Skip to main content

TRIUMPH NA EICMA 2022

Triumph Bonneville T120  in Cordovan Red and Silver Ice
Wydarzenia Triumph Motorcycles 16th lis 2022

Targi motocyklowe EICMA odbywające się co roku w Mediolanie to jedne z najważniejszych międzynarodowych targów motocyklowych na świecie. Po rocznej przerwie w 2020 roku, wystawa powróciła, a obecność Triumpha na tegorocznych targach EICMA nie mogła pozostać niezauważona, ponieważ publiczność po raz pierwszy miała okazję zobaczyć najnowsze modele i edycje specjalne marki Triumph.

Na stoisku Triumpha można było zobaczyć kilka wspaniałych motocykli z nowej kolekcji Chrome. Kolekcja ta jest dostępna tylko przez rok i był to pierwszy raz, kiedy modele zostały wystawione publicznie. Wraz z tą wyjątkową kolekcją Chrome, została zaprezentowana świeżo po światowej premierze nowa linia modeli Street Triple 765, w tym edycja R, RS i Moto2, przyciągnęła ona wiele uwagi fanów motocykli. Podobnie jak wyjątkowy limitowany model Speed Triple 1200 RR Bond Edition, który został stworzony z okazji 60-lecia Bonda.

Aby zobaczyć stoisko i by na własne oczy móc podziwiać nowe modele, wybierz się na wciągającą wirtualną wycieczkę po stoisku Triumpha, dostępną poniżej.

 

Przeglądaj Tagi Artykułów