Skip to main content
Triumph 2021 Bonneville Bobber)

BONNEVILLE BOBBER

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JEŹDZIĆ

 

 

Kultowy, nieprzeciętny, autentyczny, z nowoczesnym potencjałem. Bonneville Bobber łączy to, co było najlepsze w modelach poprzedniej generacji: Bobber i Bobber Black – zapewniając niesamowitą jazdę, którą może przebić jedynie oszałamiający wygląd tego motocykla.

Klasyczne, nieskazitelne linie doskonale połączone z nowoczesną technologią i ekscytującym momentem obrotowym silnika Bonneville Twin będącego sercem jednego z najbardziej pożądanych, porywających i stylowych motocykli, jakie Triumph kiedykolwiek stworzył.

 

OTO DLACZEGO ZAKOCHASZ SIĘ W BOBBERZE I BĘDZIESZ CHCIAŁ NIM JEŹDZIĆ.

 

 

Triumph 2021 Bonneville Bobber

 

 

1. WYRÓŻNIA SIĘ

Przechodząc obok, nie sposób nie dostrzec Bobbera i nie zakochać się w jego charakterze i uroku. Dopracowany w każdym detalu, przemyślany i wykonany w celu uzyskania nieskazitelnego wykończenia i olśniewającego stylu. Agresywny charakter połączony ze szczyptą elegancji to znak szczególny Bobbera. Model ten ewoluował, zachowując klasyczne linie i najwyższej klasy wykończenie, a także otrzymał jeszcze bardziej klimatyczny charakter, mroczny styl i muskularną sylwetkę. Bardziej masywny przód, większe opony i widelec w połączeniu z dyskretnie ukrytym tylnym zawieszeniem typu monoshock i pływającym, wygodnym aluminiowym siedzeniem zapewniają wyjątkowe możliwości i komfort przy jednoczesnym zachowaniu ponadczasowego dziedzictwa Bobbera. Wytworny, imponujący, elegancki, piękny – reprezentuje wszystkie kluczowe cechy klasycznego i kultowego motocykla, łatwo zatem zrozumieć, dlaczego Bobber był najszybciej sprzedającym się motocyklem w historii Triumpha.

Czyste, brutalne piękno z niedoścignionym dziedzictwem i możliwościami definiującymi kategorię to przykuwający uwagę, fabryczny, ręcznie robiony custom z prawdziwie kultową sylwetką, która jest natychmiast rozpoznawana na ulicy. Styl z prawdziwego zdarzenia to możliwość nie tylko wyróżniania się, ale także bycia zapamiętanym.

 

2. JEŹDZI WSPANIALE, JAK I WYGLĄDA

W jeździe chodzi o to, aby zasmakować adrenaliny, aby poczuć motocykl pod sobą i cieszyć się wolnością. Bobber dostarcza radości z jazdy w każdym wymiarze dzięki poprawionym osiągom, muskularnej sylwetce, wyższej specyfikacji zawieszenia oraz hamulców i technologii poprawiającej prowadzenie. Bijące serce Bobbera to świeżo zmodernizowany silnik Bonneville 1200 cm³ o wysokim momencie obrotowym, który zapewnia moc 78 KM i piękne brzmienie dzięki innowacyjnemu dwuczęściowemu airboxowi i skośnie ciętym tłumikom. Wysoki moment obrotowy i niezłe przyspieszenie to cechy charakterystyczne tego docenionego przez krytyków brytyjskiego silnika, rzędowego twina. Został on udoskonalony na rok 2021, aby stać się jeszcze bardziej responsywnym, z maksymalnym momentem obrotowym 106 Nm, ciągnąc z samego dołu do środkowego zakresu obrotów, czyli tak jak lubisz.

 

 

Triumph 2021 Bonneville Bobber

 

 

3. POTENCJAŁ DOSKONALE POŁĄCZONY Z TECHNOLOGIĄ

Fenomenalny styl i dziedzictwo Bobbera w połączeniu z jego osiągami, potencjałem oraz zastosowaną technologią idealnie wpasowują się w rasowe linie i kultową stylistykę tego motocykla. Od ukrytego amortyzatora po innowacyjną ramę, z charakterystycznym wygląd typu „hard tail”, po regulowane siedzenie, tryby jazdy, przednie hamulce Brembo o wyższej specyfikacji i kasetowe widelce Showa, Bobber oferuje jakość, która dorównuje jego wiodącej w swojej klasie reputacji.

Niezależnie od tego, czy jeździsz po mieście, omijasz korki, przemierzasz lokalne drogi, czy po prostu podziwiasz widoki, nowoczesna technologia Bobbera zawsze będzie z Tobą. Dzięki trybom jazdy Road i Rain, kontroli trakcji z możliwością dezaktywacji, sprzęgłu Torque-Assist, ABS-owi i łatwemu w obsłudze tempomatowi Bobber wyznacza standard przy zachowaniu jego autentycznych linii – wszystko po to, by zapewnić Ci wspaniałą jazdę!

 

4. STWORZONY DO PERSONALIZACJI

Zaprojektowany z bezwzględną dbałością o detale, Bonneville Bobber jest idealnym płótnem do wyrażenia Twojego stylu i charakteru. Jego czysta, minimalistyczna, agresywna postawa to dopiero wstęp do customizacji, którą możesz wykonać, a wszystko dzięki gamie 77 oryginalnych akcesoriów. To Ty decydujesz, jak chcesz, aby wyglądał Twój Bobber! Możesz dodać kilka elementów, które oddadzą Twoją osobowość i wyrażą Twój styl jazdy, a także polepszą komfort oraz pozwolą spakować się na dłuższy wypad. Wybierz interesujące Cię akcesoria, korzystając z naszego łatwego w obsłudze konfiguratora online, aby rozpocząć przygodę z customizacją Bobbera.

Dodaj swój własny akcent, swoją osobowość. Dopasuj go do siebie.

 

 

Bonneville Bobber

Wybierz porywający charakter i minimalistyczny customowy styl.

Ceny Zaczynają Się Od 71 595,00 zł

Triumph 2021 Bonneville Bobber