Skip to main content

STREET TWIN

HISTORIA MOTOCYKLI STREET TWIN

Two people riding a Triumph Street Twin in an urban setting

 

 

Kiedy wprowadzono je na rynek w 2016 r., motocykle Street Twin bardzo szybko stały się najbardziej współczesnym modelem w linii nowoczesnych klasyków firmy Triumph.  Stworzone z myślą o odzwierciedlaniu minimalistycznego stylu sceny klasycznych customów ze zredukowanym tyłem niezwykle szybko stały się hitem pośród nowych i doświadczonych kierowców. Zostały uznane za ekscytujący, przepiękny i przystępny sposób posiadania jednego z najbardziej charakterystycznych silników motocyklowych „High Torque” (o wysokim momencie obrotowym) w historii — znamienitego silnika Triumph Bonneville.  

MOC MOTOCYKLI STREET TWIN


Motocykl Street Twin wyposażono w szereg ekscytujących modernizacji oraz większą moc i wydajność w jednym, niezwykle ważnym pakiecie. Nowy silnik Bonneville o wysokim momencie obrotowym i pojemności 900 cm3 znacznie skorzystał na istotnej modernizacji, dzięki czemu teraz ma o dodatkowe 10 KM większą moc (łącznie 65 KM), co oznacza ogromny wzrost o 18% w porównaniu do poprzedniej generacji oraz wysoki poziom momentu obrotowego w całym zakresie obrotów, z wartością maksymalną 80 Nm (przy 4000 obr./min).  Ten motocykl teraz umożliwia również wejście na wyższe obroty (wzrost o 500 obr./min do wartości 7500 obr./min), co w połączeniu z imponującymi wygiętymi do góry podwójnymi tłumikami generuje charakterystyczne brzmienie dwucylindrowego brytyjskiego silnika.

WYPOSAŻENIE MOTOCYKLA STREET TWIN


Nowe przednie hamulce Brembo i nowe widelce kasetowe to natychmiastowe podwyższenie standardu wyposażenia gwarantujące kierowcy jeszcze lepszą kontrolę oraz usprawnione hamowanie tego jednego z naszych najbardziej przystępnych motocykli.  Oprócz zainstalowania wyposażenia z górnej półki, w tym modelu usprawniliśmy również ergonomię kierowcy poprzez zapewnienie wygodniejszego ustawienia siedzenia względem stóp, co znacznie poprawia komfort jazdy. Aby jeszcze bardziej zwiększyć radość związaną z jazdą, dodaliśmy 10 mm do grubości gąbki siedzenia, co gwarantuje większy komfort i możliwość dłuższej jazdy.  W związku z tym motocykl Street Twin umożliwia jeszcze lepszą jazdę z dynamicznym i intuicyjnym sterowaniem gwarantującym w pełni angażującą i inspirującą pewnością siebie jazdę.

 


 
Triumph Street Twin Motorcycles parked in the sunshine

STYL MOTOCYKLA STREET TWIN

W jeszcze większym stopniu podkreślono przepiękny charakter i grację klasy premium motocykla Street Twin dzięki jeszcze większej liczbie współczesnych customowych akcentów stylistycznych, które magnetycznie przyciągają wzrok.  Jako pierwsze w oczy rzucają się nowe, odlewane koła z maszynowo wykończonymi detalami oraz jeszcze więcej wysokiej jakości wykończeń, które dodają zupełnie nowy wizualny wymiar temu zdumiewającemu motocyklowi.  W obrębie motocykla wyraźnie widać emblematy klasy premium z nowymi logotypami, większą stylizację instrumentów klasy premium oraz wyższy poziom wykończenia i detali.

 

DZIEDZICTWO MOTOCYKLA STREET TWIN

Oryginalny silnik Bonneville firmy Triumph gwarantował ekscytujące wrażenia związane z jazdą i był słusznie uwielbiany przez nowo powstającą generację motocyklistów, którzy (w latach 1950. i 1960.) kształtowali eksplozję kulturową swoim duchem indywidualności i wolności.  Linia odrodzonych dla zupełnie nowego pokolenia dzisiejszych kierowców motocykli Bonneville firmy Triumph z XXI w. wieku jest wyposażona w najnowszą ewolucję kultowego dwucylindrowego silnika Bonneville o wysokim momencie obrotowym, który przeszedł gruntowną modernizację dla modeli z 2019 r. Przepięknie nowoczesny motocykl Street Twin 2019 posiada jeszcze więcej tego wszystkiego, dzięki czemu stał się naszym najlepiej sprzedającym nowoczesnym klasykiem — więcej mocy, więcej wydajności, więcej technologii i jeszcze bogatsze wyposażenie. Razem z docenioną na arenie międzynarodowej, przystępną i inspirującą pewnością siebie jazdą i ponad 140 niestandardowymi akcesoriami motocykl Street Twin ponownie staje się ośrodkiem zupełnie nowej motocyklowej rewolucji kulturowej. 

 


 

 

 

DZIEDZICTWO MOTOCYKLA STREET TWIN

Oprócz niezrównanego dziedzictwa motocykle Street Twin teraz reprezentują sobą również znaczący krok naprzód w zakresie pewnego i dynamicznego sterowania, co wszystko pozwala określić tę maszynę mianem odnoszącego największe sukcesy klasycznego customa firmy Triumph.  Każdy aspekt tego motocykla został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu większej kontroli oraz komfortu podróżowania kierowcy i pasażera. Uzyskano tak wysoki poziom wygody, w taki sposób, że od razu docenisz w nim łatwość sterowania, zrelaksowany balans, płynne reakcje oraz ukierunkowane na kierowcę technologie. 

Woman riding a Triumph Street Twin Motorcycle

TECHNOLOGIE MOTOCYKLA STREET TWIN

 

Motocykl Street Twin 2019 nakreśla punkt odniesienia dla pierwszej w swojej klasie technologii z nowymi trybami jazdy Road (Drogowy) i Rain (Deszcz), które nie są dostępne na wyposażeniu standardowym żadnego innego motocykla w tej kategorii. Dodajmy do tego układ ABS, układ kontroli trakcji z możliwością wyłączenia, dostępny jako wyposażenie dodatkowe system monitorowania ciśnienia powietrza w oponach (TPMS), sprzęgło poślizgowe z systemem Slip Assist oraz charakterystyczną, współczesną tylną lampę LED-ową — wszystkie te elementy przepięknie zintegrowano i umożliwiają uzyskanie prawdziwie nowoczesnej jazdy pełnej najróżniejszych możliwości.

Woman riding a Triumph Street Twin Motorcycle

 


PERSONALIZACJA MOTOCYKLI STREET TWIN

Motocykle Street Twin to przystępne maszyny idealnie pasujące do personalizacji i gwarantujące ogromną radość z jazdy. Tysiące ich właścicieli w dalszym ciągu czerpią inspiracje z różnych źródeł do personalizacji swoich nowych maszyn firmy Triumph przy użyciu niezliczonych akcesoriów (w rzeczy samej ponad w 90% sprzedanych do dnia dzisiejszego motocykli Street Twin zamontowano niestandardowe akcesoria firmy Triumph).  Świat profesjonalnych customów został zainspirowany do stworzenia niezliczonych zdumiewających transformacji, co doskonale odzwierciedla niepowtarzalną wszechstronność motocykli Street Twin. To właśnie moc i DNA motocykli Bonneville na maksymalnie przystępnym poziomie. Niezależnie od twojego wieku i doświadczenia jest to idealna okazja do personalizacji i ulepszenia posiadanej maszyny.  
Oto motocykl, który przemawia to zróżnicowanej rzeszy odbiorców niezależnie od ich wieku i doświadczenia.  Samodzielnie odkryj wyjątkowe możliwości, styl oraz neutralne sterowanie i bogatsze wyposażenie motocykli Street Twin 2019.