Skip to main content
)

Tiger SPORT 660

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO NIM JEŹDZIĆ

 

Wprowadzanie nowych krajobrazów do Twojego codziennego życia

Bycie świetnym we wszystkim to prawdziwa definicja wszechstronności.

Czas oderwać się od nudy dzięki Tigerowi Sport 660. To najbardziej przystępny motocykl w znanej na całym świecie rodzinie Tigerów marki Triumph, gotowy na Twoje codzienne przygody.

Tiger Sport 660 został zaprojektowany tak, aby przekraczać Twoje oczekiwania pod każdym względem, od wypraw przez dojazdy do pracy po weekendowe przejażdżki. Z Triumph'em chodzi o jazdę – oto dlaczego:

1. DAJĄCE SIĘ KONTROLOWAĆ, PŁYNNE OSIĄGI TIGERA 660 SPORT

Wyposażony w sprawdzony trzycylindrowy silnik 660, jest najlżejszym i najbardziej zwinnym Tigerem. Zaprojektowany, aby zwiększyć pewność kierowcy od momentu przerzucenia nogi przez siodło. Jego gładko chodząca 6-stopniowa skrzynia biegów została zoptymalizowana pod kątem przyjemności z jazdy i właściwości jezdnych, a sprzęgło Slip and Assist zapewnia bezwysiłkowe użycie, które zmniejsza zmęczenie motocyklisty, pozwalając jeszcze dłużej cieszyć się jazdą na tym niezwykłym motocyklu.

Model 660 zapewnia przydatną moc trzycylindrowego silnika już przy lekkim ruchu nadgarstka. Kluczem do zwinności i ekscytujących osiągów tego motocykla jest trzycylindrowy silnik Triumpha o pojemności 660 cm³, który bije na głowę dwucylindrową konkurencję, zapewniając duży moment obrotowy od samego dołu, osiągając maksimum przy 64 Nm przy 6250 obr./min. Najwyższa w klasie moc, całkowicie porywająca, dostarczana płynnie, liniowo, osiągająca szczyt 81 KM przy 10 250 obr./min. Jest to fajny motocykl o zacięciu sportowym, idealny na dojazdy do pracy lub weekendowe wypady.

 

 

Tiger Sport 660

 

 

2. MASZYNA I MOTOCYKLISTA W DOSKONAŁEJ HARMONII

Nawiązanie więzi z Tygrysem przychodzi naturalnie. To najlepsze połączenie przydatnych osiągów z górnej półki z dreszczykiem emocji. Tiger Sport 660 jest zgodny z kat. A2, otwierając drzwi nowym przygodom – od dalszych wypadów po całodzienne jazdy pełne funu. Zaprojektowany, aby ekscytować, ale oswojony, aby zbudować pewność, której potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy motocykl, pierwszy wyprawowy przygodowy czy po prostu wszechstronny rumak, którego szukasz, Tiger Sport 660 ma technologię, która rozbudzi w Tobie chęć jazdy.

 

3. BUDZĄCY ZAUFANIE

Pewność jazdy jest ważna, gdy chcesz rozpocząć przygodę. Technologia Tigera Sport skupiona na kierowcy oraz wysokiej jakości hamulce i zawieszenie będą wspierać Cię w każdej chwili. Wyprostowana pozycja, lekki podwozie i responsywny silnikiem sprawiają, że motocykl jest zwinny i zwrotny, ale nigdy nieonieśmielający. Dodaj do tego wąską sylwetkę, siedzisko na wysokości 835 mm i dopracowaną ergonomię, a otrzymasz motocykl o wyjątkowej zwrotności i sterowności w każdym warunkach.

 

 

Tiger Sport 660

 

 

4. STWORZONY DLA CIEBIE

Nie ma dwóch takich samych motocyklistów, dlatego możesz spersonalizować swojego Tigera Sport 660, wybierając spośród trzech dedykowanych malowań i grafik oraz ponad 40 oryginalnych akcesoriów Triumpha. Od zintegrowanych kufrów bocznych po centralny kufer na dwa kaski – te akcesoria zainspirują Cię do rozpoczęcia nowej przygody.

Gdy celem jest codzienna wszechstronność, nikt nie powinien Cię powstrzymywać. Został zaprojektowany z myślą o jeźdźcu – spraw, by był Twój.

5. PRZEZ CAŁY DZIEŃ, KAŻDEGO DNIA

Nie cel jest najważniejszy, lecz sama jazda, a Tiger Sport 660 został skonfigurowany tak, aby oferować najwyższy komfort podczas podróży. Z wysokiej jakości odwróconymi 41 mm widelcami Showa, rozdzielonymi funkcjami tłumienia, z zawieszeniem RSU Showa typu monoshock z tyłu ze zdalną hydrauliczną regulacją napięcia wstępnego, sprzęgłem Slip and Assist, trybami jazdy Road i Rain oraz najnowszym systemem ABS marki Triumph i kontrolą trakcji z możliwością dezaktywacji. Tiger został od góry do dołu zaprojektowany tak, aby zmniejszyć zmęczenie i zwiększyć komfort, żebyś mógł kontynuować przygodę, z pasażerem lub bez.

6. MAKSYMALNA WSZECHSTRONNOŚĆ

Dzięki 17-litrowemu zbiornikowi paliwa i wiodącej w swojej klasie specyfikacji Tiger Sport jest gotowy na każdą trasę. Niezależnie od tego, czy chodzi o dojazdy do pracy i wprowadzenie do nich trochę pozytywnej energii, epickie wycieczki z przyjaciółmi, czy przeciskanie się w korkach – jazda tym motocyklem nigdy nie jest nudna. Lekkie podwozie Tigera Sport, konfiguracja skoncentrowana na trasie i sportowy charakter sprawiają, że jest to doskonały towarzysz podróży. Gotowy do ciężkiej pracy, podniesie Cię na duchu w ciągu tygodnia, a jednocześnie będzie w pełni gotowy do weekendowych szaleństw i czerpania przyjemności z dalekich tras.

 

 

Tiger Sport 660

 

7. NIESAMOWITA JAKOŚĆ

Wiodący w swojej klasie poziom technologii w standardzie, zaawansowane zawieszenie, hamulce i opony, zwinna jazda, która wzbudza zaufanie, ekscytująca wydajność trzycylindrowego silnika, unikatowy styl i bardzo konkurencyjna cena sprawiają, że Tiger Sport 660 jest idealnym wyborem dla żądnych przygód motocyklistów szukających maszyny wagi średniej – oraz doskonałym punktem wejścia do rodziny Triumpha.

Najlepszy w swojej klasie odstęp między przeglądami wynoszący 16 000 kilometrów (lub 12 miesięcy) oraz najkrótszy czas pracy w warsztacie w tej kategorii również przyczyniają się do niewiarygodnie niskiego kosztu posiadania.

 

8. NIEPOWTARZALNY STYL

Tiger Sport, ze wszystkimi zaletami redefiniującego kategorię trzycylindrowego silnika Triumpha o poj. 660 cm³. Silny. Zwinny. A dzięki eleganckiemu designowi uosabia współczesny styl i charakter marki Triumph. Wyprostowana i władcza pozycja, owiewka i dopracowana ergonomia gwarantują komfort i emocje podczas wypraw. Wszystkie malowania Tigera Sport 660, wiodące w swojej klasie wysokiej jakości detale i ponad 40 akcesoriów sprawią, że będzie przyciągał wzrok. Ten Triumph to niewątpliwie, doskonały, wszechstronny motocykl przygodowy wagi średniej.

 

DEFINICJA POTRÓJNIE NAPĘDZANEJ WSZECHSTRONNOŚCI.
TIGER SPORT 660.

 

 

TIGER SPORT 660

Wszystkie akcesoria Tigera Sport 660 zostały zaprojektowane wraz z samym motocyklem i są objęte tą samą dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów. Zapoznaj się z pełną ofertą w konfiguratorze, a aby je zamontować, odwiedź lokalnego dealera Triumpha.

Ceny Zaczynają Się Od 43 500,00 zł