Scrambler 1200 XC

Khaki Green and Brooklands Green
Ceny Rozpoczynające Się Od 59 200,00 zł
Skonfiguruj
All-new Green Triumph Scrambler 1200 XC right hand side shot
Tap and drag Click and drag
Loading your ride Loading your ride

 

 

Stworzone z myślą o zupełnie nowym punkcie odniesienia. Motocykle Scrambler 1200 XC to połączenie wydajności, możliwości i pewności wyjątkowego nowoczesnego klasyka z inspirującą zwrotnością i pięknem  wyglądu customowego scramblera na miarę  XXI wieku. Prawdziwie pierwszy motocykl o  dwojakim przeznaczeniu, gwarantuje oszałamiające nowoczesne możliwości na drodze oraz wszystko, czego potrzebujesz do stawienia czoła najróżniejszym przygodom off-roadowym. 
Napędzany najnowszej generacji silnikiem Bonneville o wysokiej mocy i pojemności 1200 cm3 oraz o charakterystycznym brzmieniu scramblera. To zupełnie nowy motocykl, który został w pełni wyposażony w zapierającą dech w piersiach fuzję najbogatszej specyfikacji oraz możliwości gwarantujących responsywną i inspirującą pewnością jazdę.  W uzupełnieniu wiodącej w swojej klasie wydajności pomoc niesie wiodąca w swojej klasie, najnowocześniejsza technologia oraz fantastycznie skonstruowana ergonomia scramblera, która gwarantuje władczą pozycję do jazdy na drogach utwardzonych i poza nimi oraz najdoskonalszy komfort dla kierowcy.
Ponadto, chociaż każdy aspekt modelu XC został przepięknie wykonany, aż do najdrobniejszych szczegółów i imponuje swoją estetyką, jeżeli tylko chcesz jeszcze bardziej ulepszyć swoją maszynę, dostępnych jest ponad 80 nowych customowych akcesoriów do motocykli Scrambler 1200 oraz dwa zestawy inspiracyjne, dzięki którym totalnie spersonalizujesz swój motocykl.

 
 

 

SCRAMBLER 1200 WYRAŻONY LICZBAMI

1200 SILNIK BONNEVILLE O WYSOKIEJ MOCY cm3

Dwurzędowy silnik Bonneville o wyższej mocy i ekscytującym charakterystycznym brzmieniu scramblera oraz przyprawiającym o gęsią skórkę warkocie.

110 MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY Nm

Zmieniające zasady gry możliwości z niewiarygodnym momentem obrotowym na niskich obrotach oraz ekscytującą mocą maksymalną 90 KM.

21" ’ KOŁO PRZEDNIE Z BOCZNYMI DRUCIANYMI SZPRYCHAMI

Wiodące w swojej klasie możliwości jazdy off-roadowej i scramblingu gwarantowane przez najbogatszą specyfikację.

80 PONAD AKCESORIÓW

Zupełnie nowy klasyczny customowy scrambler — podrasował wykończenie swojej maszyny Scrambler 1200 przy użyciu ponad 80 akcesoriów.

Zobacz pełną specyfikację
Two riders riding the class-leading Triumph Scrambler 1200 XC along a country road, highlighting the bikes all-purpose laid back riding style, and adventure touring capability

PIERWSZE W TEJ KLASIE PODWÓJNE PRZEZNACZENIE DO JAZDY PO DROGACH I BEZDROŻACH

Seria motocykli Scrambler 1200 ewoluowała do punktu, gdzie uzyskano ekscytujące skupienie na wszystkich drogach, które jednocześnie gwarantuje spełnienie nawet najbardziej wymagających oczekiwań względem scramblingu i jazdy terenowej.  To podwójne przeznaczenie i dynamiczną jazdę uzyskano dzięki połączeniu motocyklowych rozwiązań technologicznych z górnej półki, w tym tylnego amortyzatora Öhlins klasy premium o długim skoku, odwróconych widelców Showa o długim skoku, hamulców Brembo M50 ,  szprychowanych kół i ukierunkowanych  na przygodę bezdętkowych opon MetzelerTourance. 

Triumph Scrambler 1200 on a touring adventure with all-new TFT technology and instruments

WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ I TECHNOLOGIA

Jeszcze nigdy wcześniej nie zaprojektowano linii nowoczesnych customowych klasyków motocyklowych z zapewnieniem tak wyjątkowego komfortu podczas jazdy po drogach w połączeniu z możliwością przeżywania ekstremalnych przygód off-roadowych. Silnik Bonneville o wysokiej mocy i pojemności 1200 cm3 oraz z dedykowanym brzmieniem scramblera gwarantuje niewiarygodny moment obrotowy na niskich obrotach i w całym   ich zakresie. Ponadto, wbudowano szereg wiodących w swojej klasie najnowocześniejszych technologii, aby zagwarantować inspirującą pewnością jazdę niezależnie od nadciągających przygód (w tym zupełnie nowe wyświetlacze TFT, 5 trybów jazdy i programowalny układ ABS i kontroli trakcji).

Scrambler 1200

All-new Green Triumph Scrambler 1200 XC right hand side shot

Scrambler 1200 XC

Ceny Rozpoczynające Się Od 59 200,00 zł

All-new Blue and Black Triumph Scrambler XE right hand side shot

Scrambler 1200 XE

Ceny Rozpoczynające Się Od 63 300,00 zł