Skip to main content

STREET TRIPLE

SILNIK TRIPLE O POJEMNOŚCI 765 CM3

Opracowany na bazie słynnego, wyścigowego silnika Daytona, najnowszy silnik Street Triple o pojemności 765 cm3 zapewnia znaczne zwiększenie mocy i momentu obrotowego.

Dzięki ponad 80 nowym częściom, w tym zwiększonemu skokowi i przekrojowi otworu, nowej skrzyni korbowej, tłokom oraz aluminiowym tulejom pokrytym warstwą Nikasilu, udało się uzyskać spektakularny przełom w dziedzinie wydajności, zwłaszcza na niskich i umiarkowanych obrotach.

STREET TRIPLE S – NOWA DEFINICJA MOCY I MOMENTU OBROTOWEGO

Konfiguracja silnika dla motocykla Street Triple S gwarantuje większą wydajność niż w przypadku poprzedniej generacji w całym zakresie obrotów, a zwłaszcza na niskich i umiarkowanych obrotach. Ustawienia modelu S gwarantują większą moc maksymalną, zwiększając ją do 113 KM przy 11 250 obr./min oraz większy moment obrotowy zwiększony do 73 Nm przy 9 100 obr./min.

STREET TRIPLE RS – MOTOCYKL STREET O NAJWIĘKSZEJ MOCY

Silnik motocykla Street Triple RS gwarantuje najwyższy poziom mocy spośród wszystkich motocykli Street Triple, czyniąc z tej maszyny najlepszy wybór w dziedzinie motocykli ulicznych o wysokiej mocy. Zwiększono moc maksymalną do 123 KM przy 11 700 obr./min oraz maksymalny moment obrotowy do 77 Nm przy 10 800 obr./min.

NOWE SPRZĘGŁO Z SYSTEMEM SLIP ASSIST

Modele Street Triple R i RS wyposażono w nowe sprzęgło z systemem Slip-Assist, które zapewnia lżejszą pracę oraz pomaga zmniejszyć wymagany nacisk na manetkę sprzęgła. Ten nowy system gwarantuje kierowcy jeszcze większy komfort i kontrolę, jednocześnie redukując podskakiwanie i wibracje tylnego koła przy ostrym hamowaniu.

Triumph Street Triple Engine

UKŁAD WYDECHOWY GWARANTUJĄCY LEPSZĄ WYDAJNOŚĆ I BRZMIENIE

Nowe, poprawiające wydajność układy wydechowe motocykli Street Triple pomagają w zapewnianiu znaczącego wzrostu mocy tej generacji maszyn.

Closeup of Triumph Street Triple Airbox

ZMODERNIZOWANY FILTR POWIETRZA

Najnowsze motocykle Street Triple wyposażono w zmodernizowany filtr powietrza, który gwarantuje znacznie przyjemniejsze brzmienie przy przyspieszaniu — głębszy i bogatszy ryk motocykla Triumph Triple. Układ wydechowy zapewnia lepszą wydajność i styl przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum jego wpływu na wygląd i masę całkowitą motocykla.

Silencer on 2017 Triumph Street Triple RS

NOWE KOŃCÓWKI TŁUMIKA

Dostępne są dwie nowe końcówki tłumika: przepięknie zaprojektowana wersja S, która idealnie pasuje do codziennego użytku motocykla oraz tłumik o bardziej sportowej stylizacji dla modeli R i RS, który zawiera nasadki końcowe i osłonę cieplną, co gwarantuje wygląd nieodzownie kojarzący się z wysoką mocą.

Street Triple

SKONFIGURUJ