Skip to main content
Tiger 850 Sport)

Tiger 850 Sport

POWODY DLA KTÓRYCH WARTO JEŹDZIĆ

 

 

Oderwij się od codzienności i zasmakuj przygody. Odkrywaj nowe trasy z Tigerem 850 Sport, motocyklem, który pozwoli Ci cieszyć się z kolejnych zakrętów.

Tiger 850 Sport będzie Ci towarzyszył w Twoim życiu, doda dreszczyku emocji codziennym dojazdom do pracy podczas przemierzania miejskiej dżungli, gdy spakujesz się na weekendowy wypad lub gdy będziesz cieszyć się z pokonywania kolejnych zakrętów. Potężny trzycylindrowy silnik, obok wyróżniającego się stylu Tigera, zapewni Ci najwyższy komfort i wszechstronność.

 

 

 

Tiger 850 Sport

ZDOBYWAJ ASFALTOWE WSTĘGI

Gdy tylko przekręcisz kluczyk w stacyjce i poczujesz innowacyjny zapłon trzycylindrowego silnika, Twój puls zrówna się z ogniem drzemiącym w Tigerze. Porywający, ale też dający pewność siebie, której potrzebujesz, gotowy do montażu zestawu przystosowującego go do kat. A2,  Tiger 850 Sport otwiera przed Tobą drzwi do  przygód. Niezależnie od tego, czy szukasz pierwszego większego motocykla, pierwszego motocykla typu adventure, czy po prostu uniwersalnej maszyny, Tiger 850 ma wyposażenie, technologię oraz charakter, które zapewnią niezapomniane wrażenia z jazdy.

JAZDA DAJĄCA PEWNOŚĆ SIEBIE

Zaufanie do motocykla jest podstawą do realizacji przygód. Przerzuć nogę przez siodło, przekręć kluczyk i rozpal duszę, wyruszając w trasę. Tiger daje pewność siebie, wspierając Cię przez cały czas dzięki zaawansowanej technologii, wysokiej jakości hamulcom i zawieszeniu. Wyprostowana sylwetka z lekką, modułową ramą i responsywnym silnikiem, doskonałe prowadzenie, które nigdy nie przeraża. Dodaj do tego smukłą sylwetkę, regulowaną wysokość siedzenia w zakresie 20 mm i doskonałą ergonomię, a otrzymasz wyjątkową zwrotność i intuicyjne prowadzenie podczas odkrywania najpiękniejszych tras motocyklowych.

PEŁNE ZAUFANIE DZIĘKI INNOWACYJNEMU TRZYCYLINDROWEMU SILNIKOWI

Reakcja silnika ma kluczowe znaczenie dla wrażeń z jazdy, a dzięki mistrzowskiemu, charakterystycznemu trzycylindrowemu silnikowi przygoda jest na wyciągnięcie ręki. Silnik Tigera 850 Sport z innowacyjnym wałem korbowym T-Plane i unikatowym zapłonem następującym w kolejności w 1., 3. i 2. zapewnia doskonałą sterowność już przy niskich obrotach, idealną do jazdy w mieście. A gdy uciekniesz gdzieś dalej, poczujesz moc w środkowym i najwyższym zakresie obrotów. Tiger 850 jest przewidywalny, sportowy i gotowy, aby sprostać Twoim oczekiwaniom dzięki mocy szczytowej 85 KM przy 8 500 obr./min i maksymalnemu momentowi obrotowemu 82 Nm przy 6 500 obr./min.

Tiger 850 Sport

 

 

STWORZONY DLA CIEBIE

Nie ma dwóch takich samych motocyklistów, dlatego Tiger 850 Sport ma wiele ustawień, które pozwalają zapewnić idealną, bezkompromisową konfigurację. Z regulowaną kierownicą oraz szybą, dwóm wysokościom siedzenia i regulowanemu tylnemu zawieszeniu Marzocchi o wysokiej specyfikacji jesteśmy pewni, że bezproblemu dostosujesz go do siebie.

Aby sprostać Twoim wymaganiom, stworzyliśmy dwa ekskluzywne malowania i grafiki oraz ponad 60 oryginalnych akcesoriów specjalnie dedykowanych Tigerowi 850 Sport. Od kufrów Trekker po kufer centralny, w którym zmieszczą się dwa kaski –  wszystko po to, abyś mógł spersonalizować swój model, nim wyruszysz w poszukiwaniu kolejnych przygód.

Kiedy celem jest wszechstronność, nie powinieneś być ograniczany. Motocykl ten został zaprojektowany z myślą o jeźdźcu – dostosuj go do siebie.

 

JEDŹ DALEJ

To jazda jest najważniejsza, a nie sam cel podróży. Tiger 850 Sport jest skonfigurowany tak, aby zapewnić Ci najwyższy komfort na drodze. Z wiodącym na rynku 45 mm zawieszeniem upside-down marki Marzocchi i regulacją napięcia wstępnego tylnego zawieszenia, sprzęgłem Slip & Assist, trybami jazdy Rain i Road oraz najnowszym systemem Triumph ABS i kontrolą trakcji z możliwością wyłączenia – od góry do dołu Tiger został zaprojektowany, aby zmniejszyć zmęczenie i zwiększyć komfort, tak by Twoja przygoda mogła trwać dłużej.

 

MAKSYMALNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Życie to nie tylko epicka podróż – codzienna jazda ma jeszcze większe znaczenie i nie może być nudna. Dzięki 20-litrowemu zbiornikowi paliwa, handbarom, kontroli trakcji z możliwością wyłączenia i najnowszej generacji ABS-em Tiger jest gotowy na każdą jazdę i każdą przygodę. Niezależnie, czy chodzi o dojazdy do pracy, dalsze podróże z pasażerem, czy manewrowanie w ciasnych przestrzeniach miejskich. Lekka waga i świetne wyważenie Tigera, a do tego sportowy charakter sprawiają, że jest on najlepszym druhem. Gotowym, aby towarzyszyć Ci w codziennych dojazdach do pracy, ale również w pełni zdolnym do weekendowych wypadów i dalszych podróży.

 

WYGLĄD TIGERA

850 Sport to bez wątpienia najnowszej generacji Tiger. Mocny. Wszechstronny. A dzięki oryginalnemu designowi łączy w sobie nowoczesny styl i energię Triumpha. Wyprostowana pozycja, ochrona przed wiatrem i wyrafinowana ergonomia gwarantują komfort i emocje podczas jazdy. Zupełnie nowe malowanie Tigera 850 Sport i ponad 65 akcesoriów przyciągają uwagę, tworząc motocykl uniwersalny i wydajny. Topowa w swojej klasie wysoka jakość wykończenia sprawia, że jest to niewątpliwie doskonały łowca przygód i doskonały motocykl.

 

 

TIGER 850 SPORT

Szyty na miarę, aby sprostać wszystkiemu - osiągi, zwinność i cechy Tigerów z przyciągającym spojrzenia wdziękiem i możliwością przystosowania motocykla do Twoich potrzeb.

Ceny Zaczynają Się Od 54 500,00 zł

Triumph Tiger 850 sport in Caspian blue
Tiger 850 Sport

 

 

SPRAW, BY KAŻDA DZIEŃ BYŁ NIEZAPOMNIANY. KAŻDEGO DNIA SMAKUJ PRZYGODY Z TIGEREM 850 SPORT.