Skip to main content
Triumph Rocket 3)

ROCKET 3 LIMITOWANA EDYCJA

 

 

Tylko 1000 egzemplarzy z każdej limitowanej edycji na całym świecie, z których każdy model jest sprzedawany z własnym unikatowym certyfikatem autentyczności. Nowy Rocket 3 R Black i Rocket 3 GT Triple Black zapewniają dodatkową ekskluzywność, a także nadają muskularnej gamie Rocket 3 mroczniejszy klimat.

Te wyróżniające się wersje wykorzystują ten sam wiodący na świecie trzycylindrowy silnik o pojemności 2500 cm3, a także zaawansowaną technologię i fenomenalne prowadzenie, dzięki któremu Rocket 3 znalazł się na szczycie swojej kategorii. Dzięki unikatowemu i wyrafinowanemu ciemnemu designowi te limitowane edycje dodają jeszcze więcej charakteru wspaniałemu, muskularnemu roadsterowi o znakomitych osiągach.

 
 

 

 

Triumph Rocket 3

 

 

DWA WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ MALOWANIA

Zespół projektowy Triumpha dopilnował, aby każda limitowana edycja wyróżniała się nowym i wyjątkowym malowaniem premium, które odzwierciedli jej charakter. Rocket 3 R Black nabrał mrocznego i klimatycznego stylu dzięki czarnemu, agresywnemu matowo-błyszczącemu lakierowi, podczas gdy Rocket 3 GT Triple Black ma wyrafinowany ciemny styl z charakterystycznym trzytonowym malowaniem i oferuje jeszcze więcej komfortu.

Ciemny styl premium jest widoczny w obu modelach za sprawą ciemnych ramek reflektorów, osłon chłodnicy, wykończeń owiewki i tylnego wykończenia nadwozia, a wszystko to jest wyjątkowo i fachowo pomalowane na głęboki czarny połysk.

 
 

PONADCZASOWY CZARNY DESIGN

Wytrzymałe czarne wykończenie jest tak trwałe, jak jest pożądane. Największy seryjnie produkowany silnik motocyklowy na świecie o najwyższym momencie obrotowym ma teraz unikatowe czarne malowanie: od hydroformowanych kolektorów wydechowych i osłon termicznych po nakrętki, a pokrywa wlotu powietrza została pokryta proszkowo subtelną czarną powłoką.

Części anodowane na czarno dodają tym limitowanym edycjom jeszcze więcej charakteru. Tylna część ramy i składane podnóżki pasażera wraz z czystymi, minimalistycznymi liniami tyłu Rocketa 3 utrzymane są w czarnym motywie. Osłona wahacza, tylne zawieszenie, boczny podnóżek, lusterka na końcówkach kierownicy, podnóżki kierowcy, osłony pięty i uchwyt pasażera oraz dźwignia hamulca zostały dopracowane w najmniejszym szczególe, a wysmakowane detale sięgają nawet opuszków palców – z ekskluzywną czarną dźwignią sprzęgła i hamulca.

Najwyższej specyfikacji widelec Showa współgra kolorystycznie z całkowicie czarnym malowaniem. Dolna część zawieszenia jest ciemna, podobnie jak główka i zaciski kierownicy. Piękny przedni błotnik z włókna węglowego dopełnia z przodu wrażenia premium. Ta dbałość o detale i wybór trwałych, wysokiej jakości wykończeń naprawdę wyróżnia te limitowane wersje Rocketa.

 

 

ROCKET 3 GT TRIPLE BLACK

Limitowana do zaledwie 1000 sztuk na całym świecie edycja GT Triple Black zapewnia jeszcze więcej ekskluzywności dzięki wyszukanemu, nowemu, mrocznemu stylowi.

Ceny Rozpoczynające Się Od 114 900,00 zł

Rocket 3 GT Limited Edition

ROCKET 3 R BLACK

Mroczny, charakterny, teraz bardziej ekskluzywny niż kiedykolwiek – na całym świecie będzie dostępnych tylko 1000 sztuk limitowanej edycji Rocket 3 R Black.

Ceny Rozpoczynające Się Od 109 900,00 zł

Rocket 3 R Limited Edition