Skip to main content

MODERN CLASSICS

Adventure

tiger 1200

STWORZONY DO PRZYGÓD

Nadeszła następna generacja motocykli Tiger. Najnowocześniejsze motocykle stworzone z myślą o doświadczaniu przygód, wyposażone w trzycylindrowe silniki o charakterystycznym, ekscytującym brzmieniu, innowacyjną, progresywną technologię oraz sprzęt, władczą ergonomię kierowcy oraz zwinne, neutralne działanie układu kierowniczego. Wszystkie motocykle Tiger stworzono z myślą o możliwości dotarcia w każde miejsce, przy zachowaniu stylu, komfortu i kontroli. Motocykle Tiger firmy Triumph to najdoskonalsze osiągnięcie całej serii adventure. To motocykle, które pozwalają na doświadczenie radości dosłownie w każdej chwili.

 

Pobierz najnowszy katalog motocykli Triumph tutaj

Modern Classics

Triumph Bonneville Bobber Cornering in countryside setting

PONADCZASOWE IKONY

Wszystkie motocykle z naszej oszałamiającej linii nowoczesnych klasyków są wyposażone w wiodące w swojej kategorii technologie dla kierowcy, swój własny, pełen autentyzmu charakter i niepowtarzalną wydajność.   

 

Pobierz najnowszy katalog motocykli Triumph tutaj

Roadsters

Triumph Roadster cornering on a track

TRZYCYLINDROWY SILNIK „NOWEJ GENERACJI”

W samym sercu oferty motocykli Roadster klasy premium znajdują się wszystkie sportowe motocykle klasy Naked, które są napędzane najnowszą generacją kultowych, trzycylindrowych silników firmy Triumph. Zapewniają legendarne osiągi z fantastycznym momentem obrotowym, przyprawiające o „gęsią skórkę”, gwarantując potrójne brzmienie oraz niekonwencjonalny, śmiały styl.

 

Pobierz najnowszy katalog motocykli Triumph tutaj