Skip to main content

LIMITOWANA RĘCZNIE PRODUKOWANA BRYTYJSKA KONSTRUKCJA

EKSKLUZYWNY

ULTRA-PREMIUM

LIMITOWANA EDYCJA

TRIUMPH FACTORY CUSTOM

Triumph Thruxton TFC and Rocket TFC concept
Triumph Rocket 3 TFC premium tank badge

FABRYCZNIE CUSTOMOWY MOTOCYKL FIRMY TRIUMPH

Przełomowy moment w naszym podejściu do projektowania customowych motocykli. Firma Triumph prezentuje koncepcję TFC — ekskluzywną linię limitowanych customowych motocykli klasy ultra-premium. 

Triumph Thruxton TFC front shot featuring unique gold front forks and full fairing

PRZEPIĘKNE NOWOŚCI

Każdy motocykl TFC stanowi uosobienie absolutnego wierzchołka w dziedzinie ręcznie produkowanych customów, wydajności, technologii, rozwiązań technicznych, specyfikacji i wykończenia.  Te zapierające dech w piersiach motocykle są całkowicie unikatowe, prawdziwie specjalne i absolutnie oszałamiające.

Triumph Thruxton TFC Premium Detailing and Badging

CAŁKOWICIE UNIKATOWE

Motocykl TFC to unikatowo stworzone dzieło połączenia najwyższej jakości procesów technologicznych z niepowtarzalnym projektem customa.  Linię ograniczono do zaledwie 750 sztuk, z których każda jest oznaczona niepowtarzalnym numerem, ekskluzywna i absolutnie unikatowa. Dzięki temu są to motocykle firmy Triumph z limitowanej edycji jakości ultra-premium.

Triumph Rocket 3 TFC three header exhaust run with carbon fibre detailing

WYJĄTKOWY

Linia TFC reprezentuje to, co najlepsze w motocyklach Triumph, w tym większą wydajność, bogatsze wyposażenie oraz wiodące technologie w połączeniu z ekskluzywnymi, dodatkowymi innowacjami technicznymi.

Triumph Thruxton TFC premium leather seat

CZYSTE PIĘKNO

Zapierająca dech w piersiach jakość projektu z wyjątkowym wykończeniem komponentów oraz customowymi detalami. Motocykle TFC zostały precyzyjnie zaprojektowane i wyprodukowane w sposób, dzięki którym stały się najpiękniejszymi, najbardziej ekskluzywnymi i najbardziej pożądanymi maszynami Triumph w historii.

Triumph craftsman hand painting gold coach line onto the tank of the Thruxton TFC

KULTURA DOSKONAŁOŚCI

Unikatowa kultura i oddanie firmy Triumph idei projektowania customów oraz współdzielone nastawienie do osiągania nowych wyżyn z zastosowaniem najnowocześniejszych innowacji technologicznych pozwoliło nam opracować w siedzibie w Hinckley światowej klasy customy o niezrównanych możliwościach. 

Triumph TFC1 carbon Scrambler

DOSKONALE ZNANY RODOWÓD CUSTOMOWY

Z niezrównanymi ręcznie produkowanymi fabrycznymi customami do Hollywoodzkich filmów oraz niezwykle wymagających motocyklistów, od takich kultowych nazwisk, jak Jason Statham czy Luke Evans po legendarnych piłkarzy, jak David Beckham, firmę Triumph Motorcycles w dalszym ciągu cechuje światowej klasy zdolność do tworzenia niedoścignionych customów i sztuki motocyklowej. 

Triumph Thruxton TFC front shot highlighting the bikes classic silhouette
Triumph Thruxton TFC

Thruxton TFC

Pierwszą maszyną z linii TFC będzie nowy definitywny klasyk sportowy, Thruxton TFC. Wyjątkowy, oferujący większą moc i większy moment obrotowy, z wiodącą w klasie specyfikacją, największymi możliwościami oraz wykończeniem i detalami na miarę klasy premium. Każda maszyna z tej limitowanej serii będzie absolutnie niepowtarzalna i unikatowa.

Triumph Rocket TFC concept studio shot of the rear end of the motorbike with illuminated brake light
Triumph Rocket TFC concept

KONCEPCJA MOTOCYKLA ROCKET TFC

Koncepcja produkowanych fabrycznie customów, która przekształci motocykl z największym na świecie produkowanym seryjnie silnikiem w prawdziwie zapierający dech w piersiach, rekordowy motocykl TFC Rocket. Będzie to bezwzględnie najdoskonalszy z motocykli. Dzieło brytyjskiej inżynierii oraz ręcznie wykonany design customa. I będzie dostępne już wkrótce!