Skip to main content

ROADSTERS

Wysokiej wydajności motocykle Naked w swoim najlepszym wydaniu, zmieniające reguły gry. Niewiarygodne, autentyczne silniki Triple firmy Triumph zbudowano z myślą o mocy, momencie obrotowym oraz natychmiastowych reakcjach.

 

 

NOWY STREET TRIPLE 765

Napędzany ewolucją silników wyścigowych Moto2™, aby uzyskać najwyższe osiągi oraz specyfikację, a także najlepsze prowadzenie gamy modeli Street Triple w historii. 

Ceny Zaczynają Się Od 50 900,00 zł

Triumph Street Triple 765 Collection

TRZYCYLINDROWY SILNIK

Stanowiące definicje swojej kategorii silniki motocykli Speed Triple i Street Triple dopełniają przełomowy styl oraz gwarantują dreszczyk emocji. W 1994 r. stanowiły zapowiedź narodzin fabrycznie produkowanych motocykli klasy Streetfighter i pozwoliły stworzyć pierwszy motocykl sportowy klasy Naked. A teraz do akcji wkraczają ryczące motocykle Triple firmy Triumph — i jak do tej pory najlepsza generacja, gwarantująca maksymalny poziom momentu obrotowego i natychmiastowe przejście wskazówki obrotomierza od zera na czerwone pole, jak również natychmiastową reakcję z potrójnym uderzeniem. 

Speed triple 1200 RS and RR

 

 

TRIDENT 660

Ma wszystko – atrakcyjną cenę, sportowy charakter, styl, ekscytujące osiągi i spryt.  Nowemu Tridentowi 660 niczego nie brakuje – zasmakuj przewagi trzech cylindrów.

Ceny Zaczynają Się Od 40 900,00 zł

Trident in front of a wall

 

 

ORYGINALNY ULICZNY WOJOWNIK 

W 1994 r. Triumph zaprezentował motocykl, który zdefiniował kategorię oraz dał początek nowemu segmentowi i terminowi „fabrycznie produkowanych motocykli klasy Streetfighter”.  Agresywny, zwrotny, pełen mocy i pasji — właśnie taki był oryginalny Triumph Speed Triple, który zmienił zasady gry.  

Pokochany przez rzesze żarliwych fanów na całym świecie, Speed Triple to oryginalny chuligan, który stał się prawdziwą ikoną nowoczesnej motoryzacji. Stale ewoluujący, lecz zawsze natychmiast rozpoznawalny, dzięki podwójnym charakterystycznym reflektorom oraz tajemniczej, minimalistycznej konstrukcji otaczającej trzycylindrowy silnik Triumpha. Stworzony z myślą o zapewnieniu idealnej równowagi pomiędzy mocą, zwrotnością, możliwościami i charakterem — kompletny motocykl klasy Naked o najwyższej wydajności.

1994 speed triple and a rottweiler

 

 

SPEED TRIPLE 1200 RR

Równie oszałamiający wygląd, jak i ekscytująca jazda, z najwyższą jak dotąd specyfikacją.

Ceny Zaczynają Się Od 91 500,00 zł

Speed triple RR in a foggy background

 

 

ZUPEŁNIE NOWY SPEED TRIPLE 1200 RS

Najmocniejszy, najdynamiczniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie Speed Triple w historii.

Ceny Zaczynają Się Od 82 900,00 zł

a couple of Speed triple RS bikes

 

 

Moto2™ Z MOCĄ TRZECH CYLINDRÓW

Jako wyłączny dostawca silników na potrzeby Mistrzostw Świata FIM Moto2™, firma Triumph Motorcycles zaopatruje wszystkie zespoły w podrasowane pod kątem wyścigów trzycylindrowe silniki o pojemności 765 cm3, opracowane na podstawie wiodącej w swojej klasie jednostki napędowej motocykla Street Triple RS.

Nasza nieustępliwa misja gwarancji najwyższej jakości doprowadziła nas do tej bezkonkurencyjnej oferty motocykli ulicznych, które mają większą moc, wydajność oraz niezrównane doznania kierowcy.  W rezultacie uzyskaliśmy najbardziej zaawansowaną linię sportowych motocykli Naked gwarantującą maksymalne emocje i frajdę z jazdy po drodze i torze.

 

 

Triumph moto2 engine

 

 

 

 

GŁĘBOKI WARKOT TRZYCYLINDROWEGO SILNIKA TRIUMPH

Znaczne udoskonalenia sinika Street Triple RS gwarantują jego lepsze osiągi i responsywność.  Podwójny układ katalityczny i tłumik z wykończeniem z włókna węglowego tworzą czystszy, wyraźniejszy i bardziej wyrafinowany odgłos pracy silnika.

Triumph Street Triple RS 765cc Triumph Street Triple RS 2020 logo
Use headphones for the best listening experience Use headphones for the best listening experience
Start Stop
Start Stop
Use headphones for the best listening experience Use headphones for the best listening experience