Skip to main content

BONNEVILLE BOBBER

MOŻLIWOŚCI

Triumph Bonneville Bonneville with Person walking towards motorcycle

 

 

DEFINIUJĄCE KATEGORIĘ MOŻLIWOŚCI, KOMFORT I KONTROLA

Dzięki minimalistycznej stylistyce, muskularnej sylwetce oraz nieprzeciętnej osobowości motocykle linii Bonneville Bobber to prawdziwe, rodowodowe nowoczesne klasyki.   Unikatowe nadwozie, zawieszenie i ramę stworzono z myślą o współpracy z wiodącymi w swojej klasie technologiami ukierunkowanymi na kierowcę w celu zapewnienia ekstremalnie pewnej, dynamicznej i komfortowej jazdy motocyklem Bobber — bez żadnych kompromisów.

 

 

Bonneville Bobber 

Motocykl Bobber stanowi bezwzględny dowód na to, że piękno i oryginalność nie muszą oznaczać kompromisów w dziedzinie możliwości, kontroli i komfortu.  W rezultacie uzyskano maksymalnie ekscytującą i prawdziwie uzależniającą maszynę, której nigdy nie zmienisz na nic innego.

Triumph Bonneville Bobber side detail

Bonneville Bobber Black 

Ten porywający nowy model posiada wszystkie cechy przepięknego, kultowego stylu motocykli Bobber, ich eleganckich innowacji technologicznych, definiujących tę klasę możliwości oraz oszałamiających wrażeń i brzmienia, a dodatkowo cechuje go agresywniejszy charakter i jeszcze bogatsze wyposażenie oraz lepsze parametry jezdne, w tym nowe, muskularne widelce Showa, podwójne hamulce tarczowe Brembo i imponujące, 16-calowe koło przednie.

Triumph Bonneville Bobber side detail

 

 

WIODĄCA W SWOJEJ KATEGORII UKRYTA TECHNOLOGIA

Maszyny tej linii gwarantują dynamiczną, zwrotną i zwinną jazdę zapewnianą przez szereg zaawansowanych technologii ukierunkowanych na kierowcę, w tym przez tryby jazdy Road (Drogowy) i Rain (Deszcz), układ kontroli trakcji z możliwością wyłączenia, sprzęgło ze wspomaganiem momentu obrotowego, układ ABS oraz immobiliser.  Nieodłączną cechą zdumiewającego wyglądu motocykli linii Bobber jest elegancki sposób pełnego wyczucia połączenia i ukrycia najważniejszych komponentów, dzięki czemu nie zakłócają wyraźnych linii ani nie wpływają na efekt wizualny. Oprócz zakamuflowania najważniejszych technologii, takich jak moduł sterowania silnikiem (ECU), modulator ABS i immobilizer, charakterystyczne, prosto poprowadzone elementy układu wydechowego Bonnie zawierają ukryty katalizator.

 

 

 

 

 SPERSONALIZUJ SWOJEGO BOBBERA POPRZEZ AKCESORIA

Bonneville Bobber i zupełnie nowy Bobber Black są oferowane z ponad 130 niestandardowymi akcesoriami, które zapewniają dodatkowy styl, detale, komfort i możliwości przewożenia bagaży, dzięki czemu można dodać osobiste akcenty i stworzyć prawdziwie oryginalną maszynę.

Akcesoria obejmują wysoką kierownicę w stylu „ape-hanger”, maszynowo wykończoną oprawę reflektorów, lusterka poglądowe na końcach kierownicy, nakładki na kierownicę, skrócone przednie i tylne błotniki, LED-owe kierunkowskazy, regulowane tylne amortyzatory Fox oraz tłumiki Vance & Hines z maszynowo wykończonymi aluminiowymi nasadkami końcowymi, które można dostosować w celu zmiany profilu motocykla i uzyskania jeszcze bardziej muskularnego stylu.  Można również podnieść poziom komfortu, wykorzystując praktyczne akcesoria takie, jak podgrzewane uchwyty, otwierany bagażnik oraz sakwy i pełne charakteru siedzenie kierowcy.

 

 

Accessorised Triumph Bonneville Bobbers

 

 

CECHY I WYKOŃCZENIE KLASY PREMIUM 

Bonneville Bobber cechuje wiele najwyższej klasy elementów wykończeniowych, w tym specjalne, wykonane z brązu plakietki na silnik Bonneville 1200HT, plakietki na zbiornik paliwa klasy premium oraz charakterystyczny symbol trójkąta powiązany z twórcą marki Triumph. Polerowane zdobienia, szczotkowane osłony silnika, maszynowo wykończone instrumenty oraz grafitowe podwyższenie kierownicy — połączenie tych wszystkich elementów daje najwyższej klasy wygląd, który jest absolutnie autentyczny i bez wątpienia niepowtarzalny.

 

 

Klasyczny custom ze zredukowaną tylną częścią

Motocykle Bonneville Bobber są wyposażone we wszystkie charakterystyczne cechy klasycznej maszyny klasy Custom ze zredukowaną tylną częścią. Proste linie, nisko osadzone siedzenie o surowym wyglądzie, szeroka kierownica o płaskich uchwytach, grawerowany zbiornik na paliwo, wąskie przednie i szerokie tylne koła z drucianymi szprychami, zminimalizowane reflektory i stalowe błotniki z centralnie położonym grzbietem — wszystko to stanowi uzupełnienie eleganckiej linii nadwozia oraz tworzy niepowtarzalny, charakterystyczny wygląd. Motocykl ponadto wyposażono w szerokie, regulowane manetki o potężnym stylu i poprawiające wygodę poprzez rozłożenie nacisku na całą dłoń kierowcy.

Pewność, dynamika i komfort

Unikatowe nadwozie, zawieszenie i rama zapewniają najdoskonalsze pewną, dynamiczną i komfortową jazdę. Wszystkie elementy elektroniczne ukryto, dlatego nie zakłócają prostych linii motocykla. Można również dostosować pozycję siedzenia i zegarów, dopasowując je do preferencji kierowcy, co gwarantuje wiodący w swojej klasie komfort i kontrolę.

Triumph Bonneville Bobber Seat Detail
Triumph Bonneville Bobber Light Details

Detale klasy Premium

Po raz pierwszy w tej klasie dostępna jest regulowana pozycja siedzenia z pływającym, aluminiowym siedziskiem dla jednej osoby, charakterystyczną odchylną klatką o twardej stylizacji końcowej, zawieszeniem monoshock oraz zakamuflowanymi elementami technologicznymi, co gwarantuje niczym nieprzerwane linie nadwozia. Krótko odcięte podwójne tłumiki generują charakterystyczny, głęboki, warkot kojarzony z motocyklami Bobber.