Skip to main content

ROADSTERS

Wysokiej wydajności motocykle Naked w swoim najlepszym wydaniu, zmieniające reguły gry. Niewiarygodne, autentyczne silniki Triple firmy Triumph zbudowano z myślą o mocy, momencie obrotowym oraz natychmiastowych reakcjach.

 

 

TRZYCYLINDROWY SILNIK „NOWEJ GENERACJI”

Stanowiące definicje swojej kategorii silniki motocykli Speed Triple i Street Triple dopełniają przełomowy styl oraz gwarantują dreszczyk emocji. W 1994 r. stanowiły zapowiedź narodzin fabrycznie produkowanych motocykli klasy Streetfighter i pozwoliły stworzyć pierwszy motocykl sportowy klasy Naked. A teraz do akcji wkraczają ryczące motocykle Triple firmy Triumph — nowa, i jak do tej pory najlepsza generacja, gwarantująca maksymalny poziom momentu obrotowego i natychmiastowe przejście wskazówki obrotomierza od zera na czerwone pole, jak również natychmiastową reakcję z potrójnym uderzeniem. 

Speed triple 1200 RS and RR

 

 

TRIDENT 660

Ma wszystko – atrakcyjną cenę, sportowy charakter, styl, ekscytujące osiągi i spryt.  Nowemu Tridentowi 660 niczego nie brakuje – zasmakuj przewagi trzech cylindrów.

Ceny Zaczynają Się Od 38 900,00 zł

Trident in front of a wall

 

 

ORYGINALNY ULICZNY WOJOWNIK 

W 1994 r. Triumph zaprezentował motocykl, który zdefiniował kategorię oraz dał początek nowemu segmentowi i terminowi „fabrycznie produkowanych motocykli klasy Streetfighter”.  Agresywny, zwrotny, pełen mocy i pasji — właśnie taki był oryginalny Triumph Speed Triple, który zmienił zasady gry.  

Pokochany przez rzesze żarliwych fanów na całym świecie, Speed Triple to oryginalny chuligan, który stał się prawdziwą ikoną nowoczesnej motoryzacji. Stale ewoluujący, lecz zawsze natychmiast rozpoznawalny, dzięki podwójnym charakterystycznym reflektorom oraz tajemniczej, minimalistycznej konstrukcji otaczającej trzycylindrowy silnik Triumpha. Stworzony z myślą o zapewnieniu idealnej równowagi pomiędzy mocą, zwrotnością, możliwościami i charakterem — kompletny motocykl klasy Naked o najwyższej wydajności.

1994 speed triple and a rottweiler

 

 

SPEED TRIPLE 1200 RR

Równie oszałamiający wygląd, jak i ekscytująca jazda, z najwyższą jak dotąd specyfikacją.

Ceny Zaczynają Się Od 89 900,00 zł

Speed triple RR in a foggy background

 

 

ZUPEŁNIE NOWY SPEED TRIPLE 1200 RS

Najmocniejszy, najdynamiczniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie Speed Triple w historii.

Ceny Zaczynają Się Od 76 900,00 zł

a couple of Speed triple RS bikes

 

 

Moto2™ Z MOCĄ TRZECH CYLINDRÓW

Jako wyłączny dostawca silników na potrzeby Mistrzostw Świata FIM Moto2™, firma Triumph Motorcycles zaopatruje wszystkie zespoły w podrasowane pod kątem wyścigów trzycylindrowe silniki o pojemności 765 cm3, opracowane na podstawie wiodącej w swojej klasie jednostki napędowej motocykla Street Triple RS.

Nasza nieustępliwa misja gwarancji najwyższej jakości doprowadziła nas do tej bezkonkurencyjnej oferty motocykli ulicznych, które mają większą moc, wydajność oraz niezrównane doznania kierowcy.  W rezultacie uzyskaliśmy najbardziej zaawansowaną linię sportowych motocykli Naked gwarantującą maksymalne emocje i frajdę z jazdy po drodze i torze.

 

 

Triumph moto2 engine

 

 

street triple rs

Dzięki zastosowaniu trzycylindrowej jednostki napędowej o pojemności 765 cm3, na podstawie której opracowano silnik stosowany w wyścigach Moto2™, będący punktem odniesienia w swojej kategorii motocykl Street Triple o najwyższej specyfikacji gwarantuje ponad trzykrotnie większą moc silnika i moment obrotowy, bardziej agresywną stylistykę, charakter i jeszcze lepszą technologię. Jest to najdoskonalszy motocykl Street o wysokiej wydajności.

Moto2 triumph triple trophy street triple RS trim

 

 

GŁĘBOKI WARKOT TRZYCYLINDROWEGO SILNIKA TRIUMPH

Znaczne udoskonalenia sinika Street Triple RS gwarantują jego lepsze osiągi i responsywność.  Podwójny układ katalityczny i nowy tłumik z wykończeniem z włókna węglowego tworzą czystszy, wyraźniejszy i bardziej wyrafinowany odgłos pracy silnika.

Triumph Street Triple RS 765cc Triumph Street Triple RS 2020 logo
Use headphones for the best listening experience Use headphones for the best listening experience
Start Stop
Start Stop
Use headphones for the best listening experience Use headphones for the best listening experience

UZALEŻNIAJĄCA CODZIENNA ZABAWA

Najdoskonalsze osiągnięcie w dziedzinie motocykli Naked, o wysokiej wydajności. Te fenomenalne motocykle Roadster z trzycylindrowymi silnikami są naszpikowane najnowocześniejszymi technologiami i stworzone z myślą o maksymalnej codziennej frajdzie oraz zapewnieniu możliwości, zwrotności oraz kontroli, dzięki którym Triumph stał się legendą.

Triumph Street Triple 1200 RR in Red Hopper and Storm Grey

SPEED TRIPLE 1200 RR

Ceny Zaczynają Się Od 89 900,00 zł

Triumph Speed triple 1200 RS in Matt Baja Orange

SPEED TRIPLE 1200 RS

Ceny Zaczynają Się Od 76 900,00 zł

Triumph Trident 660 in Baja orange

TRIDENT 660

Ceny Zaczynają Się Od 38 900,00 zł

Triumph Street triple RS in Carbon Black

STREET TRIPLE

Ceny Zaczynają Się Od 49 900,00 zł