Skip to main content

DISTINGUISHED GENTLEMAN’S RIDE

Z ogromną przyjemnością potwierdzamy, że w roku 2019 firma Triumph ponownie została głównym sponsorem motocyklowym wydarzenia Distinguished Gentleman's Ride, co oznacza, że szósty rok z rzędu pomagamy gromadzić fundusze na dwa wybrane cele: badania i walkę z rakiem prostaty oraz realizację programów zdrowa psychicznego wśród mężczyzn.

George Clarke taking selfie at Distinguished gentlemans ride

CZYM JEST DGR?

Distinguished Gentleman’s Ride to wspólne przejazdy motocyklowe w miastach na całym świecie, których celem jest zwrócenie uwagi i zbieranie funduszy na realizację programów ochrony zdrowia mężczyzn. Inicjator DGR, Mark Hawwa, wpadł na pomysł skrzyknięcia „wytwornych motocyklistów” w 2012 roku, gdy zobaczył zdjęcie bohatera serialu telewizyjnego Mad Men, Dona Drapera, siedzącego na klasycznym motocyklu w doskonale skrojonym garniturze. Firma Triumph uznała, że idea Distinguished Gentleman’s Ride zawiera w sobie najbardziej wartościowe aspekty motocyklizmu, i od lat wspiera to doroczne wydarzenie, które w tym czasie stało się już imprezą o światowej randze.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ PRZEJAZDY DGR?

Od chwili narodzin, przejazdy DGR każdego roku odbywają się w coraz większej ilości krajów, miast i miasteczek. W 2018 roku 120 000 dystyngowanych dżentelmenów i dam wsiadło na swoje klasyczne, stylowe motocykle, i wybrało się na przejazdy po 650 miastach na całym świecie. Informacje o najbliższym przejeździe DGR znaleźć można na stronie internetowej DGR.

Man sitting on bike at distinguished gentlemans ride
Triumph rider ready to be involved with the Distinguished Gentlemen's Ride

W JAKI SPOSÓB ANGAŻUJE SIĘ FIRMA TRIUMPH?

Oprócz wsparcia poprzez przyciąganie uwagi światowej społeczności wielbicieli i użytkowników klasycznych motocykli Triumph, w nagrodę za starania w zbieraniu funduszy, na rzecz DGR na całym świecie przekazujemy również kilka motocykli. W zeszłym roku rekordowa ilość 120 000 dystyngowanych motocyklistów i motocyklistek w setkach miast na całym globie przywdziało fulary, tweedowe marynarki, dosiadło swoich stalowych rumaków, i zebrało 6,3 miliona dolarów USA na rzecz zdrowia mężczyzn. To ogromne osiągnięcie w niemałym stopniu zawdzięczamy naszym oddanym fanom i ich niesamowitym wysiłkom mającym na celu zebranie funduszy.

 

JAK MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO DRUŻYNY TRIUMPH

W tym roku wystawiamy oficjalną drużynę motocyklową Triumph. Do „Grupy Motocyklowej DGR Triumph” może dołączyć każdy motocyklista jeżdżący na  motocyklu Triumph modern classic, a pięciu z nich w każdej drużynie, którzy zbiorą największe kwoty, w nagrodzie otrzymają od firmy Triumph cenne nagrody w postaci motocyklowej konfekcji.

Do „Grupy Motocyklowej DGR Triumph” można dołączyć na kilka sposobów:

1. Po dokonaniu rejestracji należy przejść do zakładki „Ride Dashboard”. W głównej części tej strony znajdują się odnośniki umożliwiające dołączenie do jednego z Wiodących Zespołów.

2. W rozwijanym menu „O DGR” można wybrać link „wiodące zespoły”, który kieruje do sekcji poświęconej wiodącym grupom, gdzie można dołączyć do któregoś z nich.

3. Po wejściu na stronę główną można wybrać link „utwórz zespół/dołącz do zespołu”, który kieruje do sekcji, w której można stworzyć własną grupę lub znaleźć zespół, do którego pragnie się dołączyć.

ladies riding vintage triumph motorcycle

W JAKI SPOSÓB MOGĘ DOŁĄCZYĆ DO WYDARZENIA?

Jeśli chcecie założyć swoje najlepsze, wytworne garnitury i suknie, i wziąć udział we wrześniowej edycji Distinguished Gentleman’s Ride 2019, więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej DGR, gdzie można również rozpocząć własną zbiórkę funduszy.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Nic straconego, jeśli nie możesz  wziąć udziału w jednym z przejazdów. Na oficjalnych kanałach mediów społecznościowych będziesz miał dostęp do najświeższych informacji i zdjęć motocyklistów Triumph uczestniczących w tym wydarzeniu na całym świecie, od Lizbony i Londynu aż po Los Angeles.