Skip to main content

BONNEVILLE T120 DIAMOND EDITION

COŚ NAPRAWDĘ SPECJALNEGO

Triumph Bonneville T120 Diamond edition stationary in an industrial environment

Kiedy kultowy Bonneville T120 po raz pierwszy trafił na nagłówki gazet w 1959 r., miało to miejsce u świtu rewolucji kulturalnej, na czele której stanęła nowa generacja nastoletnich motocyklistów wypełnionych nowym poczuciem optymizmu, indywidualizmu i wolności.

To świeże, niezwykle energiczne nastawienie względem życia na pełnym gazie wkrótce stało się niewymazywalnie połączone z motocyklami firmy Triumph, a teraz, 60 lat po tym, jak te pierwsze maszyny Bonneville szturmem zdobyły świat motocyklowy, świętujemy coś naprawdę specjalnego.  W dalszym ciągu niekwestionowana ikona świata motocykli o spektakularnej sylwetce, która idealnie odwzorowuje esencję tego, czym powinny być motocykle — prezentujemy unikatową limitowaną edycję najbardziej ukochanego nowoczesnego klasyka firmy Triumph: Bonneville T120 Diamond Edition.

 

Ceny zaczynają się od: 53 600,00 zł

 
 
Triumph Bonneville T120 Diamond edition stationary in alley

BONNEVILLE T120 DIAMOND EDITION

Odrodzony dla nowego pokolenia — i wciąż zdecydowanie uważany za nowoczesnego klasyka z wyboru — motocykl Bonneville T120 z silnikiem o pojemności 1200 ccm to legenda firmy Triumph z jego oszałamiającym połączeniem autentycznej brytyjskiej konstrukcji oraz nowoczesnej wydajności z kultową, klasyczną stylistyką, mocą, rozwiązaniami technicznymi oraz technologiami XXI wieku.

Teraz, w ramach uczczenia 60 lat od powstania motocykli Bonneville, udostępniono unikatową limitowaną edycję tej ikony stylu.  Stworzonych zostanie wyłącznie 900 motocykli Bonneville T120 Diamond Edition z przepiękną, biało-srebrną wersją kolorystyczną flagi Wielkiej Brytanii, szerokim wachlarzem wybranych chromowanych detali o wysokiej wartości oraz numerowanym certyfikatem podpisanym przez CEO firmy Triumph, Nicka Bloora. Każda unikatowa maszyna będzie reprezentowała nieodłączny nowy krok w historycznym rodowodzie motocykli Bonneville T120.

 
Close up shot showing the Triumph Bonneville T120 Diamond Edition white and silver union flag paint scheme

Naszpikowane wykończeniami klasy premium, z których najbardziej przyciąga wzrok przepiękna i unikatowa srebrno-biała flaga Wielkiej Brytanii unikatowa dla limitowanej edycji Diamond Edition.  Uzupełnienie stanowi ekskluzywne logo i unikatowa grafika na panelu bocznym w połączeniu z dedykowanymi chromowanymi detalami klasy premium. 

Left hand side shot of the Triumph Bonneville Limited Diamond edition motorcycle

Po raz pierwszy od narodzin kultowych motocykli Thunderbird w latach 50. XX wieku, motocykle T120 Diamond Edition wyposażono w czteroprętowy emblemat firmy Triumph.  Dodatkowe detale, w tym polerowana chromowana osłona łańcucha, osłony silnika i emblematy podtrzymują wrażenie obcowania z klasą premium pod postacią tego motocykla z limitowanej edycji.

Side panel shot showing the Triumph Bonneville Limited Diamond edition logo

PODPISANY CERTYFIKAT

Seria produkcyjna Bonneville T120 Diamond Edition jest ograniczona do 900 sztuk i do każdej maszyny dołączany jest numerowany certyfikat podpisany przez CEO firmy Triumph Motorcycles, Nicka Bloora. Już samo to stanowi gratkę dla kolekcjonerów.

Triumph limited edition Bonneville T120 Diamond Edition in the background with Ace Cafe in the foreground.

PLUS: BONNEVILLE T120 ACE

W celu uczczenia pierwszych motocykli typu café racer — oraz legendarnej londyńskiej knajpy Ace Cafe, gdzie zaczęła się ich historia — motocykl Bonneville T120 Ace dostępny w ramach limitowanej edycji gwarantuje jazdę czarnym miejskim ścigaczem z silnikiem Bonneville i zredukowanym tyłem, ekskluzywne detale i wykończenia klasy premium... a połączenie tych wszystkich cech daje maszynę zgodną z motywem Bonneville, która jest najdoskonalszym ścigaczem ulicznym.  

COŚ NAPRAWDĘ SPECJALNEGO

Bonneville T120 Diamond Edition.

Znajdź dealera