Skip to main content

STREET TWIN

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JEŹDZIĆ

Współczesny, dający radość i przystępny — dowiedz się, dlaczego Street Twin to odnoszący największe sukcesy klasyczny custom firmy Triumph.

Rider and pillion on a Triumph Street Twin riding through urban setting

 

 

Street Twin to nasz najbardziej współczesny i przystępny nowoczesny klasyk, który gwarantuje największą radość z jazdy.  Napędzany generującym charakterystyczne brzmienie silnikiem Bonneville o niepowtarzalnym charakterze, wysokim momencie obrotowym i pojemności 900 cm3 ten nowy, potężniejszy i jeszcze lepiej wyposażony motocykl Street Twin 2019 jest idealną maszyną Bonneville dla dzisiejszych kierowców dzięki swojemu stylowi ze zredukowanym tyłem oraz wrażeniom związanym z przystępną i angażującą jazdą.  Jest to odnoszący największe sukcesy klasyczny custom firmy Triumph, a teraz, w chwili wprowadzenia na rynek zupełnie nowego, zmodernizowanego motocykla Street Twin, przyjrzymy się dokładnie, dlaczego ten kultowy nowoczesny motocykl jest tak bezkreśnie uwielbiany.

 

 

All-new Triumph Street Twin

1. DNA BONNEVILLE’A

Milowy krok w dziedzinie konstrukcji silników motocyklowych. Bonneville firmy Triumph z 1959 r. stał się uosobieniem kulturowej swobody i zainspirował nowy ruch motocyklowy, który objął swoim zasięgiem rzesze entuzjastycznie nastawionych kierowców będących artystami, muzykami i gwiazdami filmowymi i dał początek całej generacji nastoletnich café racerów.  Bonneville z 1959 r. stał się częścią światowego ruchu, który pomógł wyzwolić tę nową generację. Jego duch w dalszym ciągu dzisiaj egzystuje w serii nowoczesnych klasyków firmy Triumph.  W samym centrum tej serii znajduje się nowy i zmodernizowany silnik Bonneville „High Torque” motocykla Street Twin o wysokim momencie obrotowym i pojemności 900 cm3.

2. WIĘCEJ MOCY I WYDAJNOŚCI

Istotna modernizacja silnika (nowa magnezowa osłona wałka rozrządu oraz nowa lekka skrzynia korbowa plus zmniejszenie masy osłony sprzęgła oraz samego sprzęgła) umożliwiła uzyskanie znacznie wyższej wydajności i o 10 KM większej mocy maksymalnej (65 KM przy 7400 obr./min), co oznacza ogromny wzrost o 18% w porównaniu do poprzedniej generacji.  Jak sugeruje jego nazwa, zmodernizowany silnik „High Torque” o .

3. PIERWSZE W SWOJEJ KLASIE TECHNOLOGIE

Motocykle Street Twin mają znacznie więcej zalet, niż by się to mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Wyposażono je w szereg najnowocześniejszych, przepięknie zintegrowanych technologii, aby usprawnić parametry jezdne, bezpieczeństwo i kontrolę maszyny, jak przykładowo nowe, pierwsze w swojej klasie tryby jazdy Road (Drogowy) i Rain (Deszcz), które dostosowują wstępne ustawienia pracy przepustnicy oraz układu kontroli trakcji za pomocą dotknięcia jednego przycisku. System ride-by-wire gwarantuje bardziej intuicyjny poziom kontroli, natomiast chłodzenie cieczą umożliwia ograniczenie emisji spalin oraz zapewnia większą oszczędność paliwa (a w związku z tym można skorzystać z wydłużonego okresu pomiędzy przeglądami — 16 000 km).  Ponadto układ ABS, układ kontroli trakcji z możliwością wyłączenia, dostępny jako wyposażenie dodatkowe system monitorowania ciśnienia powietrza w oponach (TPMS) oraz sprzęgło poślizgowe z systemem Slip Assist gwarantują spokój ducha oraz jeszcze lepsze wrażenia z jazdy, czyniąc z tego modelu najbardziej technologicznie zaawansowany motocykl Street Twin w historii.4. BRZMIENIE BRYTYJSKIEGO DWURZĘDOWEGO SILNIKA

Bogate, przyprawiające o ciarki brzmienie dwurzędowego silnika Bonneville firmy Triumph cechuje swego rodzaju brytyjska niepowtarzalność. Sądzimy, że właśnie tak powinien naprawdę brzmieć silnik dwurzędowy każdego nowoczesnego klasyka i dlatego dostroiliśmy silnik oraz układ wydechowy pod kątem generowania tego pełnego charakteru brytyjskiego dźwięku oraz zgodności z niepodważalnym dziedzictwem tych maszyn. Bogate i pełne brzmienie pasuje do ich charakteru oraz jest wystarczająco charakterystyczne, aby zagwarantować pełnię drogowej prezencji, o której można było tylko marzyć

 

 

5 & 6

BOGATSZE WYPOSAŻENIE

Bogatsze wyposażenie nowego motocykla Street Twin gwarantuje jeszcze lepszą kontrolę kierowcy, ulepszając już doskonale znane dynamiczne i intuicyjne sterowanie, gwarantując w pełni angażującą jazdę. Teraz z przednimi hamulcami Brembo gwarantującymi jeszcze lepszą wydajność hamulców, widelcami kasetowymi oraz większą ergonomią kierowcy zapewniającą wyższy komfort podróżowania kierowcy i pasażera. Motocykl Street Twin był od zawsze doskonale przyjmowany przez przedstawicieli prasy oraz samych właścicieli dzięki swojemu intuicyjnemu sterowaniu, a ta bogatsza specyfikacja oznacza jeszcze większą radość z każdego pokonanego kilometra.

WYRAFINOWANY STYL

Znany ze swojego swobodnego, brytyjskiego stylu miejskiego customa ze zredukowanym tyłem, nowy Street Twin wyposażono w wiele przyciągających wzrok modernizacji o wysokiej jakości, które zapewniają jeszcze wyższy poziom wyrafinowania temu autentycznemu nowoczesnemu klasykowi z rodziny Bonneville. Eleganckie dodatki, jak nowe, odlewane obręcze kół z maszynowo wykończonymi szprychami, nowym, współczesnym oznakowaniem zbiornika paliwa, nowymi wspornikami reflektora przedniego ze szczotkowanego aluminium oraz stylistyką instrumentów z górnej półki w połączeniu dają niewiarygodne zwiększenie piękna tego motocykla.

7. WSPÓŁCZESNE CZARNE WYKOŃCZENIE SILNIKA 

Motocykl Street Twin wyposażono w przepięknie stylizowany silnik Bonneville o pojemności 900 cm3, który posiada wiodący w swojej klasie poziom detali i wykończenia, w tym wyrafinowaną, czarną wersję kolorystyczną, przyciemnione rzeźbione osłony silnika i kół zębatych, oryginalne, wykończone maszynowo lamelki silnika oraz tak niezmiernie istotny trójkątny symbol twórcy firmy Triumph oraz emblematy Bonneville na silniku.  Oryginalne akcenty stylistyczne w połączeniu z eleganckim nadwoziem z jedną przepustnicą oraz aluminiowymi wykończeniami zapewniają idealne wykończenie charakterystycznego współczesnego wyglądu motocykla Street Twin.

8. PONAD 140 AKCESORIÓW

To przystępne, przeznaczone do personalizacji współczesne ujęcie motocykla Bonneville można zmodyfikować przy użyciu ponad 140 akcesoriów klasy premium, które umożliwiają ulepszenie wyglądu i możliwości posiadanego motocykla Street Twin i stworzenie prawdziwie osobistego customa.  Każdy z tych ponad 140 akcesoriów zaprojektowano, wyprodukowano i przetestowano razem z motocyklem Street Twin, dzięki czemu można mieć pewność ich jakości premium oraz idealnego dopasowania do posiadanej maszyny.  Ponadto wszystkie akcesoria obejmuje dwuletnia gwarancja firmy Triumph bez limitu kilometrów, podobnie jak same motocykle.

 

 

Triumph Street Twin riding through urban surrounding

9. ZESTAW DO PRAWA JAZDY KATEGORII A2

Dodatkowo przystępność motocykla Street Twin jeszcze bardziej zwiększa udostępnienie zestawu dla prawa jazdy kategorii A2, który pozwala na jeszcze łatwiejsze wejście w posiadanie oryginalnej ikony świata motocykli, wyposażonej w obrotową manetkę APS i silnik o fantastycznym brzmieniu. Ten zestaw jest montowany przez dealera firmy Triumph, a pełną moc można równie łatwo przywrócić poprzez demontaż tego zestawu po nabyciu pełnego prawa jazdy na motocykle.

 

Stylowy i przystępny Street Twin to najlepiej sprzedający się motocykl firmy Triumph z serii nowoczesnych klasyków, a ta nowa generacja wynosi to, co standardowe na jeszcze wyższy poziom.  Przekonaj się samodzielnie o tej całej mocy, wydajności i dynamicznym sterowaniu oferowanym przez ten wyjątkowy motocykl.