Skip to main content

BONNEVILLE BOBBER

TECHNOLOGIA

Man on Triumph Bonneville Bobber

 

 

PRZEŁOMOWA TECHNOLOGIA BOBBERA

Bonneville Bobber wykorzystuje wiodące w swojej kategorii technologie motocyklowe do maksymalizacji zadowolenia związanego z jazdą, w tym moduł sterujący silnika (ECU) gwarantujący optymalne działanie silnika, układ ABS zapobiegający blokowaniu się koła, układ kontroli trakcji z możliwością wyłączenia, tryby jazdy Road (Drogowy) i Rain (Deszcz), które mają zapewnić maksymalną kontrolę i bezpieczeństwo w różnych warunkach drogowych, immobilizer z transponderem w kluczyku oraz kultowy, prosty układ wydechowy „Bonnie” z ukrytym katalizatorem.  Model Bobber Black jest wyposażony w standardzie w tempomat łatwo obsługiwany za pomocą jednego przycisku.

 

 

Ride-by-wire

Najnowszej generacji system ride-by-wire daje lepszą kontrolę nad Bonneville Bobberem.

Triumph Bonneville Bobber switchcube controls detail

Tryby jazdy

Bobber wyposażono w powiązane z systemem ride-by-wire dwa możliwe do wyboru tryby jazdy („Road” (Drogowy) i „Rain” (Deszcz)), które zapewniają lepszą kontrolę i bezpieczeństwo. Dwie dedykowane mapy przełożeń można wybierać za pośrednictwem przełącznika zamontowanego w obrębie manetki.

Triumph Bonneville Bobber Instruments Detail

 

 

Układ kontroli trakcji z możliwością wyłączenia

Bobbera wyposażono w układ kontroli trakcji z możliwością wyłączenia, który optymalizuje podawanie momentu obrotowego przy mniejszej przyczepności w celu maksymalizacji bezpieczeństwa i kontroli kierowcy.

 

Sprzęgło ze wspomaganiem momentu obrotowego

Układ sprzęgła ze wspomaganiem momentu obrotowego sprawia, że obsługa manetki sprzęgła Bobbera jest lekka i przyjemna, i umożliwia dłuższą jazdę bez najmniejszego zmęczenia. Ten układ zmniejsza również rozmiary sprzęgła, gwarantując smuklejszy profil silnika.

 

 

 

 

Triumph Bonneville Bobber Instruments Detail

JEDEN ZEGAR NASZPIKOWANY FUNKCJAMI

Bobbery wyposażono w jeden stylowy zegar naszpikowany niezbędnymi funkcjami, z przepiękną tarczą prędkościomierza, obrabianą maszynowo, schludnie mieszcząc system cyfrowego menu, do którego dostęp uzyskuje się za pomocą przycisku przewijania umieszczonego na kierownicy.

Triumph Bonneville Bobber Rear Light

OŚWIETLENIE LEDOWE — TYLNE ŚWIATŁO, KIERUNKOWSKAZY I OŚWIETLENIE TABLICY REJESTRACYJNEJ

LED-owe tylne światło, kierunkowskazy i oświetlenie tablicy rejestracyjnej rozmieszczono z dużym wyczuciem, zachowując minimalistyczny wygląd Bobberów i gwarantując charakterystyczny profil świetlny oraz większą energooszczędność i długoterminową trwałość. 

Ponadto, model Bobber Black wyposażono również w wielofunkcyjne reflektory przednie zbudowane w całości z diod LED oraz obejmujące charakterystyczne światła do jazdy dziennej (DRL) i przepiękne logo twórcy marki Triumph.

 
Należy pamiętać, że dostępność zależy od przepisów prawa lokalnego rynku— w celu sprawdzenia dostępności należy skontaktować się z lokalnym dealerem firmy Triumph.

Bonneville Bobber

ZOBACZ CAŁĄ SERIĘ