Scrambler 1200 XE

Cobalt Blue and Jet Black
Ceny Rozpoczynające Się Od 63 300,00 zł
Skonfiguruj
All-new Blue and Black Triumph Scrambler XE right hand side shot
Tap and drag Click and drag
Loading your ride Loading your ride

 

Zupełnie nowy Scrambler 1200 XE o najbogatszej specyfikacji reprezentuje sobą najdoskonalsze osiągnięcie w dziedzinie swobody motocyklowej.  Oto motocykl, który cechują niedoścignione możliwości jazdy po drogach utwardzonych i nieutwardzonych, władcza pozycja jazdy i ergonomicznie zoptymalizowana konfiguracja, dzięki czemu prowadzi się równie naturalnie na asfalcie, jak i podczas szaleńczej jazdy scramblingowej tak, jak powinien to robić każdy prawdziwie przygodowy motocykl.
Poprzez przepiękne połączenie gracji, kultowej konstrukcji i wykończenia klasy premium z wiodącymi w swojej klasie, ukierunkowanymi na jazdę drogową możliwościami i zupełnie nowym punktem odniesienia w wydajności scramblingu off-roadowego, uzyskany rezultat po prostu zapiera dech w piersiach.
Specyfikacja obejmująca tylny amortyzator Öhlins klasy premium o długim skoku oraz hamulce Brembo M50, bez wątpienia dominuje w swojej kategorii.  Ponadto model XE naszpikowano po brzegi zaawansowanymi technologiami, aby zagwarantować kierowcy wszystko, czego potrzeba, aby stawić czoło każdemu wyzwaniu z gracją i pewnością siebie. Uzyskano to m.in. dzięki układowi ABS i kontroli trakcji z funkcją optymalizacji pokonywania zakrętów oraz 6 trybom jazdy, w tym Off-Road Pro (Profesjonalny off-road).
Aby jeszcze bardziej odzwierciedlić jego status wprowadzono wiele wykończeń i detali klasy premium, które występują tylko w modelu 1200 XE. Ponadto dostępnych jest ponad 80 customowych akcesoriów do motocykli Scrambler 1200 oraz dwa zestawy inspiracyjne, dzięki którym twój scrambler uda się wszędzie tam, gdzie sobie tego zażyczysz — od jazdy miejskiej, po wypady turystyczne a nawet przejażdżki po pustyni.

 

 

SCRAMBLER 1200 WYRAŻONY LICZBAMI

1200 SILNIK BONNEVILLE O WYSOKIEJ MOCY cm3

Dwurzędowy silnik Bonneville o wyższej mocy i ekscytującym charakterystycznym brzmieniu scramblera oraz przyprawiającym o gęsią skórkę warkocie.

110 MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY Nm

Zmieniające zasady gry możliwości z niewiarygodnym momentem obrotowym na niskich obrotach oraz ekscytującą mocą maksymalną 90 KM.

21" ’ KOŁO PRZEDNIE Z BOCZNYMI DRUCIANYMI SZPRYCHAMI

Wiodące w swojej klasie możliwości jazdy off-roadowej i scramblingu gwarantowane przez najbogatszą specyfikację.

80 PONAD AKCESORIÓW

Zupełnie nowy klasyczny customowy scrambler — podrasował wykończenie swojej maszyny Scrambler 1200 przy użyciu ponad 80 akcesoriów.

Zobacz pełną specyfikację
Two Triumph Scrambler 1200s on a peak, watching the sun set after a day of off-road adventure

PIERWSZE W TEJ KLASIE PODWÓJNE PRZEZNACZENIE

Motocykl Scrambler 1200 XE został precyzyjnie dostrojony, aby zagwarantować ekscytujący całodzienny komfort podczas jazdy drogowej, jak i scramblingu.  Ten niewiarygodny poziom podwójnego przeznaczenia i dynamicznej jazdy uzyskano dzięki połączeniu motocyklowych rozwiązań technologicznych najwyższej klasy, w tym tylnego amortyzatora Öhlins klasy premium o długim skoku, odwróconych widelców Showa o długim skoku, hamulców Brembo, szprychowanych kół  i i ukierunkowanymi na przygodę bezdętkowymi oponami MetzelerTourance.  

Triumph Scrambler 1200 XE riding around a corner in urban suburb

WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ, TECHNOLOGIA I STYL

Stanowiący ukoronowanie serii model XE to kolejny krok w dziedzinie scramblingu z fenomenalnymi możliwościami jazdy po drogach w połączeniu z jeszcze bardziej zaawansowaną specyfikacją off-roadową. Połączenie bogatego w moment obrotowy silnika Bonneville o pojemności 1200  cm3, układu wydechowego o grawerowanych, podwójnych podniesionych wylotach i wyjątkowym, kultowym brzmieniu scramblera oraz układu ABS i kontroli trakcji z funkcją optymalizacji pokonywania zakrętów wspomaganego przez bezwładnościowy moduł pomiarowy (IMU) umożliwiło uzyskanie najlepszych możliwych wrażeń związanych z jazdą.  Ponadto, w tę maszynę wbudowano jeszcze więcej wiodących w swojej klasie najnowocześniejszych technologii, w tym 6 trybów jazdy, aby zagwarantować inspirującą pewnością jazdę, niezależnie od nadciągających przygód.

Scrambler 1200

All-new Green Triumph Scrambler 1200 XC right hand side shot

Scrambler 1200 XC

Ceny Rozpoczynające Się Od 59 200,00 zł

All-new Blue and Black Triumph Scrambler XE right hand side shot

Scrambler 1200 XE

Ceny Rozpoczynające Się Od 63 300,00 zł