Skip to main content

BONNEVILLE SPEEDMASTER

POJEMNOŚCI 1200 CM3

Triumph Bonneville Speedmaster side on by the sea

 


EKSCYTUJĄCY SILNIK BONNEVILLE 1200 O WYSOKIM MOMENCIE OBROTOWYM

U podstaw najwyższej wydajności motocykla Bonneville Speedmaster 2018 leży doskonale przyjęty silnik Bonneville HT o pojemności 1200 cm3, który generuje charakterystyczny pomruk Bobbera. Wiodący w jego kategorii moment obrotowy na poziomie 106 Nm przy niskich obrotach — 4000 obr./min jest o do 10% większy (przy 4500 obr./min) niż w przypadku silnika Bonneville T120 oraz o zdumiewające 42% większy niż w przypadku motocykla Speedmaster 2015. Ten nowej generacji silnik stworzono, aby zapewnić moc na niskich obrotach oraz w obrębie całego zakresu obrotów... dokładnie wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujesz.


bonneville speedmaster engine

OPTYMALNA WYDAJNOŚĆ

8-zaworowy, dwurzędowy silnik z górnym wałkiem rozrządu jest chłodzony cieczą, aby zagwarantować optymalną wydajność oraz większą oszczędność paliwa i jest objęty uspokajająco długim okresem przed pierwszym dużym przeglądem (16 000 km). Charyzmatyczny 270° interwał gwarantuje płynne, liniowe podawanie mocy przez zręczną, sześciostopniową skrzynię biegów.

Triumph bonneville speedmaster exhaust

CHARAKTERYSTYCZNE BRZMIENIE

Generowany przez silnik Speedmaster dźwięk jest prawdziwie ekscytujący, a charakterystycznie bogata i głęboka pierwotna nuta układu wydechowego przyciąga spojrzenia w każdym miejscu dzięki innowacyjnemu dwukomorowemu, podwójnemu filtrowi powietrza oraz charakterystycznemu dla silników Bonneville ukrytemu katalizatorowi i unikatowemu jasnemu, chromowanemu układowi wydechowemu pokrytemu dwiema warstwami. Wszystko to przyczynia się do uzyskania niewiarygodnie ekscytującej jazdy oraz bogatej, brytyjskiej nuty.

 

SPRZĘGŁO ZE WSPOMAGANIEM MOMENTU OBROTOWEGO

Sprzęgło ze wspomaganiem momentu obrotowego sprawia, że obsługa dźwigni sprzęgła motocykla jest lekka i przyjemna, redukując wymagany wysiłek i umożliwiając dłuższą jazdę bez najmniejszego zmęczenia. Oprócz zmniejszania zmęczenia kierowcy ta funkcja premium jest dostępna w standardzie, aby zagwarantować komfort kierowcy zwłaszcza w ruchu miejskim.

 

 
Triumph speedmaster clutch

DWA TRYBY JAZDY

Nowego Bonneville Speedmastera wyposażono w dwa możliwe do wyboru tryby jazdy („Road” (Drogowy) i „Rain” (Deszcz)), które zapewniają lepszą kontrolę i bezpieczeństwo. Można je wybrać za pomocą lewego zespołu przełączników motocykla.

Triumph bonneville speedmaster speedometer

TEMPOMAT

Również dostępny w wyposażeniu standardowym. Zamontowany w obrębie lewego zespołu przełączników prosty i łatwy w obsłudze jednoprzyciskowy system tempomatu gwarantuje poprawę komfortu jazdy na długich dystansach.

man riding bonneville sppedmaster on road

BONNEVILLE SPEEDMASTER 2018

Nowa ikona brytyjskich klasycznych motocykli custom

Skonfiguruj