Street Twin

Jet Black
Ceny Rozpoczynające Się Od 42 500,00 zł
Skonfiguruj
Triumph Street Twin Jet Black
Tap and drag Click and drag
Loading your ride Loading your ride

 

 

Inspirujący duch oryginalnego motocykla Bonneville z 1959 r. w dalszym ciągu żyje każdym nowym motocyklu Street Twin, ponieważ każdy z nich jest po brzegi naszpikowany oryginalnym charakterem, przepięknym, kultowym stylem oraz najnowocześniejszymi możliwościami. 

Ta nowa generacja to poważny krok naprzód dla tego odnoszącego największe sukcesy klasycznego customa firmy Triumph. Motocykle Street Twin zaprojektowano z myślą o zapewnieniu większej mocy (do 18%), większej wydajności, bogatszej specyfikacji gwarantującej kierowcy większą kontrolę oraz komfort jazdy, nowe, pierwsze w tej klasie technologie oraz współcześniejszy styl customa.  Ten motor naprawdę oferuje całe piękno i autentyczny charakter prawdziwego nowoczesnego klasyka w połączeniu z niewiarygodnym momentem obrotowym, brzmieniem, sterowaniem i wrażeniami z jazdy.

A dzięki ponad 140 akcesoriom opracowanym specjalnie dla motocykla Street Twin, każdy może go z łatwością spersonalizować i dostosować do własnych potrzeb, usprawniając nadwozie, detale i funkcje oraz nadając osobisty charakter odzwierciedlający indywidualne potrzeby związane z jazdą.  

 

 

THE STREET TWIN IN NUMBERS

900 cm3SILNIK O WYSOKIM MOMENCIE OBROTOWYM

Niepowtarzalny, responsywny charakter i ekscytujące brzmienie gwarantują maksimum radości z jazdy.

80 Nm MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY

Wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach i w całym ich przedziale pozwala natychmiast poczuć moc silnika Bonneville o pojemności 900 cm3

65 KM MOC SILNIKA

Po istotnej modernizacji silnik uzyskał moc 65 KM, co oznacza ogromny wzrost mocy maksymalnej o całe 18%.

140 PONAD AKCESORIÓW

Motocykl Street Twin stworzono z myślą o personalizacji przy użyciu ponad 140 dostępnych akcesoriów.

Zobacz pełną specyfikację

MIEJSKI POWAB

Ciesz się jeszcze większa mocą i wydajnością z tą nową generacją motocykli Street Twin, które zaprojektowano z myślą o zapewnieniu jeszcze większej radości z jazdy.  Zmodernizowany silnik Bonneville o wysokim momencie obrotowym i pojemności 900 cm3 uzupełniają nowe przednie hamulce Brembo z górnej półki, widelce kasetowe i odlewane obręcze kół plus usprawniona ergonomia kierowcy, lepsza kontrola i komfort podróży pasażera oraz nowe, pierwsze w swojej klasie technologie ukierunkowane na kierowcę (w tym 2 tryby jazdy). Wszystko to zapewnia jeszcze bardziej dynamiczne i intuicyjne sterowanie oraz angażującą jazdę.

Lady riding a Triumph Street Twin in urban setting

KULTOWY STYL

Ten nowy motocykl cechuje znacznie większa ilość wyrafinowanego, współczesnego stylu.  Przepięknie zaprojektowany z wykorzystaniem detali klasy premium, motocykl Street Twin zawiera wysoce pożądane i charakterystyczne oryginalne akcenty stylistyczne, począwszy od kultowego żeberkowanego przodu i zacisków maszyny Bonneville po autentyczny symbol twórcy firmy Triumph oraz oznakowanie silnika Bonneville, a całość wieńczy współczesne czarne wykończenie.

Beautiful right hand side shot of Triumph Street Twin