Skip to main content
Triumph engine for moto2)

silnik

Triumph engine for moto2

WYŁĄCZNY DOSTAWCA SILNIKÓW

Nowy silnik klasy Moto2™ to opracowany specjalnie na potrzeby wyścigów trzycylindrowy silnik o pojemności 765 cm3 bazujący na jednostce napędowej wiodącego w swojej klasie motocykla Street Triple RS i wyposażony w ulepszenia, dzięki którym swobodniej oddycha i osiąga wyższe obroty od maszyn produkowanych seryjnie, a jego moc maksymalna to ponad 140 KM.
KOMPONENTY SILNIKA

Silnik opracowano na podstawie jednostki napędowej o pojemności 765 cm3 wiodącego w swojej motocykla Street Triple RS firmy Triumph z uwzględnieniem szeregu wyścigowych modyfikacji wprowadzonych w wersji dla klasy Moto2™, aby bezpośrednio ulepszyć wydajność, w tym:

 

 

Rewolucja w wyścigach

Już uznany za jedną z najwspanialej brzmiących konstrukcji w świecie wyścigów motocyklowych, pochodzący z 2019 roku trzycylindrowy silnik firmy Triumph o pojemności 765 cm3 to wynik dwuletniego programu rozwojowego oraz dostosowanych do potrzeb wyścigów modyfikacji, które gwarantują moc przekraczającą 138 KM oraz zapewniają niespotykane dotąd poziomy wydajności w klasie Moto2™... oraz ten przyprawiający o gęsią skórkę pomruk!

 

Dźwięk z: gry MotoGP™19 Moto2 Triumph Logo
Podkręć głośność i naciśnij przycisk Podkręć głośność i naciśnij przycisk
Początek Koniec
Początek Koniec
Podkręć głośność i naciśnij przycisk Podkręć głośność i naciśnij przycisk

TESTY NA HAMOWNI

Ekskluzywny materiał nakręcony w brytyjskim zakładzie Triumph Motorcycles w Hinckley przedstawia działanie prototypu silnika Moto2™ z 2018 r. podczas wczesnego testu na hamowni. 

 

 

STREET TRIPLE 765

Napędzany ewolucją silników wyścigowych Moto2™, aby uzyskać najwyższe osiągi oraz specyfikację, a także najlepsze prowadzenie gamy modeli Street Triple w historii.

Moto2 triumph triple trophy street triple RS trim
Step

KEEP IN TOUCH

Submit your email address below and we'll keep you updated with exclusive and exciting content from the track directly to your inbox.

Terms and conditions

We take our data responsibilities very seriously. Triumph has always and will continue to respect the data we hold about you.