Skip to main content

 

BUD EKINS T100 

Bud Ekins był profesjonalnym kaskaderem, czołowym kierowcą motocrossowym i rajdowcem off-roadowym oraz jednym z najbliższych przyjaciół i partnerów rajdowych Steve'a McQueena. Był on prawdziwą legendą motocyklową. Firma Triumph celebruje postać Buda Ekinsa, swojego największego amerykańskiego dealera lat 60-tych z siedzibą w Sherman Oaks w Kalifornii, wypuszczając na rynek kultowy model Bonneville T100, emanujący ponadczasowym stylem i oferujący przyjemną jazdę gwarantowaną przez dwucylindrowy silnik o pojemności 900 cm3.

Oferując piękne, inspirowane Kalifornią malowanie oraz szeroką gamę dedykowanych detali i specjalnych akcentów, ta wyjątkowa edycja motocykla Bonneville T100 celebruje entuzjazm, postawę i oddanie jednej z największych ikon świata motocykli.

Front shot of Triumph Bud Ekins special limited edition T100 static on the beach
Bud Ekins T100 special limited edition with the tank knee pads

T120 BUD EKINS SPECIAL EDITION

Zachowując charakter, styl i sylwetkę naszego oryginalnego modelu Bonneville '59, nowa, piękna edycja specjalna modelu T120 jest celebracją niesamowitego życia i osiągnięć amerykańskiego rajdowca off-roadowego, kaskadera i ikony świata motocykli, Buda Ekinsa.

BONNEVILLE T100

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Triumph Bonneville T100 Black right hand facing in Matt Black

Bonneville T100 Black

Ceny Rozpoczynające Się Od 46 900,00 zł

Triumph T100 Bud Ekins Special Edition Cut out korosi red snowdonia white

BUD EKINS T100

Ceny Rozpoczynające Się Od 49 880,00 zł