Scrambler 1200 XE

Cobalt Blue and Jet Black
Ceny Rozpoczynające Się Od 63 300,00 zł
Skonfiguruj
All-new Blue and Black Triumph Scrambler XE right hand side shot
Tap and drag Click and drag
Loading your ride Loading your ride

 

Zupełnie nowy Scrambler 1200 XE o najbogatszej specyfikacji reprezentuje sobą najdoskonalsze osiągnięcie w dziedzinie swobody motocyklowej.  Oto motocykl, który cechują niedoścignione możliwości jazdy po drogach utwardzonych i nieutwardzonych, władcza pozycja jazdy i ergonomicznie zoptymalizowana konfiguracja, dzięki czemu prowadzi się równie naturalnie na asfalcie, jak i podczas szaleńczej jazdy scramblingowej tak, jak powinien to robić każdy prawdziwie przygodowy motocykl.
Poprzez przepiękne połączenie gracji, kultowej konstrukcji i wykończenia klasy premium z wiodącymi w swojej klasie, ukierunkowanymi na jazdę drogową możliwościami i zupełnie nowym punktem odniesienia w wydajności scramblingu off-roadowego, uzyskany rezultat po prostu zapiera dech w piersiach.
Specyfikacja obejmująca tylny amortyzator Öhlins klasy premium o długim skoku oraz hamulce Brembo M50, bez wątpienia dominuje w swojej kategorii.  Ponadto model XE naszpikowano po brzegi zaawansowanymi technologiami, aby zagwarantować kierowcy wszystko, czego potrzeba, aby stawić czoło każdemu wyzwaniu z gracją i pewnością siebie. Uzyskano to m.in. dzięki układowi ABS i kontroli trakcji z funkcją optymalizacji pokonywania zakrętów oraz 6 trybom jazdy, w tym Off-Road Pro (Profesjonalny off-road).
Aby jeszcze bardziej odzwierciedlić jego status wprowadzono wiele wykończeń i detali klasy premium, które występują tylko w modelu 1200 XE. Ponadto dostępnych jest ponad 80 customowych akcesoriów do motocykli Scrambler 1200 oraz dwa zestawy inspiracyjne, dzięki którym twój scrambler uda się wszędzie tam, gdzie sobie tego zażyczysz — od jazdy miejskiej, po wypady turystyczne a nawet przejażdżki po pustyni.

 

 

SCRAMBLER 1200 WYRAŻONY LICZBAMI

1200 SILNIK BONNEVILLE O WYSOKIEJ MOCY cm3

Dwurzędowy silnik Bonneville o wyższej mocy i ekscytującym charakterystycznym brzmieniu scramblera oraz przyprawiającym o gęsią skórkę warkocie.

110 MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY Nm

Zmieniające zasady gry możliwości z niewiarygodnym momentem obrotowym na niskich obrotach oraz ekscytującą mocą maksymalną 90 KM.

21" ’ KOŁO PRZEDNIE Z BOCZNYMI DRUCIANYMI SZPRYCHAMI

Wiodące w swojej klasie możliwości jazdy off-roadowej i scramblingu gwarantowane przez najbogatszą specyfikację.

80 PONAD AKCESORIÓW

Zupełnie nowy klasyczny customowy scrambler — podrasował wykończenie swojej maszyny Scrambler 1200 przy użyciu ponad 80 akcesoriów.

Zobacz pełną specyfikację
Two Triumph Scrambler 1200 XE motorbikes riding at speed across salt flats leaving dust cloud in their wake

PIERWSZE W TEJ KLASIE PODWÓJNE PRZEZNACZENIE

Motocykl Scrambler 1200 XE został precyzyjnie dostrojony, aby zagwarantować ekscytujący całodzienny komfort podczas jazdy drogowej, jak i scramblingu.  Ten niewiarygodny poziom podwójnego przeznaczenia i dynamicznej jazdy uzyskano dzięki połączeniu motocyklowych rozwiązań technologicznych najwyższej klasy, w tym tylnego amortyzatora Öhlins klasy premium o długim skoku, odwróconych widelców Showa o długim skoku, hamulców Brembo, szprychowanych kół  i i ukierunkowanymi na przygodę bezdętkowymi oponami MetzelerTourance.  

Triumph Scrambler 1200 XE riding around a corner in urban suburb

WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ, TECHNOLOGIA I STYL

Stanowiący ukoronowanie serii model XE to kolejny krok w dziedzinie scramblingu z fenomenalnymi możliwościami jazdy po drogach w połączeniu z jeszcze bardziej zaawansowaną specyfikacją off-roadową. Połączenie bogatego w moment obrotowy silnika Bonneville o pojemności 1200  cm3, układu wydechowego o grawerowanych, podwójnych podniesionych wylotach i wyjątkowym, kultowym brzmieniu scramblera oraz układu ABS i kontroli trakcji z funkcją optymalizacji pokonywania zakrętów wspomaganego przez bezwładnościowy moduł pomiarowy (IMU) umożliwiło uzyskanie najlepszych możliwych wrażeń związanych z jazdą.  Ponadto, w tę maszynę wbudowano jeszcze więcej wiodących w swojej klasie najnowocześniejszych technologii, w tym 6 trybów jazdy, aby zagwarantować inspirującą pewnością jazdę, niezależnie od nadciągających przygód.

Scrambler 1200

All-new Green Triumph Scrambler 1200 XC right hand side shot

Scrambler 1200 XC

Ceny Rozpoczynające Się Od 59 200,00 zł

All-new Blue and Black Triumph Scrambler XE right hand side shot

Scrambler 1200 XE

Ceny Rozpoczynające Się Od 63 300,00 zł