Skip to main content

Bonneville Bobber

Jet Black
Ceny Rozpoczynające Się Od 54 900,00 zł
Skonfiguruj
Triumph Bonneville Bobber Jet Black
Tap and drag Click and drag
Loading your ride Loading your ride

 

BRUTALNE PIĘKNO

Oryginalny nowoczesny klasyk, Bonneville Bobber idealnie ujmuje charakterystyczne zasady stylu oraz muskularnej sylwetki tej prawdziwej brytyjskiej ikony.

Idealnie integruje wszystkie charakterystyczne cechy motocykli Bobber z przepięknymi detalami, wykończeniem klasy premium oraz kultową sylwetką.  Stylowy wygląd jeszcze zwiększają unikatowe dla Bobbera lusterka na końcach uchwytów kierownicy, podwyższenia uchwytów kierownicy, matowe, czarne kierunkowskazy, oznaczony logo korek wlewu paliwa i klasycznie skonstruowane podwójne przepustnice gwarantujące minimalistyczną, zredukowaną stylizację, muskularną sylwetkę i nietuzinkową prezencję.

Ten oszałamiający, czystej krwi nowoczesny klasyk jest najszybciej sprzedającym się modelem Triumpha na przestrzeni ponad stu lat produkcji motocykli.  Bobbera cechuje niedościgniona  autentyczność ponieważ jest to prawdziwie kultowy motocykl z przepięknie stylizowanym minimalizmem, niedoścignionym dziedzictwem, charakterem oraz postawą pełną pożądania uzależniającej jazdy, który, kiedy dorwie cię w swoje szpony, nigdy cię z nich nie wypuści.

 

 

Bonneville Bobber

1200 cm3 SILNIK

Bobber jest wyposażony w charakterystyczny dwurzędowy silnik Bonneville, który stanowi kultowy wyznacznik nowoczesnych brytyjskich klasyków firmy Triumph.

106 Nm MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY

Wysoki moment obrotowy i moc przy niskich i umiarkowanych obrotach zapewnia ekscytującą jazdę jak w przypadku podrasowanej maszyny.

77 KM MOC MAKSYMALNA

Ekscytująca moc, wiodący w swojej kategorii moment obrotowy oraz przyprawiające o gęsią skórkę charakterystyczne brzmienie Bobbera.

130+ AKCESORIÓW

Stwórz maszynę Bonneville Bobber, która będzie tylko Twoja dzięki ponad 130 oryginalnym akcesoriom firmy Triumph.

Zobacz pełną specyfikację

Cechy

Definiujące tę kategorię możliwości, komfort i kontrola.

Unikatowe nadwozie, zawieszenie i ramę stworzono z myślą o współpracy z technologiami ukierunkowanymi na kierowcę w celu zapewnienia ekstremalnie pewnej, dynamicznej i komfortowej jazdy motocyklem Bobber — bez żadnych kompromisów.

Innowacyjne i eleganckie rozwiązania techniczne.

Po raz pierwszy w tej klasie dostępna jest regulowana pozycja siedzenia z pływającym, aluminiowym siedziskiem dla jednej osoby, charakterystyczną odchylną klatką o twardej stylizacji końcowej, zawieszeniem monoshock oraz ukrytymi elementami technologicznymi, co gwarantuje „płynne” linie nadwozia.

Ekscytujące, podrasowane brzmienie i parametry jezdne.

Wiodący w swojej kategorii moment obrotowy i moc (przy niskich i umiarkowanych obrotach) zapewnia ekscytującą jazdę, jak w przypadku podrasowanej maszyny. Krótko odcięte podwójne tłumiki generują charakterystyczny, głęboki, pierwotny, brytyjski warkot kojarzony z motocyklami Bobber.

Bonneville Bobber

Dowiedz się więcej

Triumph Bonneville Bobber motorcycle Morello Red

Bonneville Bobber

Ceny Rozpoczynające Się Od 54 900,00 zł

Triumph Bonneville Bobber Black Side Shot

Bonneville Bobber Black

Ceny Rozpoczynające Się Od 61 500,00 zł