Skip to main content

DYNAVOLT TRIUMPH RACING

ZAPREZENTOWANO SUPERSPORT CHALLENGERA 2021

Triumph Dynavolt Racing 2021
Prezentacja nowego Triumpha Street Triple 765 RS przygotowanego specjalnie na sezon 2021 Quattro Group British Supersport stanowi ważny krok w wyścigowych ambicjach marki Triumph. We współpracy z PTR, ścigającym się jako Dynavolt Triumph, celem jest zademonstrowanie osiągów trzycylindrowego silnika 765 i podwozia Street Triple RS w najbardziej wymagających warunkach panujących podczas zawodów odbywających się na najwyższym poziomie.


Triumph Dynavolt Racing 2021


Dynavolt Triumph, zarządzany przez zespół PTR Simona Buckmastera, to idealny partner dla Triumpha, ze sprawdzonym potencjałem w przygotowaniach do wyścigów Supersport, pracą na torze i koordynacją z wewnętrznym działem inżynieryjnym Triumpha.

Były zawodnik WSS British Kyle Smith i były mistrz British MotoStar Brandon Paasch to dwaj fabryczni kierowcy, którzy będą nosić barwy zespołu Dynavolt Triumph w tym historycznym dla Triumpha powrocie do oficjalnych wyścigów.

 

 

 

Dynavolt Triumph Street Triple RS Supersport pluje płomieniami na naszej hamowni w siedzibie Triumpha
Bazą Dynavolt Triumph 765 jest Street Triple RS, motocykl, który odniósł znaczący sukces sprzedażowy na całym świecie i który jest ceniony za wiodące w swojej klasie prowadzenie i ekscytujący silnik z wysokim momentem obrotowym. Po rozmowach z MSVR i Dorna WorldSBK Organization (DWO) Triumph został zaangażowany w pomoc w ustanowieniu nowej formuły Supersport, umożliwiającej szerszej gamie silników rywalizację na równych zasadach, oferując tym samym ogromny potencjał ekscytujących wyścigów, które mogą mieć wpływ na rozwój motocykli, które ludzie będą mogli zobaczyć w swoich lokalnych salonach.

 

 

DEBIUT DYNAVOLT TRIUMPH STREET TRIPLE 765 RS NA TORZE JEST ZAPLANOWANY NA PIERWSZY OFICJALNY TEST BSB, NA SILVERSTONE, 28/29 KWIETNIA 2021 R.