Skip to main content

DISTINGUISHED GENTLEMAN’S RIDE

Triumph DGR tank logo

NIEDZIELA, 22 MAJA 2022

Jeśli chcesz wziąć udział w Distinguished Gentleman's Ride w 2022 r., zarejestruj się już dzisiaj.

REJESTRACJA
Distinguished gentleman's ride 2022 poster

CZYM JEST DGR?

Distinguished Gentleman’s Ride to wspólne przejazdy motocyklowe w miastach na całym świecie, których celem jest zwrócenie uwagi i zbieranie funduszy na realizację programów ochrony zdrowia mężczyzn. Inicjator DGR, Mark Hawwa, wpadł na pomysł skrzyknięcia „wytwornych motocyklistów” w 2012 roku, gdy zobaczył zdjęcie bohatera serialu telewizyjnego Mad Men, Dona Drapera, siedzącego na klasycznym motocyklu w doskonale skrojonym garniturze. Marka Triumph uznała, że idea Distinguished Gentleman’s Ride zawiera w sobie jedne z najbardziej wartościowych aspektów motocyklizmu, i od lat wspiera to wydarzenie, które obecnie jest imprezą o światowej randze.

gibson and triumph collaboration

TRIUMPH I GIBSON

Triumph i Gibson stworzyli jedyny w swoim rodzaju customowy motocykl i gitarę i dla The Distinguished Gentleman’s Ride. Będą one nagrodą dla osoby, która zbierze najwyższą kwotę podczas zbiórki pieniędzy na DGR 2022.

WHERE DOES IT TAKE PLACE?

 

Od momentu powstania The Distinguished Gentlemen’s Ride każdego roku dociera do coraz większej liczby krajów, miast i miasteczek. W 2021 roku ponad 65 000 dystyngowanych dżentelmenów i dam połączyło siły i w ponad 2 000 miastach na całym świecie celebrowało to wydarzenie na swoich klasycznych motocyklach pod hasłem "Ride Solo Together".

W JAKI SPOSÓB MOGĘ DOŁĄCZYĆ DO WYDARZENIA?

Jeśli chcesz wytwornie się ubrać w niedzielę i wziąć udział w kolejnym Distinguished Gentleman’s Ride, możesz uzyskać więcej informacji oraz zarejestrować się, aby rozpocząć zbiórkę pieniędzy, odwiedzając stronę internetową DGR.

DOŁĄCZ DO TEAMU TRIUMPH

W tym roku po raz kolejny będziemy mieć oficjalny team Triumpha. Do „Triumph DGR Riding Group” może dołączyć każdy motocyklista jeżdżący Triumphem z serii Modern Classic. Pięć osób z tej grupy, które zbiorą największą ilość pieniędzy, otrzyma nagrodę w postaci oryginalnego zestawu ubrań marki Triumph.

Istnieje kilka sposobów, aby dołączyć do „Triumph DGR Riding Group” i „Ride Solo Together”;

1. Po dokonaniu rejestracji należy przejść do zakładki „Ride Dashboard”. W głównej części tej strony znajdują się odnośniki umożliwiające dołączenie do jednego z Wiodących Zespołów.

2. W rozwijanym menu „O DGR” można wybrać link „wiodące zespoły”, który kieruje do sekcji poświęconej wiodącym grupom, gdzie można dołączyć do któregoś z nich.

3. Po wejściu na stronę główną można wybrać link „utwórz zespół/dołącz do zespołu”, który kieruje do sekcji, w której można stworzyć własną grupę lub znaleźć zespół, do którego pragnie się dołączyć.

Distinguished gentlemen's ride Triumph

Funds raised by The Distinguished Gentleman’s Ride are invested into prostate cancer and men’s mental health initiatives all around the world. Explore the projects in more detail on the DGR website.

2022 Distinguished Gentleman’s Ride

2022 Distinguished Gentleman’s Ride stanowi kamień milowy, jeśli chodzi o sponsoring Triumpha i oznacza 9 niesamowitych lat wsparcia oraz ponad 31 milionów dolarów zebranych przez 100 000 jeźdźców z ponad 900 miast na całym świecie na rzecz zwiększenia świadomości na temat zdrowia psychicznego mężczyzn i raka prostaty.

 

2022 Distinguished Gentleman’s Ride stanowi kamień milowy, jeśli chodzi o sponsoring Triumpha i oznacza 9 niesamowitych lat wsparcia oraz ponad 31 milionów dolarów zebranych przez 100 000 jeźdźców z ponad 900 miast na całym świecie na rzecz zwiększenia świadomości na temat zdrowia psychicznego mężczyzn i raka prostaty.

Zarejestruj się teraz

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Nie martw się, jeśli tego dnia nie będziesz mógł jeździć. Za pośrednictwem oficjalnych kanałów Triumpha w mediach społecznościowych uczestnicy z całego świata, od Lahaur po Londyn i Los Angeles, będą umieszczać swoje relacje oraz zdjęcia z tego wydarzenia.