ODPOWIEDNI ROZMIAR I KONSERWACJA

  Jak dbać o ubrania Triumph?

  UBRANIA ZE SKÓRY

  • Nie dopuszczaj do tego, by naturalna skóra nadmiernie się wysuszyła. Czyść skórę regularnie przy pomocy delikatnego rozworu z mydła i przechowuj w odpowiednich warunkach, aby przywrócić jej pierwotną elastyczność.
  • Nadmierne przesuszenie skóry może spowodować, że skóra zacznie pękać, a naturalne włókna rozejdą się podczas przemoczenia i ulegną uszkodzeniu.
  • Aby odzież nie straciła kształtu, zawsze przechowuj ją na wieszaku.
  • Mokra lub wilgotna skóra musi wysychać samodzielnie, nie wystawiaj jej na działanie promieni słonecznych.
  • W zimie, regularnie usuwaj z odzieży sól przy pomocy delikatnego roztworu z mydła, zapewniając warunki do wyschnięcia.

  Kliknij aby zobaczyć nasze wszystkie skórzane kurtki.

   

  JAK DBAĆ O MATERIAŁY

  • Pierz w niskiej temperaturze (max. 30°C), bez używania wybielaczy, rozjaśniaczy czy innych silnych detergentów. Mogą one spowodować uszkodzenie materiału.
  • Oderwij ochraniacze przed praniem i upewnij się, że zapięcia Velcro są domknięte.
  • Pozwól, aby samoistnie się wysuszyły, z dala od promieni słonecznych, nie susz w suszarce bębnowej. Nadmierne ciepło może spowodować ich uszkodzenie.
  • Odzież materiałowa jest pokryta specjalną warstwą, która zabezpiecza przed przemoczeniem. Warstwa powoduje, że woda spływa nie powodując przemoczenia dalszych warstw materiału. Dzięki temu odzież pozostaje lekka, a kierowca nie marznie. Taka warstwa zużywa się w raz z upływem czasu, w zależności od użytkowania oraz warunków pogodowych.
  • Gdy warstwa już zniknie na skutek eksploatacji, ubranie może zostać nią pokryte ponownie, przy użyciu specjalnych bez silikonowych preparatów, dostępnych w sprayu lub jako roztwór do mycia.

  Klikaj aby zobaczyć zakres kurtek materiałowych.

  ODPOWIEDNI ROZMIAR

  Wiemy, że do właściwej jazdy niezbędne jest odpowiednie dopasowanie odzieży. Zbyt obcisła jest niekomfortowa i powoduje spadek koncentracji.  Zbyt luźna odzież może opadać w trakcie jazdy, powodując przemieszczanie się stroju co znacznie wpływa na bezpieczeństwo jazdy.

  Klatka piersiowa

  Przy użyciu miary krawieckiej obejmij plecy zaraz pod pachami. Zmierz najszersze miejsce swojej klatki piersiowej. Taki pomiar pozwala dobrać odpowiedni rozmiar kurtki, np. 104-107cm odpowiada rozmiarowi 42 lub kurtce w rozmiarze Medium. Oferujemy odzież rozmiarową, jak również Alpha, która jest niezwykle elastyczna.

  Obwód klatki piersiowej odpowiada rozmiarowi kurtki przedstawionemu w tabeli rozmiarów.

  Talia

  Zmierz obwód swojej talii w miejscu, gdzie kończą się Twoje spodnie. Zawsze stój wygodnie, nie wciągaj powietrza, jeansy do jazdy muszą być komfortowe.

  Biodra

  Zmierz obwód najszerszego miejsca bioder.

  TABELA ROZMIARÓW