Skip to main content

SPEED TWIN

DETALE I AKCESORIA

Współczesny styl i gracja customa ze zredukowanym tyłem

All-new Triumph Speed Twin quilted bench seat

Speed Twin to legendarna nazwa firmy Triumph z XX wieku, która zmieniła historię świata motocyklowego dzięki swojej światowej klasy wydajności i zwrotności, ustanawiając punkt odniesienia względem tego, jak powinna wyglądać jazda motocyklem.  
Teraz, po długo oczekiwanym powrocie do oferty firmy Triumph, zupełnie nowy Speed Twin zapewnia ekscytująco precyzyjną, zwrotną i dynamiczną nowoczesną jazdę, której nie brakuje niczego, aby móc ją nazwać wiodącą w swojej klasie również dzięki płynnemu, inspirującego pewnością sterowaniu oraz potężnym, responsywnym generowaniu mocy i wrażeń związanych z jazdą. Oprócz ekscytującej mocy roadstera z silnikiem o pojemności 1200 cm3 , to oszałamiający styl nowoczesnego klasyka, wyjątkowe detale i wiodące w swojej klasie wykończenie motocykla Speed Twin z 2019 r. prawdziwie uzasadnia jego pozycję jako nowej ikony mocy firmy Triumph.

 
All-new Triumph Speed Twin chrome intake cover

PRZEPIĘKNY STYL NOWOCZESNEGO CUSTOMA

Jest to przepięknie wyglądający motocykl, który płynnie łączy ponadczasowe DNA firmy Triumph ze stylem i gracją współczesnego customa o zredukowanym tyle.  Połączenie mieszanki eleganckich funkcji konstrukcyjnych stanowi uzupełnienie tego oszałamiającego motocykla następnej generacji. Mowa tutaj o takich elementach, jak kultowy, 14,5-litrowy, zbiornik na paliwo, wygodne i łatwo dostępne, stylowe żebrowane siedzenie oraz podwójne, czarne, wygięte do góry sportowe tłumiki megafonowe.  Subtelniejsze, pełne charakteru akcenty obejmują wizualnie minimalistyczny przedni błotnik oraz konfigurację tyłu maszyny z eleganckim światłem stopu oraz lusterka na końcach kierownicy.

All-new Triumph Speed Twin Mud Guard

WYSOKIEJ JAKOŚCI DETALE

Olśniewającą wydajność motocykla Speed Twin jeszcze bardziej wzmacnia szereg aluminiowych detali jakości premium, które fantastycznie komponują się z wysokiej klasy wyglądem i wrażeniem tej maszyny, w tym m.in. przedni i tylny błotnik ze szczotkowanego aluminium, osłony układu wtryskowego, wykończenia bocznych paneli oraz osłony na pięty połączone ze wspornikami reflektora z jasnego, anodowanego kutego aluminium, z anodowanym aluminiowym wahaczem oraz 7-ramiennymi aluminiowymi kołami.  Inne wysokiej jakości stylowe akcenty obejmują korek wlewu paliwa w stylu Monza, lakierowaną obudowę i ramkę reflektora oraz emblemat zacisku na kierownicy.

TRZY STYLOWE WERSJE KOLORYSTYCZNE

Right hand side view of the new Triumph Speed Twin in Jet Black

JET BLACK (MROCZNA CZERŃ)

Right hand side view of the new Triumph Speed Twin in Silver Ice and Storm Grey

SILVER ICE / STORM GREY (SREBRNY LÓD/ BURZOWY SZARY)

Z ręcznie naniesionymi grafitowymi liniami nadwozia oraz białymi naklejanymi pasami.

Right hand side view of the new Triumph Speed Twin in Korosi Red and storm grey

KOROSI RED / STORM GREY (WULKANICZNA CZERWIEŃ/ BURZOWY SZARY)

Z ręcznie naniesionymi grafitowymi liniami nadwozia oraz białymi naklejanymi pasami

All-new Triumph Speed Twin fitted with various accessories including, indicator relocation kit, multi-functional lamp kit, fender removal kit, and Vance and Hines Exhaust system

AKCESORIA POPRAWIAJĄCE STYL I MOŻLIWOŚCI

Dla nowego motocykla Speed Twin dostępnych jest ponad 70 niestandardowych akcesoriów, z których wiele przygotowano specjalnie z myślą o usprawnieniu stylu i możliwości twojego motocykla, w tym:   

  • szczotkowane tłumiki Vance & Hines
  • czarne osłony wlotu powietrza
  • czarna wytłaczana osłona miski olejowej
  • 64 mm LED-owe kierunkowskazy
  • ochraniacze na kolana
  • maszynowo wykończona ramka przedniego reflektora
  • ozdobne nakładki na silnik
  • podnóżki z wykończeniem maszynowym