Skip to main content

WHAT3WORDS

 

 

Przedstawiamy what3words w aplikacji My Triumph. System geokodowania służący do łatwego przekazywania współrzędnych geograficznych za pomocą unikalnego zestawu trzech słów przypisanych do miejsca na świecie o powierzchni 9 metrów kwadratowych. Możesz więc wpisać 3 słowa do aplikacji, aby ustawić dokładne miejsce docelowe lub punkt trasy, bez względu na to, dokąd zmierzasz!

 

 

CZYM JEST WHAT3WORDS?

What3words zapewnia precyzyjny i niezwykle prosty sposób na ustalenie lokalizacji. Podzieliliśmy świat na siatkę kwadratów o wymiarach 3 m x 3 m i przypisaliśmy każdemu z nich unikalny adres składający się z 3 słów. Oznacza to, że każde miejsce można znaleźć za pomocą 3 prostych słów.

 

JAK MOGĘ UŻYWAĆ ADRESU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z 3 SŁÓW?

Podczas wprowadzania miejsca docelowego w aplikacji, podobnie jak w przypadku tradycyjnego adresu, możesz teraz wpisać adres składający się z 3 słów (na przykład: ropes.before.dive), aby ustawić nawigację zakręt po zakręcie do tego miejsca.

 

 

W tarapatach?

What3words jest używany przez służby ratunkowe do lokalizowania osób, które miały wypadek w trudnych do opisania miejscach. Naciskając ikonę what3words w aplikacji Mój Triumph, zobaczysz adres zapisany dla Twojej aktualnej lokalizacji. Jeśli masz kłopoty, 3-wyrazowy adres ułatwi określenie, gdzie jesteś.

Triumph What3words South africa

Dlaczego what3words jest ważne?

Triumph jest pierwszym producentem motocykli na świecie, który używa what3words; będącym mocnym punktem sprzedaży motocykli Triumph,

Triumph What3words Croatia

jak mogę znaleźć adres składający się z 3 słów?

"Możesz znaleźć adres składający się z 3 słów dla konkretnego miejsca, naciskając ikonę what3words w aplikacji i przeciągając ikonę do odpowiedniego kwadratu (wskazówka: przełącz na widok satelitarny, aby zobaczyć dokładnie, który kwadrat jest prawidłowy). Jest to również łatwy sposób dodawania punktów do trasy.

Alternatywnie możesz znaleźć adresy składające się z 3 słów, korzystając z bezpłatnej aplikacji lub mapy what3words. Ponadto firmy i osoby prywatne coraz częściej udostępniają w ten sposób swoje adresy, aby ułatwić ich znalezienie (dlaczego nie zrobić tego samego dla swojego dealera?)"

 

 

 

)

Pobierz aplikację My Triumph

Dlaczego what3words jest ważne?

What3words to światowy system adresowania, który podzielił ziemię na siatkę kwadratów o wymiarach 3m x 3m i przydzielił każdemu z nich unikalny adres what3words – składający się z trzech słów.

Dlaczego firma Triumph Motorcycles zintegrowała technologię lokalizacji what3words z aplikacją Mój Triumph?

"Integracja what3words z kompatybilną z Bluetooth aplikacją mobilną My Triumph oznacza, że motocykliści jeżdżący Triumphami mogą korzystać z funkcji what3words w aplikacji, aby łatwiej poruszać się po świecie i spotykać przyjaciół w miejscach bez adresów, takich jak malownicze przydrożne punkty widokowe lub ciekawe miejsca spotkań.

Triumph dostrzegł potencjał what3words i postanowił udostępnić go naszym klientom, usuwając tym samym złożoność związaną z nawigowaniem oraz zapewniając płynniejszą i bezpieczniejszą jazdę."

Co jest nie tak z klasycznymi adresami, które mamy?

Nawet w największych miastach na świecie są adresy ulic, po których ciężko nawigować, do tego nazwy ulic są często powielane; na przykład w samym Londynie jest 14 ulic Church Roads. Nazwy miejsc mogą być również łudząco podobne i łatwo je pomylić podczas wpisywania ich do systemu nawigacyjnego.

Następnie pojawia się problem z dokładnością, adresy ulic z pinezką umieszczoną na mapie w środku budynku, nie pomagają w znalezieniu konkretnego wejścia lub parkingu. Oznacza to, że nawet jeśli masz numer budynku, adres i kod pocztowy, nadal jeździsz po okolicy, próbując ustalić dokładnie, gdzie masz być.

I wreszcie, adresy ulic nie obejmują wielu miejsc, do których nasi motocykliści lubią jeździć. Plaże, parki i malownicze punkty widokowe mają numery dróg i parkingi, ale nie ma adresów do nawigacji. Klienci zazwyczaj wpisują adres najbliższego budynku, a następnie próbują to rozgryźć sami – trudno wtedy o przyjemne doświadczenia z jazdy.

Jakie są zalety what3words?

"Triumph zdecydował się na współpracę z what3words, aby zapewnić precyzyjną i łatwą w użyciu nawigację naszym motocyklistom. Adresy what3words są łatwiejsze do zapamiętania niż adres pocztowy i mogą być udostępniane dokładniej niż jakikolwiek inny system lokalizacji, co czyni go idealnym rozwiązaniem nawigacyjnym dla naszych żądnych przygód klientów.

Niezależnie od tego, czy zmierzają do malowniczego przydrożnego punktu widokowego, miejsca spotkań, czy odkrywają trudne do znalezienia szlaki, motocykliści Triumpha będą mogli łatwo odnaleźć drogę w dowolnym miejscu na świecie.

Użytkownicy korzystający z what3words mają również ogromne korzyści w zakresie bezpieczeństwa. Ponad 80 służb ratowniczych w Wielkiej Brytanii akceptuje teraz what3words, więc gdyby kierowca miał wypadek w odległej lokalizacji, mógł znaleźć swój adres what3words za pośrednictwem aplikacji My Triumph. Następnie udostępnij ich konkretną lokalizację wszystkim uczestniczącym służbom ratunkowym, pomagając przy tym skrócić czas reakcji."

W jakich modelach Triumph mogę korzystać z technologii what3words?

"Wszystkie motocykle z funkcją Bluetooth i najnowszymi ekranami TFT będą mogły korzystać z what3words za pośrednictwem aplikacji My Triumph.

Aby używać what3words w innych modelach, muszą one mieć ekran TFT i fabrycznie instalowany bluetooth lub zainstalowany przez dealera na rynku wtórnym."

Skąd mogę uzyskać adresy what3words?

Możesz pobierać adresy what3words z aplikacji lub strony internetowej what3words, naciskając w dowolnym miejscu na mapie odpowiedni adres. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego zapisu adresu, zawsze powinieneś pytać o adresy what3words, są one używane na całym świecie w przewodnikach, takich jak Lonely Planet, wykazach restauracji, podpisach e-mail i zaproszeniach.