Skip to main content

T100 BUD EKINS SPECIAL EDITION

OSIĄGI, CHARAKTER I STYL

Wyjątkowa okazja, by zdobyć nowoczesnego klasyka, specjalną edycję motocykla Bonneville.

Bud Ekins special limited edition T100 static on beach

 

 

Zainspirowany kultowym Bonneville '59, model T100 pozostaje wierny słynnemu, działającemu na wyobraźnię dziedzictwu oryginału i jego prawdziwie kultowej sylwetce, oferując wyprofilowany zbiornik paliwa Bonneville, szprychowane koła, autentyczne tłumiki typu „peashooter”, oraz ostre i wyrafinowane linie.

Tym pięknym i unikalnym motocyklem Bonneville T100 Special Edition świętujemy wybitne osiągnięcia Buda Ekinsa jako pioniera w wyścigach off-roadowych, wybitnego hollywoodzkiego kaskadera i największego amerykańskiego dealera firm Triumph.

 

 

 

 

 

OSIĄGI

Silnik Bonneville modelu T100 Bud Ekins Special Edition o pojemności 900 cm3 i wysokim momencie obrotowym zapewnia ekscytujące osiągi, oszczędność paliwa i bogate, głębokie brzmienie wydechu.  8-zaworowy dwucylindrowy silnik 270° z górnym wałkiem rozrządu gwarantuje płynne, liniowe podawanie mocy bezpośrednio przez nową pięciostopniową przekładnię.

Jest to motocykl gwarantujący niesamowitą frajdę z jazdy, zapewniający moc maksymalną 55 PS przy 5900 obr./min oraz największy moment obrotowy 80 NM już przy 3230 obr./min, zapewniając odpowiednie osiągi we właściwym momencie, co sprawia że jazda tym nowoczesnym klasykiem staje się prawdziwie ekscytująca.CHARAKTER

Silnik Bonneville twin stał się synonimem brytyjskich motocykli i uosobieniem prawdziwie brytyjskiego stylu i charakteru. Jest to autentycznie kultowy brytyjski silnik, oferujący nowoczesne osiągi, technologię, wydajność oraz tak charakterystyczny dla marki Triumph precyzyjny i responsywny charakter.

Dedykowana rama i zawieszenie motocykli T100 współpracują ze sobą w celu zapewnienia płynnej jazdy, co w połączeniu z łatwym i neutralnym sterowaniem oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi wspomagającymi kierowcę (m.in. układ ABS, kontrola trakcji i sprzęgło ze wspomaganiem momentu obrotowego) daje ten dodatkowy poziom komfortu i kontroli.

 

 

 
Bud Ekins special limited edition T100 Engine detailing

STYL

T100 Bud Ekins Special Edition to motocykl klasy premium z bogactwem wysokiej jakości elementów wykończenia, w tym ekskluzywnym dwukolorowym projektem zbiornika paliwa z ręcznie malowanym obramowaniem, unikalnym klasycznym logo firmy Triumph oraz kalifornijskim znakiem „unoszącego się globu” pod lakierowaną kalkomanią.

Dostępne są również wszystkie najlepsze w swojej klasie detale i elementy wykończenia modelu T100: osłony silnika wykonane z wysokiej jakości szczotkowanego aluminium i klasyczne, unikalne, przykręcane plakietki Triumph, szprychowane koła, autentyczne tłumiki typu „peashooter” oraz wygodne siedzisko z grubą pianką.  Rama i zawieszenie zapewniają znakomity skok zawieszenia i zostały opracowane specjalnie z myślą o angażującej, a jednocześnie przyjemnej jeździe, dzięki czemu motocykl znacznie lepiej sprawuje się na długich trasach, a pasażer ma zapewniony większy komfort.

Bud Ekins special limited edition T120 at the beach

T100 BUD EKINS SPECIAL EDITION

Inspirowany kultowym modelem 1959 Bonneville, T100 to już współczesny klasyk z wyróżniającym się charakterem i oryginalnym DNA Bonneville. Ta gwarantująca mnóstwo zabawy i przystępna cenowo edycja specjalna, napędzana dwucylindrowym silnikiem o pojemności 900 cm3, celebruje wybitne osiągnięcia Buda Ekinsa jako najlepszego off-roadowego zawodnika rajdowego, największego amerykańskiego dealera firmy Triumph lat 60-tych i hollywoodzkiego kaskadera.