje wspaniałe osiągi, ale także po prostu fantastycznie wygląda.