Rocket III

SILNIK

Silnik

Z największym silnikiem na rynku, najnowszy Rocket III Roadster stworzony z jeszcze większym momentem obrotowym w stosunku do poprzednich modeli Rocket.

Moc i osiągi

Pojemność silnika Rocket III Roadster jest imponująca i wynosi 2,294ccm momentu obrotowego 221Nm przy 2,750 obr/min. Jeszcze większy moment obrotowy na biegu jałowym niż u większości motocykli na pełnych obrotach. Najnowszy silnik jest nieograniczony, a przez to dostarcza pełną moc na pierwszych trzech biegach, nokautując inne pojazdy.

Napęd wałem

Napęd wałem nie wymaga żadnych czynności konserwacyjnych poza okresowymi przeglądami. Niezawodny, o długiej żywotności, bez problemu możesz z nim pokonywać długie trasy.

Konfiguracja

Trzy wielkie cylindry umieszczone wzdłuż motocykla. Aby uspokoić reakcję momentu obrotowego, wał korbowy obraca się w przeciwnym kierunku, tak, że motocykl pozostaje stabilny gdy przepustnica zwalnia.

Technologia

To motocykl marki premium, tak więc stosownie go wyposażyliśmy. Dodatkowo, posiada podstawowe funkcje pomiarowe takie jak wskaźnik poziomu paliwa, zmiany biegów, 2 x trasa oraz zegar. Podwójne intensywne światła drogowe, doskonale oświetlają Twoją drogę, dzięki czemu będziesz czuć się bezpieczny. Ich wygląd jeszcze bardziej odzwierciedla styl modelu Rocket. W standardzie zaawansowany ABS w modelu Rocket III Roadster. To ogromny motocykl o dużej możliwości kontrolowania.

PODWOZIE

Koła i opony

Tylna szerokość kół w Rocket III to zaskakujący profil 240 mm.

Hamulce

Motocykl tej klasy wyposażony jest w 4-tłoczkowe zaciski oraz przednie tarcze hamulcowe o średnicy 320 mm, tylną tarczę 316 mm oraz układ ABS.

Rama

Duża, stalowa podwójna rama na tyle mocna aby udźwignąć cały silnik, a jednocześnie zapewnić doskonałą zwrotność.

Prowadzenie

Rocket III gwarantuje Tobie równowagę przy niskiej prędkości oraz neutralne prowadzenie. Tak więc jeśli zmagasz się z krętą drogą, możesz czuć się bezpiecznie.

Zawieszenie

Nadaliśmy sportowy styl Rocket’owi dzięki zawieszeniu upside down o średnicy 43 mm. Są one na tyle silne, by pokonać wszystkie trasy, z którym zmierza się Twój motocykl.

Styl Rocket III Roadster

Godne uwagi detale modelu Rocket III Roadster podkreślają jego styl. Łatwo rozpoznawalny wśród tłumu czy też w miejskich korkach, gdziekolwiek go zaparkujesz. Rocket III Roadster to najlepszy motocykl serii cruiser z ogromnym silnikiem oraz potrójnym chromowanym zestawem kolektorów. Charakterystyczne podwójne główne światła oraz chromowane detale nadają finalny blask jego brutalnemu urokowi.

Styl Rocket III Touring

Gwarantujący najwyższe osiągi, stworzony do długich wypraw. Żaden inny motocykl nie jest tak dostosowany do przemierzenia długich dystansów jak Rocket III Touring. Malowane kufry, szyba chroniąca przed wiatrem, tylne uchwyty. Zamontowana do zbiornika chromowa konsola, podesty w kształcie łez oraz chromowane akcenty. To wszystko czyni Rocket III Touring gotowym do wypraw w nieznane.

AKCESORIA

Osłony silnika

Okazałe przednie osłony silnika 11/4, idealnie dopasowują się do dużego silnika Rocket III. Chromowane, wykończone na wysoki połysk, idealnie współgrają z podestami Highway dla zapewnienia optymalnej pozycji jazdy.

Zestaw świateł przeciwmgłowych

Funkcjonalny i stylowy zestaw świateł przeciwmgłowych oświetla drogę nawet w przypadku ograniczonej widoczności i trudnych warunków drogowych.

Szyba Roadster

Odporna na zarysowania szyba wykonana z poliwęglanu gwarantuje optymalną widoczność oraz zapewnia doskonałą ochronę przed wiatrem.

Lusterka Łezki

Czarne lub chromowane lusterka w kształcie łezki o satynowym wykończeniu zostały zaprojektowane dla osiągnięcia doskonałej widoczności, specjalnie dla agresywnej serii Rocket III Roadster. Dostępne także w kształcie Oval, jeżeli łezki to nie Twoja bajka.

Rocket III MOTOCYKLE

Rocket III Roadster

79 900,00 zł i

  • Największy silnik na świecie o pojemności 2294ccm, 3-cylindrowy, z imponującym momentem obrotowym 221 Nm, dostarcza wielką moc.
  • Wał napędowy
  • W standardzie ABS, idealnie skonfigurowany w warunkach codziennej eksploatacji
  • Muskularny stylowy 24-litrowy zbiornik paliwa sprzyjający dalekim podróżom
  • Analogowy prędkościomierz z elektronicznym wyświetlaczem

Rocket III Roadster

79 900,00 zł i

  • Największy silnik na świecie o pojemności 2294ccm, 3-cylindrowy, z imponującym momentem obrotowym 221 Nm, dostarcza wielką moc.
  • Wał napędowy
  • W standardzie ABS, idealnie skonfigurowany w warunkach codziennej eksploatacji
  • Muskularny stylowy 24-litrowy zbiornik paliwa sprzyjający dalekim podróżom
  • Analogowy prędkościomierz z elektronicznym wyświetlaczem

**Cena detaliczna uwzględnia podatek VAT w wysokości 23% .