Skip to main content

7 POWODÓW

dla których warto jeździć motocyklem Bonneville Bobber

Odkryj jeden z najbardziej innowacyjnych motocykli o wyrazistym stylu i ekscytującym charakterze, jaki został kiedykolwiek stworzony przez firmę Triumph.

Triumph Bonneville Bobber riding down city roadMotocykl Bonneville Bobber stał się najszybciej sprzedającym się motocyklem w historii produkcji firmy Triumph, która stanowi już ponad sto lat i sięga do 1905 roku. To właśnie tak długa historia marki sprawiła, że model nazywany jest nowoczesnym klasykiem (modern classic). Brutalne piękno o niedoścignionym dziedzictwie i z definiującymi kategorię możliwościami — jest to ręcznie produkowany fabryczny motocykl typu custom o prawdziwie kultowej sylwetce, którą rozpoznają wszyscy, gdy tylko wjedzie na ulicę.

Oto dlaczego nowy Bobber i zupełnie nowa jego wersja Bobber Black wynoszą naszą kultową linię Bonneville na całkowicie nowy, ekscytujący poziom.
Triumph Bonneville Bobber engine detail

1. SILNIK O WYSOKIM MOMENCIE OBROTOWYM

Bijącym sercem motocykli Bobber jest silnik Bonneville o wysokim momencie obrotowym i pojemności 1200 cm3, który ma większy moment obrotowy i więcej mocy niż silnik T120. Skupione na kierowcy technologie obejmują: tryby jazdy Road (drogowy) i Rain (deszcz), programowalną kontrolę trakcji, sprzęgło ze wspomaganiem momentu obrotowego, podgrzewane manetki, układ ABS, oraz jednoprzyciskowy tempomat występujący wyłącznie w modelu Bobber Black.

Two Triumph Bonneville Bobbers riding in the countryside

2. ŁATWE KIEROWANIE 

Unikatowe nadwozie, zawieszenie i ramę stworzono z myślą o współpracy z zaawansowanymi technologiami skupionymi na kierowcy, w celu zapewnienia pewnej, dynamicznej i komfortowej jazdy motocyklem Bobber. Od klasycznie niskiego ustawienia siedzenia motocykla Bobber oraz wiodącej w swojej kategorii regulowanej pozycji jazdy, motocykl Bonneville Bobber sprawia wrażenie zrównoważonego i autentycznego, a ponadto nieziemsko pewnie trzyma się nawierzchni. Natychmiast po ruszeniu czujesz tę fantastyczną moc, płynnie i intuicyjnie pokonujesz zakręty, a uniwersalna zwrotność i szybkość reakcji inspiruje pewność pokonywania trasy od początku do końca. . 

Person riding a Triumph Bonneville Bobber

3. INŻYNIERIA O WYSOKIEJ PRECYZJI

Nowe motocykle Bobber firmy Triumph idealnie integrują wszystkie charakterystyczne cechy klasycznych motocykli Bobber z oszałamiającymi detalami, minimalistyczną stylistyką oraz muskularną sylwetką. Motocykl został wyposażony w bogate parametry. Każdy element został z uczuciem wkomponowany w całość, niejednokrotnie pozostając niewidocznym dla oczu, aby uniknąć zaburzania czystych, kultowych linii. Do najważniejszych funkcji należy moduł sterowania silnikiem (ECU), który gwarantuje dostarczanie optymalnej mocy, najnowszej generacji układ ABS oraz programowalny układ kontroli trakcji, jak również tryby Road (drogowy) i Rain (deszcz), które umożliwiają dostosowanie mapy zapłonu w celu uzyskania kontroli nad panującymi warunkami jazdy.

 

4. ZDUMIEWAJĄCE BRZMIENIE

Motocykl Bonneville wyposażono w silnik o pojemności 1200 cm3 z odciętymi podwójnymi tłumikami oraz unikatowym podwójnym filtrem powietrza. Generuje on przyciągający słuch charakterystyczny i głęboki dźwięk, tak doskonale znany i kojarzony z motocyklami Bobber. Te motocykle generują agresywny dźwięk, który idealnie odzwierciedla ich buntowniczą naturę oraz niedoścignioną nowoczesną wydajność. 

 

 

5 & 6

Person riding a Triumph Bonneville Bobber

RADOŚĆ Z JAZDY

Kiedy ostatnim razem po wejściu na motocykl uśmiech nie schodził Tobie z twarzy? Motocykle Bonneville Bobber naprawdę dają tak ogromną radość z jazdy, a osoby rezerwujące jazdę testową motocyklem Bobber bardzo szybko odkrywają, że ten przepięknie skonstruowany, rasowy custom classic daje najwyższej jakości wrażenia z jazdy na każdym poziomie, a jego bogate, niepowtarzalne detale oraz osobowość i charyzma przyciągają wzrok niezależnie od miejsca docelowego podróży.

Accessorised Triumph Bonneville Bobber

PONAD 130 AKCESORIÓW

Dla obu motocykli Bobber z linii nowoczesnych klasyków dostępnych jest ponad 130 akcesoriów, dzięki którym można uzyskać swoisty styl, detale, wygodę oraz opcje przewożenia bagaży, co umożliwia prawdziwą personalizację maszyny i stworzenie naprawdę autentycznego, oryginalnego motocykla Triumph. Wybierz swoje własne akcesoria lub jeden z dwóch zestawów inspiracyjnych (Quarter Mile lub Old School), umożliwiających natychmiastową personalizację Twojego motocykla Bobber. 

7. DOSKONAŁOŚĆ TECHNICZNA

W każdy motocykl Bonneville Bobber wbudowano niewiarygodną liczbę technologii motocyklowych oraz rozwiązań technicznych najwyższego poziomu. Motocykl Bobber wyposażono w układ Ride-By-Wire, ABS oraz system kontroli trakcji ze sprzęgłem ze wspomaganiem momentu obrotowego oraz immobiliser. Natomiast bogatsza wersja Bobber Black posiada wszystkie najważniejsze funkcje motocykla Bobber plus dodatkowe elementy, w tym nowe, grubsze koło przednie z podwójnymi przednimi hamulcami Brembo, zawieszenie marki Showa, reflektory LED-owe, tempomat obsługiwany jednym przyciskiem oraz oraz wykończenie w ciemnym stylu.