Skip to main content

DISTINGUISHED GENTLEMAN’S RIDE

Z ogromną przyjemnością potwierdzamy, że w roku 2019 firma Triumph ponownie została głównym sponsorem motocyklowym wydarzenia Distinguished Gentleman's Ride, co oznacza, że szósty rok z rzędu pomagamy gromadzić fundusze na dwa wybrane cele: badania i walkę z rakiem prostaty oraz realizację programów zdrowa psychicznego wśród mężczyzn.

George Clarke taking selfie at Distinguished gentlemans ride

CZYM JEST DGR?

Distinguished Gentleman’s Ride to wspólne przejazdy motocyklowe w miastach na całym świecie, których celem jest zwrócenie uwagi i zbieranie funduszy na realizację programów ochrony zdrowia mężczyzn. Inicjator DGR, Mark Hawwa, wpadł na pomysł skrzyknięcia „wytwornych motocyklistów” w 2012 roku, gdy zobaczył zdjęcie bohatera serialu telewizyjnego Mad Men, Dona Drapera, siedzącego na klasycznym motocyklu w doskonale skrojonym garniturze. Firma Triumph uznała, że idea Distinguished Gentleman’s Ride zawiera w sobie najbardziej wartościowe aspekty motocyklizmu, i od lat wspiera to doroczne wydarzenie, które w tym czasie stało się już imprezą o światowej randze.

GDZIE SIĘ ODBĘDZIE?

Od momentu powstania DGR z roku na rok rozszerza się na kolejne kraje, miasta i miasteczka. W 2019 roku ponad 100 000 dystyngowanych motocyklistów wybrało się swoimi klasycznymi i zabytkowymi motocyklami na przejażdżki w ponad 650 miastach na całym świecie. W tym roku wydarzenie będzie wyglądać trochę inaczej: będziemy jeździć „Ride Solo Together”, zachowując dystans społeczny, ale jednak będziemy globalnie połączeni. Wsiądź na motocykl sam lub ze swoim plecaczkiem i przejedź przez serce swojego miasta dla zdrowia mężczyzn.

Man sitting on bike at distinguished gentlemans ride
Triumph rider ready to be involved with the Distinguished Gentlemen's Ride

W JAKI SPOSÓB ANGAŻUJE SIĘ FIRMA TRIUMPH?

Oprócz wsparcia poprzez przyciąganie uwagi światowej społeczności wielbicieli i użytkowników klasycznych motocykli Triumph, w nagrodę za starania w zbieraniu funduszy, na rzecz DGR na całym świecie przekazujemy również kilka motocykli. W zeszłym roku rekordowa ilość 120 000 dystyngowanych motocyklistów i motocyklistek w setkach miast na całym globie przywdziało fulary, tweedowe marynarki, dosiadło swoich stalowych rumaków, i zebrało 6,3 miliona dolarów USA na rzecz zdrowia mężczyzn. To ogromne osiągnięcie w niemałym stopniu zawdzięczamy naszym oddanym fanom i ich niesamowitym wysiłkom mającym na celu zebranie funduszy.

 

DOŁĄCZ DO TEAMU TRIUMPH

W tym roku po raz kolejny będziemy mieć oficjalny team Triumpha. Do „Triumph DGR Riding Group” może dołączyć każdy motocyklista jeżdżący Triumphem z serii Modern Classic. Pięć osób z tej grupy, które zbiorą największą ilość pieniędzy, otrzyma nagrodę w postaci oryginalnego zestawu ubrań marki Triumph.

Istnieje kilka sposobów, aby dołączyć do „Triumph DGR Riding Group” i „Ride Solo Together”;

1. Po dokonaniu rejestracji należy przejść do zakładki „Ride Dashboard”. W głównej części tej strony znajdują się odnośniki umożliwiające dołączenie do jednego z Wiodących Zespołów.

2. W rozwijanym menu „O DGR” można wybrać link „wiodące zespoły”, który kieruje do sekcji poświęconej wiodącym grupom, gdzie można dołączyć do któregoś z nich.

3. Po wejściu na stronę główną można wybrać link „utwórz zespół/dołącz do zespołu”, który kieruje do sekcji, w której można stworzyć własną grupę lub znaleźć zespół, do którego pragnie się dołączyć.

ladies riding vintage triumph motorcycle

W JAKI SPOSÓB MOGĘ DOŁĄCZYĆ DO WYDARZENIA?

Jeśli chcecie założyć swoje najlepsze, wytworne garnitury i suknie, i wziąć udział we wrześniowej edycji Distinguished Gentleman’s Ride 2019, więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej DGR, gdzie można również rozpocząć własną zbiórkę funduszy.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Nie martw się, jeśli tego dnia nie będziesz mógł jeździć. Za pośrednictwem oficjalnych kanałów Triumpha w mediach społecznościowych uczestnicy z całego świata, od Lahaur po Londyn i Los Angeles, będą umieszczać swoje relacje oraz zdjęcia z tego wydarzenia.