Skip to main content

Adventure

Nadeszła następna generacja motocykli Tiger. Najnowocześniejsze motocykle stworzone z myślą o doświadczaniu przygód, wyposażone w trzycylindrowe silniki o charakterystycznym, ekscytującym brzmieniu, innowacyjną, progresywną technologię oraz sprzęt, władczą ergonomię kierowcy oraz zwinne, neutralne działanie układu kierowniczego. Wszystkie motocykle Tiger stworzono z myślą o możliwości dotarcia w każde miejsce, przy zachowaniu stylu, komfortu i kontroli. Motocykle Tiger firmy Triumph to najdoskonalsze osiągnięcie całej serii adventure. To motocykle, które pozwalają na doświadczenie radości dosłownie w każdej chwili.

 

 

NAJLEPSZA SERIA MOTOCYKLI ADVENTURE 


Wkrocz do świata pełnego przygód z motocyklami stworzonymi z myślą o długich podróżach.

Niezależnie od długości przejażdżki i tego jak bardzo jest ona imponująca, a, nasze zupełnie motocykle Tiger są gotowe na to, aby udać się w dowolne miejsce i stawić czoła każdemu wyzwaniu.

 

 
Triumph Tiger sport 660 and Tiger 1200 GT

STWORZONY DO PRZYGÓD


Każdy motocykl z nowej rodziny Tiger został stworzony w duchu prawdziwej przygody.  Od czasu, gdy pierwsze motocykle Triumph Tiger zdobyły trzy złote medale podczas międzynarodowych zawodów motocyklowych International Six Days Trial w 1936 r. cały czas mają to we krwi . Co więcej, stało się to początkiem pierwszego rozdziału najdłuższej, pełnej przygód motocyklowej historii na świecie.  

Dzięki stanowiącemu ich znak rozpoznawczy zwrotnemu sterowaniu, władczej pozycji kierowcy, stanowczej sylwetce i wyposażeniu na miarę klasy premium, każdy motocykl Tiger cechuje najwyższy poziom stylu, komfortu i kontroli.

 

NOWY TIGER 900

A TY, KTÓRY WYBIERZESZ?

Triumph MY24 Tiger 900 GT in Graphite and Sapphire Black

NOWY TIGER 900 GT

Ceny Zaczynają Się Od 64 995,00 zł

Triumph MY24 Tiger 900 GT Pro in Graphite and Sapphire Black

NOWY TIGER 900 GT PRO

Ceny Zaczynają Się Od 72 995,00 zł

Triumph MY24 Tiger 900 Rally Pro in Ash Grey Intense Orange

NOWY TIGER 900 RALLY PRO

Ceny Zaczynają Się Od 75 995,00 zł

 

 

TIGER 1200 GT, GT PRO i GT EXPLORER

Najlepsza gama motocykli podróżniczych, oferująca potencjał i komfort do odkrywania nowych tras, niezależnie od tego, jaki kontynent wybierzesz.

Triumph Tiger 1200 GT and two riders

 

 

TIGER 1200 RALLY PRO I RALLY EXPLORER

Jeszcze więcej możliwości i off-roadowego charakteru dzięki gamie najlepszych motocykli wyprawowych.

Triumph Tiger 1200 rally explorer and pro

 

 

TIGER SPORT 660

Idealny wybór, z osiągami triple'a i jego responsywnością, zwrotnością Tigera i jego niesamowitym komfortem, potencjałem i wszechstronnością

Ceny Zaczynają Się Od 43 500,00 zł

Triumph tiger 660 sport

 

 

TIGER 900 GT

Zaprojektowane z myślą o osiągach i komforcie podczas najdalszych tras Tigery 900 GT posiadają wyposażenie i technologię dające radość z jazdy w każdych warunkach.

Triumph Tiger 900 GT pro

 

 

TIGER 900 RALLY

Fascynująca seria Tigerów zaprojektowana z myślą o maksimum off-roadowych doznań i całodziennej jeździe, komforcie i kontroli nad pojazdem, a to dzięki najlepszym w historii osiągom i specyfikacji trzycylindrowego silnika.

Triumph Tiger 900 rally pro

 

 

Szyty na miarę, aby sprostać wszystkiemu - osiągi, zwinność i cechy Tigerów z przyciągającym spojrzenia wdziękiem i możliwością przystosowania motocykla do Twoich potrzeb.

Triumph Tiger 850 sport in Caspian blue

TIGER 1200

Idealna platforma do personalizacji. Wybierz spośród ponad 50 oryginalnych akcesoriów, aby przenieść swojego Tiger 1200 – i swoją przygodę – na jeszcze wyższy poziom.