Skip to main content

MODERN CLASSICS

01

Adventure

tiger 1200

STWORZONY DO PRZYGÓD

Nadeszła następna generacja motocykli Tiger. Najnowocześniejsze motocykle stworzone z myślą o doświadczaniu przygód, wyposażone w trzycylindrowe silniki o charakterystycznym, ekscytującym brzmieniu, innowacyjną, progresywną technologię oraz sprzęt, władczą ergonomię kierowcy oraz zwinne, neutralne działanie układu kierowniczego. Wszystkie motocykle Tiger stworzono z myślą o możliwości dotarcia w każde miejsce, przy zachowaniu stylu, komfortu i kontroli. Motocykle Tiger firmy Triumph to najdoskonalsze osiągnięcie całej serii adventure. To motocykle, które pozwalają na doświadczenie radości dosłownie w każdej chwili.

 

Pobierz najnowszy katalog motocykli Triumph tutaj

02

Modern Classics

Triumph Bonneville Bobber Cornering in countryside setting

PONADCZASOWE IKONY

Wszystkie motocykle z naszej oszałamiającej linii nowoczesnych klasyków są wyposażone w wiodące w swojej kategorii technologie dla kierowcy, swój własny, pełen autentyzmu charakter i niepowtarzalną wydajność.   

 

Pobierz najnowszy katalog motocykli Triumph tutaj

03

Roadsters

Triumph Roadster cornering on a track

TRZYCYLINDROWY SILNIK „NOWEJ GENERACJI”

W samym sercu oferty motocykli Roadster klasy premium znajdują się wszystkie sportowe motocykle klasy Naked, które są napędzane najnowszą generacją kultowych, trzycylindrowych silników firmy Triumph. Zapewniają legendarne osiągi z fantastycznym momentem obrotowym, przyprawiające o „gęsią skórkę”, gwarantując potrójne brzmienie oraz niekonwencjonalny, śmiały styl.

 

Pobierz najnowszy katalog motocykli Triumph tutaj

04

rocket 3

Action shot of a Triumph Rocket 3 showcasing its incredible acceleration and 221Nm torque at a bend

Wyposażone w największy seryjnie produkowany silnik motocyklowy na świecie

Wszyscy jesteśmy świadkami narodzin legendy zupełnie nowej generacji motocykli. Wyposażone w największy seryjnie produkowany silnik motocyklowy na świecie o pojemności 2500 cm3, nowe modele Rocket 3 oferują największy moment obrotowy wśród seryjnych motocykli, niezrównane przyspieszenie z niewiarygodnie wyrafinowanymi doznaniami z jazdy.