Skip to main content

AKCESORIÓW

SPERSONALIZUJ GO

2021 Triumph Speed Twin

OCHRONA

Gmole

Zapewniające klasyczny styl i ochronę, wykonane ze stali gmole są dostępne w wersji chromowanej na wysoki połysk oraz malowanej proszkowo w kolorze grafitowo-szarym lub czarnym. Niezależnie od tego, którą wersję wybierzesz, możesz liczyć na solidną ochronę pokryw sprzęgła i alternatora.

Osłona silnika

Zestaw osłon silnika to subtelny sposób na zabezpieczenie skrzyni korbowej przed upadkiem i przypadkowym uszkodzeniem. Wykonane z nylonu wzmocnionego włóknami szklanymi zapewniającego odporność na ścieranie; można je łatwo zamontować w mniej niż 20 minut, bez konieczności spuszczania oleju silnikowego.

Knee Pads na zbiornik

Ochrona tego pięknie wyrzeźbionego zbiornika paliwa przed ocieraniem kolanami, zwłaszcza w miesiącach jesiennych, nigdy nie była prostsza. Samoprzylepne nakolanniki Knee Pads uzupełniają klasyczny styl Speed Twina, chroniąc zbiornik i zapewniają większy komfort kierowcy.

 

WYGLĄD

Zestaw okrągłych lusterek montowanych na końcówkach kierownicy

Zestaw okrągłych lusterek będących bezpośrednim zamiennikiem standardowych lusterek. Ich montaż zajmuje mniej niż pół godziny, a rezultatem jest efektowny wygląd z trwałym i wysokiej jakości przezroczystym anodowanym wykończeniem.

Triumph 2021 Speed Twin

Pikowane siedzisko

Prawdziwy ukłon w stronę customowego dziedzictwa gamy nowoczesnych klasyków. Pikowane siedzenie jest ulubionym elementem wśród miłośników Triumpha. Dostępne w kolorze czarnym oraz brązowym te pięknie wykonane kanapy z przeszyciami zapewniają zwiększony komfort i są dodatkowo wyposażone w pasek do chwytania przez pasażera.

 

Triumph 2021 Speed Twin

Obrobiona maszynowo oprawa reflektora

Czasami małe akcenty mają duży wpływ. Jednym z takich elementów jest obrabiana mechanicznie oprawa reflektora, anodowana na czarno z wyżłobionymi detalami. Subtelna i elegancka.

Triumph 2021 Speed Twin

Aluminiowa osłona silnika

Idealne wyważenie stylu i praktyczności – osłona silnika ze szczotkowanego aluminium nadaje Speed Twinowi charakterystycznego wyścigowego wyglądu. Doskonale chroni również przed odpryskami spowodowanymi przez kamienie i jest anodowana, aby zapewnić jej trwałość. Dostępna jest również w kolorze czarnym.

Triumph 2021 Speed Twin

ELEKTRONIKA

Pakiet lamp

Zestaw wielofunkcyjnych lamp nadaje jeszcze bardziej minimalistyczny wygląd smukłemu tyłowi Speed Twina. Zastępują one standardowe kierunkowskazy oraz światło stopu. Wymagany jest łatwy w instalacji zestaw montażowy, w którego skład wchodzi również odlewane z aluminium logo w kolorze szczotkowanego srebra, które zastępuje standardowe tylne światło.

LED-owe kierunkowskazy

Przednie i tylne kierunkowskazy LED w stylu Bullet z aluminiową ramką, błyszczącą czarną obudową i przezroczystymi soczewkami. Dostępne w różnych rozmiarach; można je montować jako zestaw lub łączyć z całym pakietem wielofunkcyjnych lamp.

System Monitorowania Ciśnienia w Oponach (TMPS)

Nowoczesny potencjał Speed Twina obejmuje fantastyczne, zaawansowane technologicznie akcesoria. System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) może zostać zamontowany przez dealera Triumpha w ciągu zaledwie jednej godziny. Ciśnienie jest wyświetlane na przyrządach, a jeśli jego poziom spadnie poniżej optymalnego, automatycznie pojawia się ostrzeżenie. Świetny dodatek zapewniający wygodę i bezpieczeństwo kierowcy.

 

 

Triumph Speed Twin: ikona osiągów ewoluowała!