08.08.2017

  NOWA WSPÓŁPRACA TRIUMPH MOTORCYCLES UK ORAZ BAJAJ AUTO INDIA

  Mamy przyjemność poinformować, że firma Triumph Motorcycles oraz firma Bajaj rozpoczęły ze sobą kooperację na skalę światową.

  Celem tej nie kapitałowej kooperacji jest tworzenie serii ponadprzeciętnych motocykli o średnim zakresie osiągów, przy wykorzystaniu wzajemnego potencjału.

  Mamy nadzieję, że siły i korzyści płynące ze współpracy przełożą się na wszystkie rynki na płaszczyźnie pozycji i postrzegania marki, projektowania i rozwoju technologii, jak również jakości i konkurencji cenowej oraz światowej dystrybucji.

  Nowa globalna współpraca umożliwia Triumph rozszerzanie zasięgu działalności poprzez docieranie do nowych segmentów rynków nastawionych na masowych odbiorców na całym świecie, szczególnie pośród rynków wschodzących.

  Bajaj uzyska dostęp do legendarnej marki Triumph oraz wspaniałych motocykli, tym samym poszerzając ofertę motocykli w obszarze własnej gospodarki, a także innych międzynarodowych rynków.

  Triumph i Bajaj cieszą się korzyściami i szansami wypływającymi ze wzajemnej współpracy oraz wizją wkraczania na nowe segmenty rynków, a tym samym docierania do nowej grupy motocyklistów na całym świecie.

  Powiązane części

  07.03.2018
  07.03.2018

  Używany Gwarantowany!

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu Triumph Warszawa - "używany-gwarantowany"

  Dowiedz się więcej
  22.02.2018

  "Dobry motocykl w dobrej cenie!"

  Kto chce kupić „ Dobry motocykl w dobrej cenie” powinien czym prędzej spotkać się u najbliższego dealera TRIUMPH!

  Dowiedz się więcej
  Triumph Motorcycles for the ride logo