Skip to main content
Triumph Rocket 3)

ROCKET 3 LIMITOWANA EDYCJA

 

 

Tylko 1000 egzemplarzy z każdej limitowanej edycji na całym świecie, z których każdy model jest sprzedawany z własnym unikatowym certyfikatem autentyczności. Nowy Rocket 3 R Black i Rocket 3 GT Triple Black zapewniają dodatkową ekskluzywność, a także nadają muskularnej gamie Rocket 3 mroczniejszy klimat.

Te wyróżniające się wersje wykorzystują ten sam wiodący na świecie trzycylindrowy silnik o pojemności 2500 cm3, a także zaawansowaną technologię i fenomenalne prowadzenie, dzięki któremu Rocket 3 znalazł się na szczycie swojej kategorii. Dzięki unikatowemu i wyrafinowanemu ciemnemu designowi te limitowane edycje dodają jeszcze więcej charakteru wspaniałemu, muskularnemu roadsterowi o znakomitych osiągach.

 
 

 

 

Triumph Rocket 3

 

 

DWA WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ MALOWANIA

Zespół projektowy Triumpha dopilnował, aby każda limitowana edycja wyróżniała się nowym i wyjątkowym malowaniem premium, które odzwierciedli jej charakter. Rocket 3 R Black nabrał mrocznego i klimatycznego stylu dzięki czarnemu, agresywnemu matowo-błyszczącemu lakierowi, podczas gdy Rocket 3 GT Triple Black ma wyrafinowany ciemny styl z charakterystycznym trzytonowym malowaniem i oferuje jeszcze więcej komfortu.

Ciemny styl premium jest widoczny w obu modelach za sprawą ciemnych ramek reflektorów, osłon chłodnicy, wykończeń owiewki i tylnego wykończenia nadwozia, a wszystko to jest wyjątkowo i fachowo pomalowane na głęboki czarny połysk.

 
 

PONADCZASOWY CZARNY DESIGN

Wytrzymałe czarne wykończenie jest tak trwałe, jak jest pożądane. Największy seryjnie produkowany silnik motocyklowy na świecie o najwyższym momencie obrotowym ma teraz unikatowe czarne malowanie: od hydroformowanych kolektorów wydechowych i osłon termicznych po nakrętki, a pokrywa wlotu powietrza została pokryta proszkowo subtelną czarną powłoką.

Części anodowane na czarno dodają tym limitowanym edycjom jeszcze więcej charakteru. Tylna część ramy i składane podnóżki pasażera wraz z czystymi, minimalistycznymi liniami tyłu Rocketa 3 utrzymane są w czarnym motywie. Osłona wahacza, tylne zawieszenie, boczny podnóżek, lusterka na końcówkach kierownicy, podnóżki kierowcy, osłony pięty i uchwyt pasażera oraz dźwignia hamulca zostały dopracowane w najmniejszym szczególe, a wysmakowane detale sięgają nawet opuszków palców – z ekskluzywną czarną dźwignią sprzęgła i hamulca.

Najwyższej specyfikacji widelec Showa współgra kolorystycznie z całkowicie czarnym malowaniem. Dolna część zawieszenia jest ciemna, podobnie jak główka i zaciski kierownicy. Piękny przedni błotnik z włókna węglowego dopełnia z przodu wrażenia premium. Ta dbałość o detale i wybór trwałych, wysokiej jakości wykończeń naprawdę wyróżnia te limitowane wersje Rocketa.

 

 

ROCKET 3 GT TRIPLE BLACK

Limitowana do zaledwie 1000 sztuk na całym świecie edycja GT Triple Black zapewnia jeszcze więcej ekskluzywności dzięki wyszukanemu, nowemu, mrocznemu stylowi.

Sprzedaż została zakończona

Rocket 3 GT Limited Edition

ROCKET 3 R BLACK

Mroczny, charakterny, teraz bardziej ekskluzywny niż kiedykolwiek – na całym świecie będzie dostępnych tylko 1000 sztuk limitowanej edycji Rocket 3 R Black.

Sprzedaż została zakończona

Rocket 3 R Limited Edition