Skip to main content

SPEED TWIN

PONADCZASOWY STYL

Linia odzieży dla nowoczesnych klasyków z wyraźnymi akcentami maszyn typu roadster.

Male rider wearing Triumph riding jeans and jacket in black leather
Male rider wearing Triumph black leather riding jacket

ODZIEŻ DO MOTOCYKLI SPEED TWIN

Połączenie prostoty i klasyki z atrakcyjnym minimalistycznym miejskim wyglądem. Ta oficjalna kolekcja odzieży firmy Triumph, łącznie z nową linią Legends stworzoną dla uczczenia utytułowanego mistrza wyścigów offroadowych i kaskadera Buda Ekinsa, ma stanowić idealne uzupełnienie jazdy nowoczesnym klasycznym roadsterem — motocyklem Speed Twin.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE KOLEKCJI MĘSKIEJ ODZIEŻY DLA MOTOCYKLI SPEED TWIN

Male rider wearing Triumph Densey Men's Jacket

KURTKA COPLEY

Wykonana w całości ze skóry kurtka z przygodową wkładką na plecach gwarantującą komfort w trakcie jazdy. Wyposażona w dwie wygodne kieszenie, stylową wkładkę z kraciastej bawełny i połączenie na suwak z dżinsami Triumph.

Male rider wearing casual men's Triumph T-shirt

KOSZULKA NEVADA

Część linii Legends odzieży firmy Triumph, koszulka Nevada to wykonana w 100% z bawełny koszulka w kolorze złamanej bieli stylizowana z wykorzystaniem czerwonego logotypu Buda Ekinsa, motocykla TR6 Trophy i historycznego logotypu firmy Triumph.

Triumph Speed Twin accessory image featuring men's Brookes gloves

RĘKAWICZKI BROOKES

Poprawiające uchwyt rękawiczki z koziej skóry z wentylowanymi kostkami i palcami, z oddychającą, perforowaną skórą w obrębie nadgarstka oraz technologią przewodzącą umożliwiającą obsługę ekranów dotykowych.

Male rider wearing Bud Ekins Triumph casual t-shirt and Triumph riding jeans

NOWA LINIA LEGENDS

Bud Ekins był utalentowanym kierowcą motocyklowych wyścigów offroadowych, zdobywcą złotego medalu w wielu wyścigach International Six Days Trial, pionierem wyścigów na pustyni oraz jednym z najlepszych hollywoodzkich motocyklistów-kaskaderów w historii.  Jako kaskader zastępujące Steve’a McQueena, najbardziej wymagającym filmowym osiągnięciem Ekinsa był sławny skok przez płot na końcu filmu „Wielka ucieczka” na motocyklu TR6 Trophy, który jest teraz wystawiony na pokaz w ramach programu Factory Visitor Experience firmy Triumph.  Nasza najnowsza linia odzieży Legends odzwierciedla kluczową rolę jaką pełniły motocykle firmy Triumph w trakcie całej kariery Buda Ekinsa.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE KOLEKCJI ŻEŃSKIEJ ODZIEŻY DLA MOTOCYKLI SPEED TWIN

Triumph ladies Andorra jacket in black

KURTKA ANDORRA

Wykonana z miękkiej, luksusowej skóry w klasycznym, oldschoolowym, brunatnoczerwonym kolorze, kurtka Andorra jest wyposażona w pełny zestaw chroniących przed uderzeniami ochraniaczy D3o®, perforowane panele wentylacyjne i wymienne, pikowane wkładki kamizelkowe.

Female motorcycle rider wearing Triumph branded casual ladies t-shirt

KOSZULKA Z OLDSCHOOLOWYM LOGO

Stylowy bawełniany podkoszulek w szeregu przyciągających wzrok wersji kolorystycznych z oldschoolowym logo firmyTriumph w widocznym miejscu. Idealnie nadaje się do codziennego, niezobowiązującego ubioru lub jako jedna z warstw pod odzieżą zewnętrzną podczas jazdy.

Female rider wearing Triumph casual ladies t-shirt, and Triumph riding jeans

DAMSKIE DŻINSY SKINNY

Dopasowany do damskiej sylwetki krój „skinny” w wersji krótkiej, zwykłej i długiej. Te dżinsy do jazdy są wyposażone w wymienne ochraniacze D3o® i są podbite warstwą oddychającego, pochłaniającego wilgoć siatkowatego materiału PEKEV® zapewniającego większy komfort i bezpieczeństwo.

Male rider wearing Triumph Densey Men's Jacket