Skip to main content

STREET TWIN

ODZIEŻ I AKCESORIA

Przepiękny styl nowoczesnego customa

Two Triumph Street Twins stationed on the edge of a street corner.
Triumph Street Twin left hand side shot in front of graffiti wall

ORYGINALNY STYL

Ta kolekcja odzieży firmy Triumph stanowi uzupełnienie pełnego autentyzmu charakteru nowoczesnej klasycznej maszyny Street Twin i zawiera najdoskonalej zaprojektowane artykuły, które osiągnęły typowo ponadczasowy i stylowy wygląd uliczny, który nie tylko gwarantuje fantastyczne wrażenia, lecz również wydajność zgodną z najsurowszymi standardami.

WYBRANE MĘSKIE UBRANIA Z KOLEKCJI ODZIEŻY STREET TWIN

Triumph Densey Jacket

KURTKA GORE-TEX DENSEY

Ta przeznaczona do najtrudniejszych warunków kurtka jest wyposażona w ochraniacze łokci, pleców i ramion, wymienną pikowaną wkładkę oraz wodoodporną i oddychającą membranę Gore-Tex® z-liner. Wszystko stylowo wykończone aplikacjami i wyszywanym na plecach hasłem „Fuel and Ride”

Triumph Humphrey T-Shirt

PODKOSZULKA HUMPHREYS

Uniwersalna, wykonana w 100% z bawełny podkoszulka z subtelnym logo trójkąta firmy Triumph z przodu oraz oldschoolowym nadrukiem i detalami Triumpha z tyłu.

Triumph Stoke Boots in Black

CZARNE BUTY STOKE

Wyjątkowe buty do jazdy motocyklem pokryte naturalną skórą wierzchową z wykończeniem typu vintage. Te niezwykle popularne buty mają oddychającą skórzaną wkładkę oraz wzmocnioną konstrukcją spełniającą wszystkie wymagania normy CE w zakresie jazdy motocyklem.

Triumph Gore-Tex Jacket

Technologia Gore-Tex®

Jazda w deszczu może być zimnym, mokrym i niekomfortowym doznaniem.  Lecz odzież z GORE-TEXu® jest wodoodporna i oddychająca, dzięki czemu zapobiega utracie ciepła oraz gwarantuje suchość i komfort, nawet podczas długiego używania w trudnych warunkach pogodowych. Firma Triumph współpracuje w z firmą GORE-TEX® w zakresie tworzenia wysokiej jakości odzieży dla motocyklistów, która umożliwia optymalne wykorzystanie każdej chwili jazdy na motorze.

WYBRANE ŻEŃSKIE UBRANIA Z KOLEKCJI ODZIEŻY STREET TWIN

Female model wearing Triumph Beaufort Jacket

KURTKA BEAUFORT 2

Wykonana z szykownej skóry z wymienną, pikowaną kamizelką, wymiennymi ochraniaczami pleców, ramion i łokci z D3o® oraz sześcioma wygodnymi kieszeniami, kurtka Beaufort 2 Jacket to idealna odzież na dowolną długą podróż.

Triumph Marine T-Shirt in White

KOSZULKA MARNIE

Uniwersalna, wykonana w 100% z bawełny podkoszulka w kolorze złamanej bieli z oldschoolowym nadrukiem Triumph z przodu oraz charakterystycznym motywem czaszki w okularach przeciwsłonecznych z tyłu.

Triumph Ivory Tee

KOSZULKA W KOLORZE KOŚCI SŁONIOWEJ Z NADRUKIEM

Wykonana w 95% z bawełny obcisła podkoszulka w kolorze kości słoniowej, z dekoltem w szpic oraz nadrukowanym z przodu oldschoolowym logo firmy Triumph.