Skip to main content

Thruxton

Jet Black
Ceny Rozpoczynające Się Od 54 900,00 zł
Skonfiguruj
Triumph Thruxton CGI
Tap and drag Click and drag
Loading your ride Loading your ride

 

 

Thruxton wynosi sportowe motocykle należące do grupy nowoczesnych klasyków na nowy poziom, łącząc przepięknie wyrazisty i okazały styl z bogactwem wysokiej jakości detali.  Te maszyny są napędzane silnikiem Bonneville o wysokiej mocy i pojemności 1200 cm3 z niepowtarzalnym brzmieniem charakterystycznym dla motocykli Thruxton. Gwarantują zmieniający zasady gry moment obrotowy, wydajność i możliwości.  

Nadwozie i zawieszenie motocykli Thruxton gwarantuje zwinność i zwrotność, co spełnia oczekiwania związane z wyglądem café racera. Sportowa ergonomia, rurki kierownicy typu clip-on, podwójne przednie hamulce tarczowe i 17-calowe przednie koło plus charakterystyczna dla maszyn firmy Triumph dynamika jazdy pełna neutralności, zwrotności i stabilności — Thruxton gwarantuje pełną zaangażowania, ekscytującą jazdę motocyklem. 

Połączenie przyciągającego wzrok stylu, przyprawiającej o ciarki nowoczesnej wydajności, niezrównanego dziedzictwa i prawdziwego charakteru sprawia, że Thruxton to odrodzenie klasycznych motocykli typu café racer.

 

 

 

LINIA THRUXTON 1200 WYRAŻONA LICZBAMI

1200 cm3 DWURZĘDOWY SILNIK

Zaprojektowany z myślą o generowaniu ekscytującego brzmienia brytyjskiego, dwurzędowego silnika wyścigowego, z bogatą, pierwotną nutą pasującą do legendarnej nazwy Thruxton.

112 Nm MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY

Maksymalny moment obrotowy na poziomie 112 Nm to wartość o 62% większa niż w przypadku silnika poprzedniej generacji Thruxtonów. Ponadto, ta jednostka umożliwia uzyskanie większej mocy w całym zakresie obrotów.

160+ AKCESORIÓW

Czym jest prawdziwy café racer bez personalizowanych akcentów? Wybieraj z ponad 160 akcesoriów klasy premium inspirowanych customami.

97 KM MOC MAKSYMALNA

Ekscytujące dostarczanie mocy w całym zakresie obrotów zapewniane jest przez silnik Bonneville HP (High Power) o wysokiej mocy z niepowtarzalnym brzmieniem Thruxtona.

Zobacz pełną specyfikację