Seria Nowoczesna Klasyka

ORYGINALNY BRYTYJSKI SUPERMOTOCYKL

Nazwany na cześć pobicia rekordu prędkości w 1956 roku, z najlepszym w swej klasie prowadzeniem Bonneville rocznik 1959. Zwycięzca licznych wyścigów, w tym AMA Flat Track, The Isle of Man TT, Międzynarodowych Six Day Trials oraz niezliczonych wyścigów Thruxton 500. Pożądany przez pokolenie nastolatków lat 60-tych, był również wyborem słynnych gwiazd filmowych, w tym Steve'a McQueeen.

NOWE SILNIKI SERII BONNEVILLE

Wszystkie nowe silniki serii Bonneville stworzone z myślą o klasyce. Większy moment obrotowy, błyskawiczne dostarczanie mocy, głośniejsze brzmienie. Nowe trzy silniki o pojemności: 900ccm w nowym Street Twin, który dostarcza o 18% większy moment obrotowy w stosunku do poprzedniej wersji; 1200ccm w modelu Bonneville T120 i T120 Black z ponad 54% większym momentem obrotowym, a także 1200ccm w ‘Thruxton R’, który dostarcza ponad 62% więcej momentu obrotowego niż poprzedni model Thruxton 900.

Wszystkie modele z nowoczesnymi możliwościami, włączając system ride-by-wire oraz system chłodzenia cieczą dla zwiększonej wydajności paliwa.

TERAZ MOŻESZ STWORZYĆ WŁASNĄ MASZYNĘ

Dzięki szerokiemu zakresowi akcesoriów, ponad 400 nowych stylowych części wysokiej jakości, stworzenie własnego motocykla nigdy nie było prostsze. Do wyboru masz nowe tłumiki marki Vance&Hines, cały magazyn inspirujących części, począwszy od siedzeń, a skończywszy na kierunkowskazach. Aby tworzenie własnej maszyny było jeszcze prostsze, stworzyliśmy "zestawy inspiracji", które mogą być zamontowane w całości przez dealera Triumph. Do wyboru zestawy takie jak: skromny ‘Scrambler’, agresywny ‘Brat Tracker’ oraz luzacki 'Urban'.