Skip to main content

NOWY STREET TRIPLE

szybkość

zwinność

frajda

NOWY STREET TRIPLE

Całkowicie nowe, agresywne charakter, wygląd i stylistyka nowej gamy Street Triple wyznaczają zupełnie nowy punkt odniesienia dla osiągów i zwinnego, zwrotnego i łatwego prowadzenia.

Dzięki nowej, wiodącej w kategorii topowej specyfikacji Street Triple'a RS, a także modelom R i S, motocykle te są jeszcze bardziej osiągalne i przystępne cenowo.

Street triple RS

Seria Street została stworzona z myślą o wciągającej, codziennej uzależniającej jeździe – na torze i drodze.

Street triple RS

Street triple RS

Ustanawiający nowy standard Street Triple o doskonałej specyfikacji oferuje osiągi trzycylindrowego silnika godne toru wyścigowego, ma bardziej agresywną stylistykę i sylwetkę, i chlubi się jeszcze bardziej wyrafinowaną technologią. To „Street Doskonały”.

Ceny Zaczynają Się Od 53 900,00 zł

Street triple RS

STREET TRIPLE R

Ten „uliczny wojownik” jest szybki, zwinny, a jego cena jest teraz jeszcze bardziej przystępna. Tego nowego Street Triple wyposażono w silnik o zwiększonej elastyczności, doskonałe rozwiązania technologiczne i osprzęt, nie zapominając o nowej, agresywnej stylistyce i sylwetce.

Ceny Zaczynają Się Od 46 900,00 zł

Street triple R

STREET TRIPLE R (LOW RIDE HEIGHT)

Street Triple, którego łatwiej dosiadać, z odpowiednio zaprojektowanym zawieszeniem i siedzeniem obniżonym o 45 mm w stosunku do wysokości standardowej, zachowuje zwinność, technologiczne rozwiązania pogłębiające wrażenia z jazdy i agresywność nowego Street Triple R.

Ceny Zaczynają Się Od 46 900,00 zł

Street triple R low

STREET TRIPLE S

Uzależniająca, codzienna frajda płynąca z jazdy na nowym „Street Champion”, spełniającym wymagania przepisów prawa jazdy kategorii A2 / LAMS, który zachował agresywny styl i dynamikę jazdy wszystkich Street Triple, oferując przy tym wszechstronność i oferuje dostęp do możliwości następnej generacji.

Ceny Zaczynają Się Od 41 300,00 zł

Street triple S

NOWY STREET TRIPLE RS W LICZBACH

765 cm3 SILNIK

79 Nm MOMENT OBROTOWY

5 TRYBÓW JAZDY

50 + AKCESORIÓW

ZOBACZ SPECYFIKACJĘ

GŁĘBOKI WARKOT TRZYCYLINDROWEGO SILNIKA TRIUMPH

Znaczne udoskonalenia sinika Street Triple RS gwarantują jego lepsze osiągi i responsywność.  Podwójny układ katalityczny i nowy tłumik z wykończeniem z włókna węglowego tworzą czystszy, wyraźniejszy i bardziej wyrafinowany odgłos pracy silnika.

Triumph Street Triple RS 765cc Triumph Street Triple RS 2020 logo
Use headphones for the best listening experience Use headphones for the best listening experience
Start Stop
Start Stop
Use headphones for the best listening experience Use headphones for the best listening experience