Skip to main content

DISTINGUISHED GENTLEMAN’S RIDE

 

 

CZYM JEST DGR?

Distinguished Gentleman’s Ride poprzez niedzielne przejażdżki na całym świecie, chce zwiększać świadomość i zbierać fundusze na cele charytatywne dla mężczyzn. Założyciel, Mark Hawwa, wpadł na inspirację dla motywu eleganckiego ubierania na to wyjątkowe wydarzenie w 2012 roku, kiedy zobaczył zdjęcie Dona Drapera z programu telewizyjnego Mad Men siedzącego na klasycznym motocyklu w garniturze. Triumph wspiera Distinguished Gentleman’s Ride od wielu lat, gdyż impreza ta obejmuje wszystko, co należy celebrować w motocyklach, a DGR w ciągu kilku lat urosło do rangi globalnego wydarzenia.


ZBIÓRKA DGR

Fundusze zebrane przez Distinguished Gentleman’s Ride są inwestowane w inicjatywy związane z walką z rakiem prostaty i zdrowiem psychicznym mężczyzn na całym świecie. Zapoznaj się z projektami bardziej szczegółowo na stronie internetowej DGR.

 The Distinguished Gentleman's Ride

KOLEKCJA ODZIEŻY DGR

Ta specjalnie wyselekcjonowana kolekcja zawiera logo Distinguished Gentleman's Ride z grafiką „Sir Remington Silversteed”, stanowiąc doskonałe uzupełnienie garderoby każdego motocyklisty biorącego udział w DGR.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Za pośrednictwem oficjalnych kanałów Triumpha w mediach społecznościowych uczestnicy z całego świata będą umieszczać swoje relacje oraz zdjęcia z tego wydarzenia.