Skip to main content

SPEED TWIN 900

AKCESORIÓW

 

Dzięki ponad 120 oryginalnym akcesoriom Triumpha dostępnym dla Speed Twin 900 można dodać temu modelowi osobisty akcent. Każdy z elementów został zaprojektowany i skonstruowany wraz z samym motocyklem i przetestowany zgodnie z tymi samymi standardami jakości, aby zapewnić idealną integrację. Pełną kolekcję oryginalnych akcesoriów Triumpha można zamówić i zamontować u Twojego lokalnego dealera Triumpha, więc bez względu na to, czy zależy Ci na ochronie, wygodzie, stylu czy bagażu, jesteśmy pewni, że znajdziesz to, czego szukasz.

 

 

Triumph 2021 Street Twin

 

 

SPERSONALIZUJ SWÓJ MOTOCYKL

Wznieś swoją jazdę na jeszcze wyższy poziom dzięki regulowanemu zawieszeniu FOX-a typu piggy-back. Dzięki napięciu wstępnemu i 20-stopniowej regulacji tłumienia kompresji możesz dostosować swój motocykl tak, aby idealnie pasował do Twojej wagi i stylu jazdy. Dostarczony przez wiodącego producenta zestaw FOX zawiera zbiornik RSU, anodowane maszynowo pokrętła i jest zbudowany w tych samych wymiarach co oryginalne zawieszenie.

 

ZWIĘKSZ OCHRONĘ PRZED WIATREM

Ochrona przed wiatrem nie musi równać się z utratą stylu. Dodaj krótkie, wysokie lub pełne owiewki z ich dyskretnymi i minimalistycznymi zestawami montażowymi. Koncentrując się na komforcie i stylu, zestawy szyb zwiększają ochronę przed wiatrem, zmniejszając zmęczenie, a jednocześnie uzupełniając customowy wygląd Speed Twin 900 z odpornym na zarysowania przyciemnianym wykończeniem.

 

 

Triumph 2021 Street Twin

DBAŁOŚĆ O DETALE

Customizacja nie zawsze polega na dużych zmianach – to drobne szczegóły wpływają na ostateczny wygląd motocykla. Dodaj rzeźbiony aluminiowy korek wlewu oleju z wygrawerowanym laserowo logo marki Triumph. Anodowane czarne wykończenie wygląda świetnie, a faktura korka zapewnia doskonały chwyt, ułatwiając odkręcanie go.

Dopracuj detale silnika dzięki osłonom wałka rozrządu, koła zębatego i wlotu, zaprojektowanym, aby przenieść stylizację Twojego motocykla na jeszcze wyższy poziom. Dostępne w różnych opcjach, w tym z błyszczącym wykończeniem wykonanym proszkowo, aby uzyskać bardziej szykowny wygląd.

 
Triumph 2021 Street Twin

MINIMALISTYCZNY STYL

Zmień radykalnie tył swojego motocykla za pomocą zestawu do demontażu błotników. Idealnie pasujący do kanapy i nadający opływowy kształt tyłowi zestaw ten zawiera kompletne kompaktowe LED-owe oświetlenie i mocowanie tablicy rejestracyjnej.

Dodaj przednie i tylne kierunkowskazy LED w stylu pocisków, aby zyskać bardziej awangardową stylizację i być lepiej widocznym na drodze. Wyposażone w aluminiową ramkę, błyszczącą czarną obudowę i przezroczystą soczewkę LED są dostępne w różnych długościach, abyś mógł wybrać te, które pasują do Twojego stylu.

 

 

Diabeł tkwi w szczegółach. Dodaj jeszcze więcej stylu, ochrony, komfortu i bezpieczeństwa, aby odzwierciedlić swój charakter i styl jazdy. Wszystkie akcesoria można zamówić i zainstalować u lokalnego dealera Triumpha.

 

Dzięki akcesoriom pięknie ewoluował, aby odzwierciedlić Twój charakter.

SPEED TWIN 900

Charakter klasycznego customa, wygodna cruiserowa pozycja i wysoka specyfikacja, wszystko idealnie dopracowane.

Ceny Zaczynają Się Od 49 995,00 zł

Triumph Speed twin 900 in matt siilver ice