Skip to main content
Triumph 2021 Street Scrambler)

SCRAMBLER 900

UCZYŃ GO SWOIM

 

 

Twój Scrambler 900 został stworzony z myślą o personalizacji, a dzięki ponad 120 oryginalnym akcesoriom Triumpha do wyboru można sprawić, że będzie wyjątkowy. Zaprojektowana wraz z motocyklem w celu łatwej integracji i przetestowania zgodnie z tymi samymi wysokimi standardami gama akcesoriów oferuje ochronę, komfort, styl, potencjał i bezpieczeństwo. Wszystkie oryginalne dodatki są objęte dwuletnią gwarancją z nieograniczonym limitem kilometrów.

Aby uzyskać najwyższy komfort i styl, wypróbuj prążkowaną kanapę. Dostępna jest ona w kolorze czarnym lub brązowym. Ta podwójna tradycyjna kanapa do scramblera z przeszyciami i logo Triumpha, w której zastosowano zintegrowane wkładki 3D Net dla optymalnego rozłożenia ciężaru, gwarantuje kierowcy oraz pasażerowi większy komfort podczas dłuższych tras.

Możesz dodatkowo spersonalizować swojego Street Scramblera za pomocą zestawu regulowanych dźwigni z wygrawerowanym laserowo logo Triumpha i w anodowanym czarno-czerwonym wykończeniu. Te obrabiane maszynowo aluminiowe dźwignie hamulca i sprzęgła zastępują standardowy zestaw. Dostępny jest również zestaw gmoli w kolorze czarnym lub szarym, aby dodać Twojemu Street Scramblerowi klasycznego stylu.

 

 

 

 

Inny wariant to zestaw do demontażu błotnika, który zastępuje standardowy tylny błotnik minimalistycznym, smukłym mocowaniem tablicy rejestracyjnej i stylowymi tylnymi lampami. Zaprojektowany do użytku razem z klasyczną tylną lampą i LED-owymi kierunkowskazami w kształcie pocisków, aby zapewnić Twojemu Scramblerowi 900wyjątkowy charakter.

Aby zwiększyć możliwości off-roadowe Scramblera 900, Triumph oferuje szereg wytrzymałych akcesoriów. Osłona miski olejowej ze stali nierdzewnej zapewnia jeszcze lepszą ochronę podczas jazdy w terenie. Zestaw zawiera wywiercone sekcje dla zagwarantowania lekkiego, zadziornego wyglądu oraz zestaw montażowy do prawidłowej instalacji w mniej niż pół godziny.

Kolejnym krokiem do wykorzystania off-roadowego potencjału motocykla jest regulowane tylne zawieszenie FOX-a. To alternatywne tylne zawieszenie ma gwintowaną regulację napięcia wstępnego i 24-stopniowe tłumienie kompresji, większy wewnętrzny tłok i zewnętrzny zbiornik oleju, a jego wymiary są takie same jak standardowe części, aby zapewnić szybki i łatwy montaż w zaledwie 30 minut. Dostępna jest również wysokiej jakości stopka centralna, która ułatwia czyszczenie i konserwację tylnego koła – spisze się idealnie po całym dniu spędzonym na szlakach.

Dostępna jest również aluminiowa poprzeczka kierownicy, wysoki przedni błotnik oraz szereg wytrzymałych i odpornych na zmienne warunki bagaży, dzięki którym Twoje rzeczy będą bezpieczne podczas długich przejażdżek.