Skip to main content

Adventure

Nadeszła następna generacja motocykli Tiger. Najnowocześniejsze motocykle stworzone z myślą o doświadczaniu przygód, wyposażone w trzycylindrowe silniki o charakterystycznym, ekscytującym brzmieniu, innowacyjną, progresywną technologię oraz sprzęt, władczą ergonomię kierowcy oraz zwinne, neutralne działanie układu kierowniczego. Wszystkie motocykle Tiger stworzono z myślą o możliwości dotarcia w każde miejsce, przy zachowaniu stylu, komfortu i kontroli. Motocykle Tiger firmy Triumph to najdoskonalsze osiągnięcie całej serii adventure. To motocykle, które pozwalają na doświadczenie radości dosłownie w każdej chwili.

 

 

NAJLEPSZA SERIA MOTOCYKLI ADVENTURE 


Wkrocz do świata pełnego przygód z motocyklami stworzonymi z myślą o długich podróżach.

Niezależnie od długości przejażdżki i tego jak bardzo jest ona imponująca, a, nasze zupełnie motocykle Tiger są gotowe na to, aby udać się w dowolne miejsce i stawić czoła każdemu wyzwaniu.

 

 
Triumph Tiger sport 660 and Tiger 1200 GT

STWORZONY DO PRZYGÓD


Każdy motocykl z nowej rodziny Tiger został stworzony w duchu prawdziwej przygody.  Od czasu, gdy pierwsze motocykle Triumph Tiger zdobyły trzy złote medale podczas międzynarodowych zawodów motocyklowych International Six Days Trial w 1936 r. cały czas mają to we krwi . Co więcej, stało się to początkiem pierwszego rozdziału najdłuższej, pełnej przygód motocyklowej historii na świecie.  

Dzięki stanowiącemu ich znak rozpoznawczy zwrotnemu sterowaniu, władczej pozycji kierowcy, stanowczej sylwetce i wyposażeniu na miarę klasy premium, każdy motocykl Tiger cechuje najwyższy poziom stylu, komfortu i kontroli.

 

 

 

TIGER 1200 GT, GT PRO i GT EXPLORER

Najlepsza gama motocykli podróżniczych, oferująca potencjał i komfort do odkrywania nowych tras, niezależnie od tego, jaki kontynent wybierzesz.

Triumph Tiger 1200 GT and two riders

 

 

TIGER 1200 RALLY PRO I RALLY EXPLORER

Jeszcze więcej możliwości i off-roadowego charakteru dzięki gamie najlepszych motocykli wyprawowych.

Triumph Tiger 1200 rally explorer and pro

 

 

TIGER SPORT 660

Idealny wybór, z osiągami triple'a i jego responsywnością, zwrotnością Tigera i jego niesamowitym komfortem, potencjałem i wszechstronnością

Ceny Zaczynają Się Od 43 500,00 zł

Triumph tiger 660 sport

 

 

TIGER 900 GT

Zaprojektowane z myślą o osiągach i komforcie podczas najdalszych tras Tigery 900 GT posiadają wyposażenie i technologię dające radość z jazdy w każdych warunkach.

Ceny Zaczynają Się Od 62 800,00 zł

Triumph Tiger 900 GT pro

 

 

TIGER 900 RALLY

Fascynująca seria Tigerów zaprojektowana z myślą o maksimum off-roadowych doznań i całodziennej jeździe, komforcie i kontroli nad pojazdem, a to dzięki najlepszym w historii osiągom i specyfikacji trzycylindrowego silnika.

Ceny Zaczynają Się Od 66 800,00 zł

Triumph Tiger 900 rally pro

 

 

Szyty na miarę, aby sprostać wszystkiemu - osiągi, zwinność i cechy Tigerów z przyciągającym spojrzenia wdziękiem i możliwością przystosowania motocykla do Twoich potrzeb.

Triumph Tiger 850 sport in Caspian blue

TIGER 1200

Idealna platforma do personalizacji. Wybierz spośród ponad 50 oryginalnych akcesoriów, aby przenieść swojego Tiger 1200 – i swoją przygodę – na jeszcze wyższy poziom.

Triumph Tiger 120 rally pro configurator