Skip to main content

GWARANCJA TRIUMPH

Dziękujemy za wybór motocykla marki Triumph. Twój motocykl jest produktem, o udowodnionej doskonałości, który przeszedł wieloetapowe testy, cechuje się najwyższą niezawodnością, bezpieczeństwem oraz najlepszymi osiągami. Wszystko z myślą o dążeniu do rzeczy, której szukasz – idealnej jazdy.

Zachowaj maksymalną ochronę pojazdu w ramach gwarancji i udaj się z pojazdem na przegląd zgodnie z zaleceniami oraz odstępami czasu przedstawionymi w instrukcji obsługi. Autoryzowany dealer Triumph jest zobowiązany do dokonania wpisu w książce serwisowej. Pamiętaj, aby każda praca serwisowa, naprawcza czy gwarancyjna była zapisana w książce serwisowej, którą otrzymasz o Dealera Triumph.

Wszystkie nowe motocykle Triumph rejestrowane w dniu lub po 01.12.92 są objęte 24-miesięczną gwarancją, bez limitu przebiegu, rozpoczynając od daty pierwszej rejestracji lub od daty sprzedaży motocykla, jeżeli ten pozostaje niezarejestrowany.


W okresie gwarancyjnym TRIUMPH MOTORCYCLES LIMITED zapewnia, że nowa część Triumph jest wolna od wad fabrycznych i/lub wad wykonania w chwili produkcji tej części.

Triumph Motorcycles ze starannością dobiera odpowiednie materiały, techniki lakierowania oraz platerowania, tak aby zapewnić pojazdom klientów najwyższą jakość, żywotność oraz stylowy wygląd. Jednak, motocykle są często używane w niekorzystnych warunkach pogodowych. W takich warunkach kluczowe jest mycie motocykla, jego suszenie oraz smarowanie, aby zapobiec przebarwieniom pojazdu, a w szczególności powierzchni lakierowanych. W celu uzyskania szczegółów, skontaktuj się z dealerem. Wygląd Twojego motocykla w dużej mierze zależy od tego, jak o niego dbasz.


Warunki gwarancji są dostępne tutaj