Skip to main content

FOR TODAY’S ORIGINALS

Built for fun. Built to ride. Built to make your own.

Ceny zaczynają się od: 42 900,00 zł

Triumph Street Twin with pillion rider
Triumph Street Twin static image in urban setting

STREET TWIN

Jest to odnoszący największe sukcesy klasyczny custom firmy Triumph. Wprowadza większą, bogatą w moment obrotowy moc silnika Bonneville, bogatsze wyposażenie w celu uzyskania lepszej kontroli i większego komfortu, pierwsze w swojej klasie technologie oraz jeszcze więcej stylu klasy premium.

Ponadto dostępnych jest maksimum możliwości personalizacji dla kierowców chcących zapewnić autentyczny charakter nowoczesnego klasyka uznanego na całym świecie dzięki uniwersalnej, łatwo dostępnej wydajności, użyteczności, wrażeniom związanym z jazdą oraz ponadczasowemu, kultowemu stylowi.

Street Twin

Inspirujący duch oryginalnego motocykla Bonneville z 1959 r. nadal żyje!  Większa wydajność, lepszy wygląd i jeszcze większa radość z jazdy. Wszystkie aspekty nowego motocykla Street Twin zaprojektowano z myślą o zagwarantowaniu maksimum frajdy. 

Ceny Rozpoczynające Się Od 42 900,00 zł

CGI shot of the Triumph Street Twin

THE STREET TWIN IN NUMBERS

900 cm3 SILNIK O WYSOKIM MOMENCIE OBROTOWYM

Niepowtarzalny, responsywny charakter i ekscytujące brzmienie gwarantują maksimum radości z jazdy.

80 Nm MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY

Wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach i w całym ich przedziale pozwala natychmiast poczuć moc silnika Bonneville o pojemności 900 cm3

65 KM MOC SILNIKA

Po istotnej modernizacji silnik uzyskał moc 65 KM, co oznacza ogromny wzrost mocy maksymalnej o całe 18%.

140 PONAD AKCESORIÓW

Motocykl Street Twin stworzono z myślą o personalizacji przy użyciu ponad 140 dostępnych akcesoriów.

Zobacz pełną specyfikację
All-new Triumph Street Twin

DOSTĘPNY, STYLOWY I GWARANTUJĄCY RADOŚĆ Z JAZDY

Beztroska dostępność, autentyczny charakter i miejski styl motocykla Street Twin przyczyniły się do jego fantastycznej reputacji, a ten najnowszy nowoczesny klasyk teraz jest wyposażony w istotnie zmodernizowany silnik Bonneville o pojemności 900 cm3, który gwarantuje do 18% więcej mocy w porównaniu do poprzedniej generacji. Ponadto, można teraz również uzyskać bogatsze wyposażenie obejmujące przednie hamulce i widelce kasetowe Brembo, po raz pierwszy zastosowane w tej klasie nowoczesne technologie (w tym dwa tryby jazdy) oraz dostępny jako wyposażenie dodatkowe system TPMS, lepszą ergonomię kierowcy plus szereg dodatkowych opcji współczesnej stylistyki customa. 

THE NEW STREET TWIN

Triumph Street Twin Image Side on in Colour Ironside

STREET TWIN

Ceny Rozpoczynające Się Od 42 900,00 zł