Skip to main content

BONNEVILLE BOBBER

AKCESORIA

Triumph 2021 Bonneville Bobber

 

 

W przypadku Bobbera dodanie unikatowych detali jest łatwe. Ponad 75 oryginalnych akcesoriów Triumpha, od elementów stylowych po zwiększające potencjał i bezpieczeństwo – zainspirują Cię one do dostosowania swojego motocykla, niezależnie od tego, czy chodzi o unikanie korków, przejażdżkę po mieście, czy podziwianie widoków podczas dalszych tras. Pełną kolekcję znajdziesz u lokalnego dealera Triumpha. Spersonalizuj swojego Bobbera.

 

 

Triumph 2021 Bonneville Bobber

DODAJ JESZCZE WIĘCEJ STYLU I CHARAKTERU

Dodaj wysoką kierownicę w stylu „Ape Hanger”, aby radykalnie zmienić wygląd i styl Twojego motocykla. Wykończona w oszałamiającym, błyszczącym czarnym kolorze z odlewanym aluminiowym wspornikiem doda charakteru Twojemu Bobberowi.

Zaprojektowany, aby dyskretnie komponować się z wysoką kierownicą, a zestaw kabli dostarczony w pakiecie zastępuje linkę sprzęgła, przewód hamulcowy, a także wiązkę przełączników. 

Triumph 2021 Bonneville Bobber

KOMFORT I SZYK

Wznieś swojego Bobbera na nowy poziom luksusu dzięki wygodnemu siedzeniu. Wspaniałe brązowe, pikowane wykończenie z przeszyciami z wysokiej jakości wyściółką zapewnia najlepszą amortyzację i styl. Wyrafinowane detale z wyszywanym logo Triumpha dopełniają całości. Siedzenie dostępne jest w kolorze brązowym i czarnym, abyś mógł idealnie dopasować je do Twojego stylu.

 

 

WYLUZOWANY STYL

Dostosowanie pozycji do jazdy jest łatwe dzięki zestawowi wysuniętych do przodu podnóżków. Przeniesienie stóp do przodu nadaje wyluzowaną, cruiserową postawę. Wpasowując się w styl Bobbera, zastosowano czarne malowane proszkowo wsporniki, które idealnie pasują do tego modelu.

Pójdź o krok dalej, wybierając podnóżki w kształcie łezki. Zaprojektowane, abyś mógł wygodnie podpierać stopy, dodają przy tym cruiserowej estetyki i zwiększają komfort. Dzięki chromowanemu wykończeniu i gumowym nakładkom z logo marki Triumph zapewniającym przyczepność będziesz z zadowoleniem pokonywać kilometr za kilometrem. Kuta, anodowana dźwignia hamulca i dźwignia zmiany biegów dopełniają wygląd motocykla. Podnóżki Teardrop są kompatybilne z wysuniętymi do przodu podnóżkami i wymagają do zainstalowania zestawu montażowego.

 

 

Triumph 2021 Bonneville Bobber

 

 

Zaprojektowany z bezkompromisową dbałością o szczegóły Bobber oddaje Twój charakter. Dodaj jeszcze więcej stylu, ochrony, komfortu i bezpieczeństwa, aby odzwierciedlić własny customowy wygląd i styl jazdy. Wszystkie akcesoria można zamówić i zainstalować u lokalnego dealera marki Triumph.

DĄŻENIE DO PERFEKCJI Z BONNEVILLE'EM BOBBEREM.

 

 

Bonneville Bobber

Wybierz porywający charakter i minimalistyczny customowy styl.

Ceny Zaczynają Się Od 71 595,00 zł

Triumph 2021 Bonneville Bobber