Skip to main content
Triumph Tiger 1200 Family

NAJNOWSZE OFERTY

NAJNOWSZE OFERTY

ZOBACZ WSZYSTKIE NAJNOWSZE OFERTY

  • Zobacz wszystko
  • Adventure
  • Classics
  • Roadsters
  • ROCKET 3
Podgląd:
Triumph Modern classic offer

MODERN CLASSICS

PROMOCJA NA KLASYKI

Kochasz klasyczne motocykle? Szukasz maszyny, na której będziesz się wyróżniać? Modele Triumpha z gamy Modern Classics to motocykle z duszą, których detale oraz brzmienie zachwycają wszystkich. Dołącz już dzisiaj do rodziny Triumpha!

Triumph Modern Rocket 3 offers

ROCKET 3 R i GT (MY23)

Wyposażony w największy seryjnie produkowany silnik motocyklowy na świecie o pojemności 2500 cm³, model Rocket 3 oferuje największy moment obrotowy wśród seryjnych motocykli, niezrównane przyspieszenie z niewiarygodnie wyrafinowanymi doznaniami z jazdy. Dzięki imponującej, muskularnej prezencji i wyśmienitemu stylowi motocykl Rocket 3 jest klasą sam dla siebie.

Triumph Offer Tiger Sport 660

TIGER SPORT 660

PROMOCJA NA TIGERA SPORT 660

Tiger Sport 660 to przełomowy motocykl w świecie podróżniczym, z przewagą osiągów Triple'a, wiodąca w klasie mocą i specyfikacją oraz komfortową jazdą niezależnie od tego, jaki kierunek wybierzesz!

Triumph Trident 660
RABAT 3 000 zł

TRIDENT

PROMOCJA

Ma wszystko – atrakcyjną cenę, sportowy charakter, styl, ekscytujące osiągi i spryt. Nowemu Tridentowi 660 niczego nie brakuje – zasmakuj przewagi trzech cylindrów.

Triumph Tiger 1200 rally pro
PROMOCJA NA TIGERA 1200 Z 2022

TIGER 1200 (MY23)

PROMOCJA NA TIGERA 1200 RALLY PRO i RALLY EXPLORER Z ROCZNIKA 2022

Tiger 1200 został stworzony do pokonywania wszelkiego typu dróg. Okrążysz nim glob, przemierzysz pustynie, podbijesz góry – to mistrz, z którym zasmakujesz przygody.

Bardzo nam przykro, ale obecnie nie mamy produktów w tej kategorii.